Twoja komenda

Wydarzenia

Na drodze w Zadąbrowiu bez utrunień

Środa, 28-01-2015
Przemyśl
Policjanci ustalają okoliczności potrącenia pieszego w miejscowości Zadąbrowie. Ranny 14-latek został przewieziony do szpitala. Prawie trzy godziny trwały utrudnienia na tym odcinku drogi krajowej nr 77. Płynność w ruchu przywrócono przed godz. 11.

Fiat spłonął po uderzeniu w sygnalizator

Wtorek, 27-01-2015
Przemyśl
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj na obwodnicy Przemyśla. Osobowy fiat uderzył w słup sygnalizacji świetlnej, a następnie stanął w płomieniach. Nie żyje kierujący pojazdem mężczyzna.

Dwie osoby zginęły w pożarze budynku

Piątek, 23-01-2015
Przemyśl
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Nakło w gminie Stubno. Spłonął drewniany budynek mieszkalny. Trwa ustalanie okoliczności i przyczyn zdarzenia.

Wypadek, potrącenie pieszego

Piątek, 23-01-2015
Przemyśl
Pieszy pokrzywdzony w zdarzeniu drogowym trafił do jednego z przemyskich szpitali. Do wypadku doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych.

Odprawa roczna w przemyskiej komendzie

Wtorek, 20-01-2015
Przemyśl
20 stycznia br. Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk przewodniczył odprawie rocznej w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu. Celem narady było podsumowanie pracy jednostki w trakcie ubiegłego roku oraz wskazanie strategii na rok 2015. Komendant Stopczyk przekazał informację o tym, że przemyska komenda zajęła pierwsze miejsce w rankingu komend województwa podkarpackiego.
W niedzielny poranek przemyscy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Ideą tej cyklicznej akcji jest kontrola stanu trzeźwości kierujących i eliminowanie tych, którzy swoim stanem psychofizycznym stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym.

BMW uderzyło w drzewo

Poniedziałek, 19-01-2015
Przemyśl
Policjanci z dubieckiego komisariatu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Przedmieściu Dubieckim. Kierujący osobowym bmw stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna zginął na miejscu, zaś 19-letni pasażer z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Rok 2014 bardziej bezpieczny

Poniedziałek, 19-01-2015
Przemyśl
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Audi dachowało w rowie

Piątek, 16-01-2015
Przemyśl
Policjanci z dubieckiego komisariatu wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej, do której doszło ubiegłej nocy w Nienadowej. Kierujący osobowym audi stracił panowanie nad samochodem i dachował w pobliskim rowie. W wyniku zdarzenia ranny został kierujący samochodem, jego czterem pasażerom nic się nie stało.
Ustalenia przemyskich śledczych wykonane w związku ze zgłoszoną próbą kradzieży na szkodę przedstawicielki firmy finansowej, pozwoliły nadać sprawie nowe światło. Sprawcy odpowiedzą za usiłowanie rozboju i trafili pod dozór Policji.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Styczeń
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie