Twoja komenda

Wydarzenia

Kilkudziesięciu policjantów zaangażowano w poszukiwania osób, które zaginęły w powiecie przemyskim podczas ostatniego weekendu. W nocy z piątku na sobotę funkcjonariusze poszukiwali 29-letniego mieszkańca Medyki. Mężczyznę znaleziono nad ranem. W niedzielę wieczorem, po kilkugodzinnych poszukiwaniach policjanci odnaleźli 83-letnią mieszkankę Żurawicy.

Kierowca volkswagena miał ponad 3 promile

Sobota, 13-08-2016
Przemyśl
Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci przemyskiej komendy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Krakowa poszukiwanego listem gończym. Przy mężczyźnie znaleziono susz roślinny. Badanie na narkotesterze potwierdziło, że jest to marihuana.

Nie bądźmy obojętni na przejawy rasizmu

Piątek, 12-08-2016
Przemyśl
Jeżeli uważasz, że czyn, którego doświadczyłeś, został spowodowany Twoim kolorem skóry, przynależnością narodową, etniczną, kulturową czy religijną, zgłoś to na policję. Tak postąpiła 32-letnia mieszkanka Przemyśla, która dzisiaj zgłosiła się do komendy informując, że jej 11-letni syn padł ofiarą publicznego znieważenia na tle przynależności rasowej.

Nietrzeźwy kierowca

Piątek, 12-08-2016
Przemyśl
Około 2,5 promila alkoholu „wydmuchał” zatrzymany dziś w nocy kierujący osobowym oplem vectrą. Nietrzeźwy kierujący, którym okazał się 40-letni mieszkaniec Przemyśla, usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.
Policjanci zatrzymali jednego z trzech sprawców pobicia. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br. w trakcie odbywającego się festynu na terenie stadionu sportowego w Medyce. 37-latek został zaatakowany przez trzech mężczyzn, którzy zadawali mu ciosy, uderzali go pięściami oraz kopali. Pokrzywdzony trafił do szpitala. 26-latek usłyszał zarzut pobicia, prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Sprawcy kradzieży ustaleni

Czwartek, 11-08-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci ustalili sprawców kradzieży chłodnicy z koparko-ładowarki oraz młotowiertarki. Dwaj mężczyźni, 40 i 45-letni mieszkańcy Żurawicy odpowiedzą za popełnione czyny. Policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy, które po przeprowadzonych czynnościach zostaną zwrócone właścicielowi. Sprawcy usłyszeli zarzuty.

Kolizja w Medyce

Czwartek, 11-08-2016
Przemyśl
Wczoraj doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Medyce. Renault zderzył się z osobowym bmw. Na szczęście w tej kolizji nikt poważnie nie ucierpiał.

Podziękowania od Prezydenta

Czwartek, 11-08-2016
Przemyśl
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przesłał na ręce Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów, pełniących służbę podczas Światowych Dni Młodzieży.

Sprawca kradzieży telefonu zatrzymany

Środa, 10-08-2016
Przemyśl
W poniedziałek wieczorem w jednym z klubów w Dubiecku doszło do kradzieży telefonu komórkowego z torebki 10-letniej mieszkanki Nienadowej. Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku ustalili i zatrzymali sprawę, którym okazał się 18-letni mieszkaniec Dubiecka.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Sierpień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie