Twoja komenda

Wydarzenia

Ruszyła kampania „Biała wstążka”

Wtorek, 25-11-2014
Przemyśl
Happeningiem na przemyskim rynku zainaugurowano wczoraj kolejną edycję ogólnoświatowej kampanii ONZ „16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć”. W ramach akcji, mężczyźni popierający tę ideę otrzymywali białą wstążkę, natomiast kobietom organizatorzy wręczali białe tulipany.

Nielegalne wyroby tytoniowe

Wtorek, 25-11-2014
Przemyśl
Ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy przewoził w samochodzie obywatel Ukrainy, którego w dniu wczorajszym zatrzymali funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Medyce.

Wypadek w Duńkowiczkach

Poniedziałek, 24-11-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Duńkowice w powiecie przemyskim. W zdarzeniu brały udział samochody ford fiesta i audi.

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru

Wtorek, 18-11-2014
Przemyśl
Pozostawiony bez dozoru sprzęt elektryczny, mógł być przyczyną pożaru do którego doszło wczoraj wieczorem w jednym z przemyskich mieszkań. Poparzona, nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala. Trwa policyjne postępowanie w tej sprawie.
Policjanci z Przemyśla i Medyki wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej rozbili grupę, której członkowie nielegalnie uprawiali konopie. Podejrzani rozprowadzali też wyprodukowaną przez siebie marihuanę. W przypadku trzech mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Działania promujące trzeźwość za kierownicą, zapobieganie przypadkom kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, to cel kolejnej kampanii, w którą włączają się przemyscy policjanci. Kampania o zasięgu ogólnopolskim będzie miała wymiar medialny, który zostanie uzupełnionych działaniami na drogach miasta i powiatu.

Za zabicie psa odpowie przed sądem

Piątek, 07-11-2014
Przemyśl
Policjanci z Posterunku Policji w Birczy ustalili tożsamość mężczyzny, który działając ze szczególnym okrucieństwem pozbawił życia psa. 46-latek nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Wtorek, 04-11-2014
Przemyśl
Zakończyła się tegoroczna akcja Znicz, która trwała 4 dni. Jak co roku, przemyscy policjanci aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Święta Zmarłych.

Mężczyzna zginął w pożarze mieszkania

Wtorek, 04-11-2014
Przemyśl
Wczoraj na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu doszło do pożaru jednego z mieszkań. W trakcie akcji gaśniczej w mieszkaniu ujawniono zwłoki 50-letniego mężczyzny.

Wypadek przy wycince drzew

Poniedziałek, 03-11-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło miejscowości Bachórzec w gminie Dubiecko. 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, podczas prac przy wycince drzewa, został uderzony przez spadający konar. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie