Twoja komenda

Wydarzenia

"Razem Bezpieczniej"- ruszył nabór projektów

Piątek, 29-07-2016
Przemyśl
Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka. Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych, które dotyczą bezpieczeństwa w miejscach publicznych, przeciwdziałania patologiom oraz edukacji dla bezpieczeństwa. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w 2016 roku przekaże na ten cel ponad 3 miliony złotych.

Wybuch gazu w mieszkaniu w Drohobyczce

Czwartek, 28-07-2016
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do wybuchu gazu w miejscowości Drohobyczka. W wyniku zdarzenia nikt nie został ranny. Budynek został poważnie uszkodzony. Do sprawy zatrzymano 47-letniego właściciela mieszkania.

Polcjanci ustalili sprawcę włamania do altany

Czwartek, 28-07-2016
Przemyśl
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego przemyskiej komendy ustalili sprawcę włamania do altany działkowej. 39-letni mieszkaniec Przemyśla odpowie za popełniony czyn. Policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy, które zostaną zwrócone właścicielowi.

Przemoc w rodzinie - gdzie szukać pomocy

Czwartek, 28-07-2016
Przemyśl
Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie opracował aktualny wykaz instytucji i organizacji udzielających pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie na ternie województwa podkarpackiego.

Policja apeluje o rozwagę młodych kierowców

Środa, 27-07-2016
Przemyśl
Wczoraj funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującą osobowym oplem, która dopuściła się przekroczenia prędkości o 58 km/h. 19 -letnia mieszkanka Przemyśla, jest młodym kierowcą. Uprawnienia do kierowania uzyskała w czerwcu br.
Co warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogowego.

Nietrzeźwy kierowca

Wtorek, 26-07-2016
Przemyśl
Ponad 1,3 promila „wydmuchał” zatrzymany dziś w nocy do kontroli kierujący mercedesem sprinterem. Nietrzeźwy kierujący, którym okazał się obywatel Ukrainy trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.

Policjanci ustalili tożsamość kobiety i mężczyzny

Poniedziałek, 25-07-2016
Przemyśl
W piątek po południu w jednym z mieszkań w Przemyślu znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Ciała leżące na podłodze zauważył jeden z mieszkańców budynku, który powiadomił policjantów. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci tych osób.

Ustalono tożsamość mężczyzny wyłowionego z Sanu

Poniedziałek, 25-07-2016
Przemyśl
Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono w niedzielę rano z Sanu w Przemyślu. Jest to 71-letni mieszkaniec Hurka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina.

Msza święta w intencji funkcjonariuszy Policji

Poniedziałek, 25-07-2016
Przemyśl
W niedzielę, w dniu Święta Policji, w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Przemyślu, odprawiono mszę świętą w intencji policjantów. Mszę koncelebrował proboszcz ks. prał. Janusz Mączka, który modlił się z policjantami i policjantkami obchodzącymi swoje święto, dziękując za ofiarną służbę bliźnim, jednocześnie prosząc o dalsze błogosławieństwo w służbie i życiu rodzinnym.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie