Twoja komenda

Wydarzenia

Rusza kolejna edycja ogólnoświatowej kampanii „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”. W ramach akcji, popierający tę ideę noszą białą wstążkę, będącą symbolem kampanii.
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Borelowskiego i 29 Listopada w Przemyślu. Po zderzeniu pojazdów jeden z nich przejechał przez chodnik i uderzył w budynek. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Śmiertelne potrącenie pieszej w Przemyślu

Piątek, 13-11-2015
Przemyśl
Przemyscy śledczy pracują przy ustalaniu okoliczności, w jakich doszło do tragicznego wypadku na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych danych wynika, że 87-letnia kobieta nagle weszła na przejście, gdzie została potrącona przez nadjeżdżający autobus. Mieszkanka Przemyśla zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

Piątek, 13-11-2015
Przemyśl
Nieuwaga kierowcy była przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Babicach. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierowca osobowego audi, potrącił kobietę. 86-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego z urazem nogi trafiła pod opiekę lekarzy.

Policjanci odnaleźli skradziony samochód

Środa, 11-11-2015
Przemyśl
Policyjna interwencja na jednej z przemyskich ulic zakończyła się ujawnieniem skradzionego samochodu. Osobowe BMW zostało utracone w ubiegłym roku przez mieszkańca Śląska. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd, a po wykonaniu czynności procesowych, zwrócą go właścicielowi.

Dwóch mężczyzn nie dało się oszukać "wnuczkowi"

Poniedziałek, 09-11-2015
Przemyśl
W ubiegły piątek dwóch mieszkańców Przemyśla mogło paść ofiarami oszustwa metodą "na wnuczka". Czujni panowie nie dali się zwieść oszustom, którzy podając się ich krewnych, dzwonili i prosili o finansową pomoc. Seniorzy rozsądnie zweryfikowali podawane informacje i wówczas okazało się, że dzwonili do nich oszuści. Policjanci przestrzegają przed tego typu zagrożeniami.

Pamiętajmy o bezdomnych

Piątek, 06-11-2015
Przemyśl
Jesień i zima, to czas, kiedy policjanci podejmują wzmożone działania, aby pomóc tym, których życie i zdrowie może być zagrożone z powodu chłodów. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest nadmierne wychłodzenie organizmu. To wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdy z nas może jednak pomóc i uchronić człowieka przed zamarznięciem.

Niebezpieczne dachowanie samochodu w Cisowej

Piątek, 06-11-2015
Przemyśl
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną niebezpiecznej kolizji, do jakiej doszło wczoraj w Cisowej. Kierujący osobowym volkswagenem dachował na poboczu w rejonie przystanku autobusowego. Na szczęście na przystanku nie było podróżnych. Mimo, że samochód uległ całkowitemu zniszczeniu, 23-letni kierowca wyszedł cało ze zdarzenia.

Narkotyki i nielegalne wyroby akcyzowe

Środa, 04-11-2015
Przemyśl
Policjanci z wydziału kryminalnego przemyskiej komendy zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 90 gramów narkotyków oraz papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Mieszkaniec Przemyśla odpowie karnie za popełnione przestępstwo i wykroczenie.

Podsumowanie akcji "Znicz 2015"

Wtorek, 03-11-2015
Przemyśl
Zakończyła się tegoroczna akcja Znicz, która trwała 4 dni. Jak co roku przemyscy policjanci aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Święta Zmarłych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zofii Błońskiej, 59-letniej mieszkanki Rzeszowa. Zofia Błońska  poszukiwana jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Listopad
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie