Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci odzyskali ciągnik siodłowy

Środa, 10-02-2016
Przemyśl
Czujność policjantów z wydziału kryminalnego pozwoliła odzyskać ciągnik siodłowy o wartości około 40 tys. złotych. Pojazd został skradziony kilkadziesiąt miesięcy wcześniej z terenu Ukrainy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia, w jaki sposób pojazd znalazł się na parkingu w Przemyślu.

Odpowie za kradzież geofonów

Wtorek, 09-02-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który zabrał z terenu badań sprzęt sejsmiczny o wartości co najmniej 1 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali część utraconego przez poszkodowaną firmę mienia.

Włamywacz zaklinował się uciekając przez dach

Czwartek, 04-02-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 46-letniego mężczyznę, który włamał się do baru. Mieszkaniec powiatu przemyskiego dostał się do środka przez poszycie dachowe. Jednak podczas wychodzenia tą samą drogą, zaklinował się.

W Orłach spłonął samochód

Czwartek, 04-02-2016
Przemyśl
Policjanci interweniowali w związku z pożarem busa, do jakiego doszło w podprzemyskich Orłach. Samochód należący do obywatela Ukrainy doszczętnie spłonął. Na szczęście ani kierowcy, ani pasażerowi nic się nie stało.

Trzy interwencje wobec jednego mężczyzny

Środa, 03-02-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci trzykrotnie interweniowali wobec nietrzeźwego mężczyzny. Dwa razy po przewiezieniu do szpitala wykorzystał nieuwagę personelu i wyszedł z placówki. Po trzeciej interwencji trafił do ośrodka zapobiegania uzależnieniom i tutaj pozostanie aż do momentu wytrzeźwienia.
W ubiegłym miesiącu na drogach powiatu przemyskiego doszło do 5 wypadków drogowych, w których ucierpiały 4 osoby, a jedna zginęła. Policjanci zanotowali 90 kolizji drogowych i wyeliminowali z jazdy 9 kierujących, którzy prowadzili pojazdy po wcześniejszym wypiciu alkoholu.
Coraz więcej osób robi zakupy w sieci internetowej. Jest to wygodny i zazwyczaj korzystny sposób nabywania potrzebnych przedmiotów. Zdarza się, że sprzedający nie są uczciwi. Policjanci apelują, aby korzystając z tej formy zakupów zachować zdrowy rozsądek i podstawowe środki ostrożności.

20-letni kierowca notorycznie łamał przepisy

Wtorek, 02-02-2016
Przemyśl
Kara pozbawienia wolności do 2 lat grozi 20-letniemu mieszkańcowi Przemyśla, który został zatrzymany podczas kierowania samochodem bez uprawnień. Młody mężczyzna stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej liczby punktów karnych. Otrzymał je za nagminne łamanie przepisów o ruchu drogowym.

W trakcie pobicia sprawcy użyli noża

Piątek, 29-01-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności pobicia z użyciem noża, w wyniku której ranny został młody mężczyzna. Do sprawy została zatrzymana jedna osoba, aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia.

Potrącenie pieszego w Wapowcach

Piątek, 29-01-2016
Przemyśl
Poważnych obrażeń doznał 68-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, który wczoraj został potrącony przez samochód osobowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna nie zachowując ostrożności przebiegał przez jezdnię.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Luty
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie