Twoja komenda

Wydarzenia

Policyjne działania "Majowy Weekend 2016"

Czwartek, 28-04-2016
Przemyśl
W piątek rozpocznie się długi majowy weekend, czas wypoczynku i jednocześnie wzmożonego ruchu na drogach. Policjanci dołożą wszelkich starań, by majówka była bezpieczna. W tym roku policyjne działania "Majowy Weekend 2016" będą trwały od piątku do wtorku.

Poważny wypadek z udziałem pieszego

Wtorek, 26-04-2016
Przemyśl
Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, do jakiego doszło wczoraj w rejonie przejścia granicznego w Medyce. Kierujący osobowym fiatem potrącił obywatela Ukrainy, który z obrażeniami trafił do szpitala.
Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu odebrali trzy zgłoszenia o usiłowaniu oszustwa metodą "na wnuczka", których doświadczyli mieszkańcy miasta. Dwóch seniorów wykazało się rozwagą i nie pozwoliło się okraść. Niestety w jednym przypadku kobieta wprowadzona w błąd przez fałszywą córkę, przekazała jej 50 tysięcy złotych. Policjanci jeszcze raz apelują o ostrożność.

Rzeczywiście "Trzeźwy Poranek" w Przemyślu

Poniedziałek, 25-04-2016
Przemyśl
Dziś rano policjanci prowadzili akcję "Trzeźwy Poranek". Celem działań była wzmożona kontrola stanu trzeźwości kierujących, poruszających się po drogach miasta i powiatu przemyskiego. Policjanci przebadali łącznie 1766 osób, a wszyscy z kontrolowanych kierowców byli trzeźwi.
Kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1500 zł, grozi przemyślaninowi, za nieuzasadnione wezwanie policji i innych służb. Wczoraj wieczorem 61-letni mężczyzna zażądał policyjnej interwencji w związku z zagrożeniem wybuchu gazu w zamkniętym mieszkaniu. Jak się okazało, był to sposób dla nieodpowiedzialnego mężczyzny na otwarcie drzwi, które wcześniej sam zablokował.

Potrącenie pieszej w Dubiecku

Piątek, 22-04-2016
Przemyśl
Poważnych obrażeń doznała 65-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która wczoraj została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący fiatem 126 p nie zachował ostrożności zbliżając się do przejścia.
Przemyscy policjanci po raz kolejny włączyli się do programu edukacyjno-wychowawczego pod nazwą „Dzień Przedsiębiorczości”. Dzięki akcji skierowanej do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, uczniowie mieli możliwość poznania specyfiki zawodu policjanta.
We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone były wczoraj policyjne działania pn.”Prędkość”. Polska policja, jako członek TISPOL-u - międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy, również bierze w nich udział. W ramach akcji funkcjonariusze przemyskiego przeprowadzili działania na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości.
W dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.

Uwaga na oszustów!

Piątek, 15-04-2016
Przemyśl
Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy podając się za obcokrajowców proszą o pomoc finansową na ratowanie zdrowia. Wczoraj małżeństwo z powiatu przemyskiego straciło w ten sposób 24 000 złotych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Kwiecień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie