Twoja komenda

Wydarzenia

Przechowywali w domu nielegalne papierosy

Środa, 06-05-2015
Przemyśl
Policjanci z Żurawicy nie dopuścili do wprowadzenia na rynek ponad 10 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Nielegalne wyroby ukryte były w wynajętym przez obcokrajowców domu.

Narkotyki w paczce po papierosach

Poniedziałek, 04-05-2015
Przemyśl
Policjanci z przemyskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który posiadał blisko 4 gramy marihuany. Młody mieszkaniec powiatu wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej.

Majowy weekend w Przemyślu - podsumowanie

Poniedziałek, 04-05-2015
Przemyśl
Długi majowy weekend za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem wypoczywających w naszym regionie czuwało kilkudziesięciu policjantów. Od czwartku do niedzieli doszło do 11 kolizji, w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przemyscy funkcjonariusze skontrolowali przeszło 200 uczestników ruchu drogowego i zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

Działania "Majowy Weekend"

Środa, 29-04-2015
Przemyśl
Zbliżający się długi weekend majowy to dla policjantów okres wzmożonej pracy. Wiele osób wykorzysta nadchodzące dni na rodzinne wyjazdy i spotkania. W najbliższym czasie policjanci ruchu drogowego będą sprawdzali stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy oraz stan trzeźwości kierowców. Oczywiście bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od samych kierowców, dlatego policjanci już dziś apelują o rozwagę i o to by nie siadać za kółkiem pod wpływem alkoholu.

Kierował samochodem mimo zakazu

Środa, 29-04-2015
Przemyśl
Policjanci z przemyskiej drogówki zatrzymali kierowcę osobowego volkswagena. Mężczyzna złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz 45-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Potrącenie rowerzystki w Przemyślu

Wtorek, 28-04-2015
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Przemyślu. 18-letnia rowerzystka została potrącona przez kierującego fiatem 126p i z obrażeniami trafiła do szpitala.

Zachowajmy ostrożność podczas zakupów internetowych

Poniedziałek, 27-04-2015
Przemyśl
Coraz więcej osób dokonuje zakupów w sieci internetowej. Jest to wygodny i zazwyczaj korzystny sposób nabywania potrzebnych przedmiotów. Zdarza się, że sprzedający nie są uczciwi. Policjanci apelują, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

„Trzeźwy poranek” na drogach powiatu przemyskiego

Poniedziałek, 27-04-2015
Przemyśl
Dzisiejszego poranka przemyscy policjanci przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Ideą tej cyklicznej akcji jest kontrola stanu trzeźwości kierujących i eliminowanie tych, którzy swoim stanem psychofizycznym stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym.
Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego od dzisiaj rusza ogólnopolski projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a co za tym idzie, minimalizacją tego zjawiska.

Policjanci zdążyli z pomocą

Czwartek, 23-04-2015
Przemyśl
Telefon od taksówkarza do dyżurnego Policji w Przemyślu pomógł uratować mężczyznę, który prawdopodobnie chciał odebrać sobie życie. Mężczyznę zaniepokoiło zachowanie klienta, którego wiózł do podmiejskiego lasu. Policjanci odnaleźli 71-latka. Był półprzytomny, wymagał pomocy medycznej.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Wierzbickiego. 65-letni mieszkaniec Rzeszowa wyszedł z domu 20 kwietnia około godziny 6:30  i do tej...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Maj
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie