Twoja komenda

Wydarzenia

Pocisk uderzł w elewację budynku

Wtorek, 29-07-2014
Przemyśl
Najprawdopodobniej karabinowy pocisk uderzył w budynek mieszkalny w miejscowości Jaksmanice (gmina Medyka). Trwa policyjne postępowanie mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.
Wczoraj rano na terenie działania przemyskiej komendy została przeprowadzona akcja "Trzeźwy Poranek”. Celem akcji była kontrola stanu trzeźwości kierujących poruszających się po drogach miasta i powiatu przemyskiego. Przemyscy policjanci przebadali blisko 950 osób.

Akcja „ Dzień Bezpiecznego Kierowcy”

Poniedziałek, 28-07-2014
Przemyśl
W ubiegły piątek wspólnie ze Strażą Graniczną, Żandarmerią Wojskową, oraz przedstawicielami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Przemyślu, przemyscy policjanci przeprowadzili akcję profilaktyczną „ Dzień Bezpiecznego Kierowcy”.

Zdarzenie z udziałem motocykla w Krasiczynie

Niedziela, 27-07-2014
Przemyśl
Policjanci zakończyli czynności na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Krasiczyn. Trwają policyjne czynności, zmierzające do ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia drogowego.

Kolizja trzech pojazdów

Piątek, 25-07-2014
Przemyśl
Trwa postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Jagiellońskiej w Przemyślu. W zderzeniu trzech pojazdów brał udział radiowóz.
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na dyskotece w miejscowości Dubiecko. Nieporozumienie pomiędzy dwoma młodymi mieszkańcami tej gminy, dla jednego z nich zakończyło się kilkudniowym pobytem w szpitalu.

Poważne obrażenia motorowerzysty

Środa, 23-07-2014
Przemyśl
Jazdę motorowerem bez kasku ochronnego 36-letni mieszkaniec jednej z podprzemyskich miejscowości przypłacił poważnymi obrażeniami głowy. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna był pijany.

Uroczysta Msza z okazji Święta Policji

Poniedziałek, 21-07-2014
Przemyśl
Wczoraj w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Przemyślu, odprawiona została uroczysta Msza Święta z udziałem funkcjonariuszy i pracowników przemyskiej Policji. Msza rozpoczęła tegoroczne obchody Święta Policji.
Od niedzieli 20 lipca rozpoczynają się w Kalwarii Pacławskiej kościelne uroczystości związane z kolejnymi Franciszkańskimi Spotkaniami Młodych. Jak co roku liczny udział wezmą w nich młodzi ludzie z terenu naszego województwa. Nad bezpieczeństwem pielgrzymów czuwać będą policjanci.
„Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich w seksturystyce.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie