Twoja komenda

Wydarzenia

Działania "Boże Ciało" w Przemyślu

Wtorek, 24-05-2016
Przemyśl
Już od środy przemyscy policjanci rozpoczynają działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2015". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami naszego miasta i powiatu.

Kolejne zdarzenie drogowe z udziałem dziecka

Poniedziałek, 23-05-2016
Przemyśl
Policjanci z Dubiecka wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w ubiegły piątek w Skopowie. 8-letni chłopiec wbiegł na jezdnię i został potrącony przez nadjeżdżający samochód osobowy. To już drugie zdarzenie na drodze z udziałem dziecka. Policjanci apelują do rodziców o zwrócenie szczególnej uwagi na swoje pociechy, a do kierowców o zwiększenia czujności i stosowanie zasady ograniczonego zaufania na drodze.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpocznie się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 7 października 2016 r. można nadsyłać prace.
W związku z sobotnimi uroczystościami związanymi z Ingresem abpa. Adama Szala planowana jest czasowa zmiana organizacja ruchu na ulicach Przemyśla.

Rowerzysta ranny w wypadku

Piątek, 20-05-2016
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Przemyślu. 4-letni chłopiec wbiegł na ścieżkę rowerową wprost przed koła prawidłowo jadącego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna wskutek gwałtownego hamowania upadł i w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala.

Nietrzeźwy i nieuczciwy ochroniarz

Środa, 18-05-2016
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj w jednym z supermarketów. Pracownik ochrony lokalu wykonywał swoje obowiązki w stanie nietrzeźwości, zaś w jego szafce znajdowały się nieopłacone artykuły ze sklepu.

Dźwig zerwał linie w Leszczawie Dolnej

Wtorek, 17-05-2016
Przemyśl
Policjanci z Birczy pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło dziś w Leszczawie Dolnej. Kierujący samochodem ciężarowym nie zabezpieczył dźwigu znajdującego się na przyczepie, zerwał przewody linii elektrycznej i teleinformatycznej. Na miejscu pracują służby, które przywracają elektryczność i łączność w pobliskich miejscowościach.

Działania „Prędkość” na przemyskich drogach

Poniedziałek, 16-05-2016
Przemyśl
Policjanci z przemyskiego wydziału ruchu drogowego przeprowadzili wczoraj działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.

Niebezpieczne dachowanie w Dubiecku

Piątek, 13-05-2016
Przemyśl
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiejszego popołudnia w Dubiecku. Jak ustalili, kierowca osobowego renaulta stracił panowanie nad samochodem i wjechał w ogrodzenie posesji.
Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich w posiadanie profesjonalnego roweru wszedł młody mieszkaniec Przemyśla. Funkcjonariusze zatrzymali 18-latka po tym, jak został zauważony przez pokrzywdzoną, gdy jechał na jej rowerze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie