Twoja komenda

Wydarzenia

63-letni mężczyzna zginął w pożarze

Środa, 17-12-2014
Przemyśl
Przemyscy policjanci pracują przy sprawie pożaru, jaki wybuch w jednym z domów w Wyszatycach. W jego wyniku śmierć poniósł mieszkający tam 63-letni mężczyzna.

Odwiedzając gimnazjum ukradł telefon

Wtorek, 16-12-2014
Przemyśl
Młody mieszkaniec Przemyśla odpowie karnie za kradzież, której dopuścił się w swojej byłej szkole. Podczas odwiedzin okradł gimnazjalistkę, która na moment straciła z oczu kosmetyczkę z telefonem.
Policja od 2008 roku uczestniczy w Kampanii Informacyjnej Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE. Realizowana wspólnie ze Związkiem Banków Polskich akcja jest skutecznym narzędziem poprawiającym bezpieczeństwo obywateli i obrotu gospodarczego. Dzięki podejmowanym działaniom liczba zastrzeganych dokumentów tożsamości regularnie wzrasta a ilość przestępstw popełnianych przy użyciu utraconych dokumentów spada.
Policjanci z Przemyśla ostrzegają przed oszustami, którzy w zamian za drobne pieniądze nakłaniają przypadkowe osoby do założenia rachunku bankowego. Po uzyskaniu dostępu do konta wyłudzają kredyty i obciążają nimi właścicieli kont.

Weekendowi kierowcy na bakier z prawem

Poniedziałek, 15-12-2014
Przemyśl
Od piątku przemyscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy kierowali samochodami wbrew przepisom prawa. Dwóch z nich było nietrzeźwych, kolejnych dwóch usiadło za kierownicę pomimo faktu, że sąd zakazał im prowadzenia pojazdów mechanicznych. Wszyscy kierujący poniosą odpowiedzialność karną za popełnione przestępstwa.

Bezpieczne przygotowania do świąt

Piątek, 12-12-2014
Przemyśl
Pośpiech, roztargnienie, a czasem nawet przedświąteczne przepracowanie sprawiają, że skupiając uwagę na zakupach często zapominamy o własnym bezpieczeństwie. Łatwo w tym momencie paść ofiarą złodzieja i stracić telefon, portfel czy dokumenty. Uważajmy w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach. Nie pozostawiajmy wartościowych przedmiotów w samochodach. Zadbajmy też o swoje mieszkania na czas naszej nieobecności.

Pożar w Przemyślu – jedna osoba nie żyje

Czwartek, 11-12-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, który wybuchł w jednym z przemyskich mieszkań. W jego wyniku śmierć poniósł mieszkający tam 51-letni mężczyzna.

Podczas kontroli drogowej chciał wręczyć łapówkę

Poniedziałek, 08-12-2014
Przemyśl
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi obywatelowi Ukrainy, który chcąc przekonać policjantów do odstąpienia od dalszych czynności służbowych, zaproponował łapówkę. Funkcjonariusze zatrzymali 25-latka. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wypadek w Zadąbrowiu

Poniedziałek, 08-12-2014
Przemyśl
Policjanci z przemyskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Zadąbrowiu. Kierujący osobowym peugeotem stracił panowanie nad samochodem i dachował w pobliskim rowie. W wyniku zdarzenia ranny został jeden z trzech pasażerów samochodu, który z obrażeniami trafił do szpitala.

Zimowa edycja akcji „Bezpieczna woda”

Środa, 03-12-2014
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla włączają się w akcję ukierunkowaną na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sezonie zimowym. Właściwa edukacja w tym zakresie może mieć istotny wpływ na ilości interwencji w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia młodych ludzi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Grudzień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie