Twoja komenda

Wydarzenia

Zatrzymany z 256 porcjami amfetaminy

Piątek, 22-05-2015
Przemyśl
Przemyscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał przy sobie ponad 250 porcji amfetaminy. Mężczyzna oprócz zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków, odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej interweniującego funkcjonariusza.
Policjanci z przemyskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili wczoraj działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.

Napadł z nożem na mieszkankę Krakowa

Wtorek, 19-05-2015
Przemyśl
15-letni mieszkaniec Przemyśla stanął przed sądem pod zarzutem popełnienia rozboju na 26-letniej kobiecie. Nastolatek, grożąc nożem, zażądał od mieszkanki Krakowa torebki. Policjanci zatrzymali także jego starszego kolegę, któremu napastnik przekazał łup.

Wpadli na kradzieży drzewek ozdobnych

Poniedziałek, 18-05-2015
Przemyśl
Policjanci z Żurawicy zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy na gorącym uczynku usiłowania kradzieży. Mężczyźni weszli na teren szkółki drzewek ozdobnych i wyrwali 80 tui.

Zmiany przepisów dotyczących przewożenia dzieci

Poniedziałek, 18-05-2015
Przemyśl
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

Policjanci uratowali mężczyznę

Środa, 13-05-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla uratowali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Zaalarmowani funkcjonariusze na czas dotarli na miejsce i odcięli linkę, na której wisiał. 34-letni mieszkaniec województwa pomorskiego trafił pod opiekę lekarzy, jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.
Policjanci z Przemyśla pracowali wczoraj przy sprawie nieporozumienia z pracodawcą, zgłoszonego przez mieszkańca województwa podlaskiego. Podczas jego wyjaśniania okazało się, że zgłaszający jest poszukiwany listem gończym.

Nietrzeźwy weekend w Przemyślu

Poniedziałek, 11-05-2015
Przemyśl
Ośmiu nietrzeźwych kierujących to bilans ubiegłego weekendu. Wśród zatrzymanych jest traktorzysta i trzech motocyklistów. Rekordzistą okazał się 60-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który kierował osobowym fordem mając w organizmie blisko 2 promile.

Kolizja w Dubiecku

Poniedziałek, 11-05-2015
Przemyśl
Policjanci z Dubiecka pracowali przy kolizji drogowej, do jakiej doszło w niedzielę na ulicy Przemyskiej. Kierująca osobowym pegueotem straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ogrodzenie.

Zmiany w przepisach drogowych

Piątek, 08-05-2015
Przemyśl
Od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Maj
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie