Twoja komenda

Wydarzenia

Uroczysta Msza z okazji Święta Policji

Poniedziałek, 21-07-2014
Przemyśl
Wczoraj w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Przemyślu, odprawiona została uroczysta Msza Święta z udziałem funkcjonariuszy i pracowników przemyskiej Policji. Msza rozpoczęła tegoroczne obchody Święta Policji.
Od niedzieli 20 lipca rozpoczynają się w Kalwarii Pacławskiej kościelne uroczystości związane z kolejnymi Franciszkańskimi Spotkaniami Młodych. Jak co roku liczny udział wezmą w nich młodzi ludzie z terenu naszego województwa. Nad bezpieczeństwem pielgrzymów czuwać będą policjanci.
„Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich w seksturystyce.

Grupa włamywaczy w rękach Policji

Wtorek, 15-07-2014
Przemyśl
W ubiegłą sobotę prokurator zastosował policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju wobec czterech młodych mieszkańców powiatu przemyskiego. Mężczyźni działając wspólnie dopuścili się szeregu kradzieży i włamań na terenie kilku gmin. Ustalenie i zatrzymanie młodych mężczyzn było efektem intensywnej pracy przemyskich policjantów.

Ruszyła kampania "Bezpieczna woda"

Piątek, 11-07-2014
Przemyśl
W związku z trwającym sezonem turystycznym Policja po raz trzeci włączyła się w ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pod nazwą „Bezpieczna woda”. W jej ramach przemyscy policjanci zorganizują działania mające na celu rozpowszechnienie zasad bezpiecznego korzystania z wody w czasie wakacji.
Kara pozbawienia wolności do 10 lat grozi dwóm mieszkańcom Przemyśla, którzy w ubiegłą niedzielę zaatakowali 34-letnią kobietę, z którą przebywali na terenie ogródków działkowych. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.
Działania promujące trzeźwość za kierownicą, zapobieganie przypadkom kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, to cel kolejnej kampanii, w którą włączają się przemyscy policjanci. Kampania o zasięgu ogólnopolskim będzie miała wymiar medialny, który zostanie uzupełnionych działaniami na drogach miasta i powiatu.
Po zdarzeniu drogowym na ulicy 3 Maja do przemyskiego szpitala trafił motocyklista. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.
Współbiesiadnik okazał się sprawcą kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy, wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Debata społeczna w Orłach

Środa, 02-07-2014
Przemyśl
W poniedziałek 30 czerwca w Orłach odbyła się debata społeczna zorganizowana przez Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu oraz Wójta Gminy Orły. Głównym jej tematem było bezpieczeństwo mieszkańców gminy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Roberta Bylinowskiego, 37-letniego mieszkańca Rzeszowa. Robert Bylinowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie