Twoja komenda

Wydarzenia

Młody człowiek bezprawnie usiadł za kierownicą osobowego volvo. Po przejechaniu około kilometra stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i utknął w przydrożnym rowie. Kierujący był pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem.
Apelujemy do osób, które wczoraj zagubiły pieniądze na terenie Przemyśla. Gotówka jest do odebrania w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu.

Zdarzenie drogowe w Orłach

Wtorek, 26-08-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło tuż przed godz. 11, na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Orły. Osobowy volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Z pomocą kierującemu pośpieszyli świadkowie zdarzenia.

Wyeliminowani z ruchu nietrzeźwi kierujący

Wtorek, 26-08-2014
Przemyśl
Wczorajsze, policyjne działania zakończyły się uniemożliwieniem dalszej jazdy 11 kierującym pojazdami, którzy byli pod wpływem alkoholu. Wszyscy muszą się liczyć z zakazami prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Piątek, 22-08-2014
Przemyśl
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Huwniki

Czwartek, 21-08-2014
Przemyśl
Utrudnienia w ruchu na drodze w miejscowości Huwniki gm. Fredropol. Nad bezpieczeństwem uczestników ruchu czuwają policjanci. Na łuku drogi, kierujący stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył w barierę i wypadł z drogi.

Odpowie za wycięcie i kradzież drzewa

Czwartek, 21-08-2014
Przemyśl
Z karą do 5 lat pozbawienia wolności musi liczyć się sprawca kradzieży drewna. Na trop mężczyzny natrafili policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Leśnej.

Skoda wypadła z drogi i dachowała

Wtorek, 19-08-2014
Przemyśl
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu kierowcy skody, którego samochód wypadł z jezdni, uderzył w przydrożne drzewa i dachował. Ranny kierowca trafił do szpitala.

W służbie także w drodze na slużbę

Sobota, 16-08-2014
Przemyśl
Jadący na służbę policjanci znaleźli się w miejscu zdarzenia drogowego. Zapoczątkowali działania, które pozwoliły uniknąć zagrożenia innym uczestnikom ruchu a także udzieli pomocy poszkodowanemu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie