Twoja komenda

Wydarzenia

W piątek utonął 30-letni mężczyzna. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz prokurator. Wieczorem służby znalazły ciało 30-letniego mężczyzny mieszkańca województwa małopolskiego.
W czwartek w jednym z przemyskich supermarketów doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 33-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna schował skradziony telefon w pudełku z kapsułkami do prania.

Kontrole autokarów

Piątek, 24-06-2016
Przemyśl
Lato to okres zorganizowanych wyjazdów na wycieczki, kolonie, różnego rodzaju obozy i zgrupowania. Każdy z uczestników wyjazdu powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą kontrole autokarów świadczących usługi przewozowe.

Bezpieczne wakacje - wskazówki dla rodziców

Czwartek, 23-06-2016
Przemyśl
Zbliża się okres letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Policja przedstawia kilka przydatnych uwag dla rodziców i opiekunów, które przekazane dziecku pozwolą mu bezpiecznie korzystać z wolnego czasu.

Upał - wróg kierowców i nie tylko

Środa, 22-06-2016
Przemyśl
Upał źle wpływa na koncentrację i kondycję uczestników ruchu drogowego, nie tylko kierujących samochodami, ale również pieszych i rowerzystów. Gdy w kabinie samochodu temperatura wzrasta z 21 stopni do 27 stopni, to reakcja kierującego wydłuża się nawet o jedna czwartą.

Potrącenie pieszego obok komendy

Wtorek, 21-06-2016
Przemyśl
Policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego, w trakcie którego obrażeń doznał pieszy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przechodząc przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, wszedł wprost pod nadjeżdżajacego volkswagena polo.
W poniedziałek przemyską komendę odwiedziły przedszkolaki. Dzieci w trakcie wizyty dowiedziały się na czym polega praca policjanta. Usłyszały wiele porad na temat swojego bezpieczeństwa.

W Starej Birczy bez utrudnień

Sobota, 18-06-2016
Przemyśl
Policjanci zakończyli czynności przy zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło dziś przed południem w Starej Birczy. Doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobowym renaultem. Funkcjonariusze jechali do zdarzenia drogowego, a ich radiowóz sygnalizował jazdę w warunkach uprzywilejowania.

Zderzenie ciężarówki z fiatem na obwodnicy

Czwartek, 16-06-2016
Przemyśl
Policjanci z wydziału ruchu drogowego pracowali wczoraj na miejscu zderzenia osobowego fiata z ciężarówką. Jadący obwodnicą Przemyśla kierowca scanii nie ustąpił pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu i zderzył się z fiatem pandą. Do szpitala trafił 50-letni przemyślanin.

Ruszyła kolejna edycja "Bezpiecznych Wakacji"

Czwartek, 16-06-2016
Przemyśl
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się wczoraj, 15 czerwca. Prace można nadsyłać aż do 7 października 2016 r.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Czerwiec
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie