Twoja komenda

Wydarzenia

Jechał bez uprawnień i z lewymi papierosami

Piątek, 31-07-2015
Przemyśl
Policjanci z Birczy zatrzymali kierowcę osobowego audi, który nie posiadał prawa jazdy. Podczas dalszych czynności okazało się, że w kontrolowanym aucie znajdują się papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Przemyśl
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Policjanci odzyskali skradziony telefon

Wtorek, 28-07-2015
Przemyśl
Funkcjonariusze z Przemyśla pracowali przy sprawie kradzieży telefonu należącego do mieszkanki powiatu. Policjanci odzyskali skradzioną komórkę, która po wykonaniu czynności procesowych zostanie zwrócona właścicielce.

Dwoje dzieci zostało rannych w wyniku potrącenia

Poniedziałek, 27-07-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do potrącenia chłopca i dziewczynki na jednym z osiedli. Kierujący osobowym renault najprawdopodobniej nie zauważył rodzeństwa siedzącego na krawężniku i uderzył w dzieci. W wyniku doznanych urazów oboje trafili do szpitala.

"Trzeźwy Poranek" w Przemyślu

Poniedziałek, 27-07-2015
Przemyśl
Dziś rano odbyła się akcja "Trzeźwy Poranek". Celem działań była wzmożona kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach miasta i powiatu przemyskiego. Policjanci przebadali łącznie 1347 osób. Siedmiu kierowców straciło prawa jazdy i odpowiedzą za kierowanie samochodem „na podwójnym gazie”.

Dopalacze. Gdzie szukać pomocy?

Czwartek, 16-07-2015
Przemyśl
W ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!
10 lipca br. w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu odbyło się spotkanie komendanta przemyskiej Policji z Konsulem Generalnym Ukrainy w Lublinie Panem Vasylem Pavlyuk.

Chciał przenocować w komendzie

Piątek, 10-07-2015
Przemyśl
Z niecodzienną sytuacją spotkali się wczoraj przemyscy policjanci. W nocy do komendy przyszedł mężczyzna i poprosił o przenocowanie. Mimo, że nietrzeźwy przemyślanin nie mógł zostać w jednostce, funkcjonariusze zadbali o jego bezpieczeństwo.

Bezpieczny wypoczynek nad wodą

Piątek, 10-07-2015
Przemyśl
Wypoczynek nad wodą to jedna z form rekreacji, która niewątpliwie związana jest z sezonem wakacyjnym. Przestrzeganie tylko kilku podstawowych zasad zwiększy nasze bezpieczeństwo podczas korzystania z kąpieli i rekreacji wodnej, a tym samym pozwoli w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Policjanci z Przemyśla przypominają warunki bezpiecznego pobytu nad wodą.

Kobieta okradła kobietę podczas zakupów

Czwartek, 09-07-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla na gorącym uczynku zatrzymali sprawczynię kradzieży torebki należącej do mieszkanki Przemyśla. Jak się okazało, do przestępstwa doszło w sklepie, w którym obie panie robiły zakupy. Funkcjonariusze odzyskali torebkę, a w niej utracone pieniądze i dokumenty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie