Twoja komenda

Wydarzenia

Skradzione przedmioty na skupie złomu

Środa, 01-04-2015
Przemyśl
30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego usłyszał zarzut kradzieży metalowych elementów konstrukcji budowlanych o wartości ponad 500 zł. Mężczyzna zabrał je z terenu prywatnej posesji i sprzedał w skupie złomu. Tutaj utracone przedmioty zostały odnalezione i zabezpieczone.

Pijany kierowca ujęty na sklepowym parkingu

Środa, 01-04-2015
Przemyśl
52-letni mieszkaniec Przemyśla trafił wczoraj do policyjnego aresztu po zatrzymaniu go podczas kierowania pojazdem w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyznę ujął klient sklepu, którego uwagę zwróciły nieudolne próby wyjazdu kierowcy z parkingu.
Trwa VIII edycja ogólnopolskiego konkursu "Policjant, który mi pomógł". Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.

Poparzył się sprzątając działkę

Poniedziałek, 30-03-2015
Przemyśl
Policjanci z Dubiecka pracowali przy sprawie groźnego pożaru w Śliwnicy. Mężczyzna wypalał gałęzie na swojej zalesionej działce, jednak ogień szybko rozprzestrzenił się w niekontrolowany sposób. Mieszkaniec powiatu przemyskiego, chcąc ugasić pożar, uległ poważnemu poparzeniu i wskutek odniesionych obrażeń został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Interweniujący policjanci ujawnili nielegalny towar

Poniedziałek, 30-03-2015
Przemyśl
Kara grzywny grozi 35-letniej kobiecie, u której policjanci ujawnili papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny towar był zgromadzony w hotelowym pokoju. Policjanci dostrzegli kontrabandę, gdy interweniowali wobec awanturujących się osób.

"Dzień Przedsiębiorczości" w Przemyślu

Piątek, 27-03-2015
Przemyśl
Przemyscy policjanci po raz kolejny włączyli się do programu edukacyjno-wychowawczego pod nazwą „Dzień Przedsiębiorczości”. Dzięki akcji skierowanej do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, uczniowie mieli możliwość poznać specyfikę zawodu policjanta.

Bądź bezpieczny na drodze!

Piątek, 27-03-2015
Przemyśl
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.

Zaginięcia osób jako temat debaty społecznej

Piątek, 27-03-2015
Przemyśl
Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu odbyła się debata „Gdy zaginie człowiek… Przyczyny i skutki zaginięć ludzi”. Tym razem przedstawiciele służb i instytucji rozmawiali o problematyce związanej z nagłą utratą kontaktu z osobami najbliższymi lub takimi, które wymagają szczególnej troski.

Kobieta zginęła w pożarze traw

Czwartek, 26-03-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla wyjaśniają okoliczności śmierci 83-letniej kobiety, która wczoraj po południu została znaleziona na swoim polu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starsza pani chciała ugasić pożar traw, który zagrażał jej uprawom.
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Kwiecień
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie