Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru

Wtorek, 18-11-2014
Przemyśl
Pozostawiony bez dozoru sprzęt elektryczny, mógł być przyczyną pożaru do którego doszło wczoraj wieczorem w jednym z przemyskich mieszkań. Poparzona, nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala. Trwa policyjne postępowanie w tej sprawie.
Policjanci z Przemyśla i Medyki wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej rozbili grupę, której członkowie nielegalnie uprawiali konopie. Podejrzani rozprowadzali też wyprodukowaną przez siebie marihuanę. W przypadku trzech mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Działania promujące trzeźwość za kierownicą, zapobieganie przypadkom kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu, to cel kolejnej kampanii, w którą włączają się przemyscy policjanci. Kampania o zasięgu ogólnopolskim będzie miała wymiar medialny, który zostanie uzupełnionych działaniami na drogach miasta i powiatu.

Za zabicie psa odpowie przed sądem

Piątek, 07-11-2014
Przemyśl
Policjanci z Posterunku Policji w Birczy ustalili tożsamość mężczyzny, który działając ze szczególnym okrucieństwem pozbawił życia psa. 46-latek nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Wtorek, 04-11-2014
Przemyśl
Zakończyła się tegoroczna akcja Znicz, która trwała 4 dni. Jak co roku, przemyscy policjanci aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Święta Zmarłych.

Mężczyzna zginął w pożarze mieszkania

Wtorek, 04-11-2014
Przemyśl
Wczoraj na ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu doszło do pożaru jednego z mieszkań. W trakcie akcji gaśniczej w mieszkaniu ujawniono zwłoki 50-letniego mężczyzny.

Wypadek przy wycince drzew

Poniedziałek, 03-11-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło miejscowości Bachórzec w gminie Dubiecko. 62-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, podczas prac przy wycince drzewa, został uderzony przez spadający konar. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Utrudnienia w ruchu po zdarzeniu drogowym

Piątek, 31-10-2014
Przemyśl
Dziś tuż przed godziną 9 na ulicy Zadwórzańskiej w Przemyślu doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący osobowym audi, 63-letni mężczyzna uderzył w nasyp przy obwodnicy miasta. Z uwagi na utrudnienia ruchem kierują policjanci.

Śmiertelny wypadek w Maćkowicach

Piątek, 31-10-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Maćkowice w powiecie przemyskim. Fiat bravo wypadł z drogi i uderzył w przepust. Kierowca, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł w szpitalu.

Uchronić przed zamarznięciem

Czwartek, 30-10-2014
Przemyśl
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Listopad
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie