Twoja komenda

Wydarzenia

Niewybuch pod osiedlową ławką

Środa, 01-07-2015
Przemyśl
Przemyscy policjanci zabezpieczali wczoraj miejsce znalezienia niewybuchu. Głowica amunicji artyleryjskiej została znaleziona pod ławką na osiedlu przy ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu.

Nastolatek odpowie za włamanie do sklepu

Wtorek, 30-06-2015
Przemyśl
Przemyscy policjanci w pościgu zatrzymali 16-letniego chłopca, który włamał się do sklepu z wyrobami tytoniowymi. Nastolatek uciekając przed funkcjonariuszami zabarykadował się w mieszkaniu.
Oszuści, którzy próbują wyłudzić pieniądze od starszych osób metodą "na wnuczka" wciąż modyfikują sposoby swojego działania. W ubiegłym tygodniu policjanci z Przemyśla odebrali kilka zgłoszeń o oszustach, którzy przedstawiają się jako funkcjonariusze Policji. Apelujemy o ostrożność!

W wypadku ranny został obywatel Niemiec

Poniedziałek, 29-06-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w ubiegły piątek w Kuźminie. Kierujący ciągnikiem rolniczym nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu i doprowadził do zderzenia z motocyklem. W wyniku uderzenia kierujący jednośladem doznał obrażeń i trafił do szpitala.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Torki

Piątek, 26-06-2015
Przemyśl
Mężczyzna, który wczoraj w Torkach doprowadził do zdarzenia drogowego był nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu.

Drewno spadło z ciężarówki

Wtorek, 23-06-2015
Przemyśl
Z przewożącej drewno ciężarówki spadł ładunek. Na szczęście żaden z użytkowników drogi nie został poszkodowany. Odcinek drogi krajowej nr 77 w Przemyślu w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia był zablokowany do czasu uprzątnięcia drewna.

Konkurs „Policja przyszłości”

Wtorek, 23-06-2015
Przemyśl
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Przemyscy policjanci będą kontrolować autokary

Czwartek, 18-06-2015
Przemyśl
Polowa czerwca to doskonały czas na wyjazdy uczniów naszych szkół na „zielone szkoły”. To dla wielu z nich także początek wakacyjnych wyjazdów. Podobnie, jak w poprzednich latach policjanci ze przemyskiej drogówki kontrolują autokary oraz pojazdy przewożące dzieci i młodzież. Będą sprawdzać stan techniczny środków transportu a także trzeźwość prowadzących je kierowców.

Szajka młodych włamywaczy zatrzymana

Czwartek, 18-06-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla pracowali przy sprawie czterech młodych mieszkańców miasta, którzy włamywali się do domków letniskowych. Zostali oni ujęci przez właściciela altany, do której weszli, aby przespać się po „przepracowanej” nocy.
Zakupy poprzez internet stają się coraz powszechniejsze. Są wygodne i dają możliwość wyboru najatrakcyjniejszej spośród ofert licznych sklepów internetowych czy portali aukcyjnych. Kupując w sieci musimy jednak pamiętać, że internet to również miejsce, gdzie działają oszuści. Policja apeluje, aby korzystając z tej formy zakupów zachować podstawowe środki ostrożności i zdrowy rozsądek.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Lipiec
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie