Twoja komenda

Wydarzenia

Coraz więcej osób robi swoje zakupy przez Internet. W sieci można kupić niemal wszystko. Pamiętajmy jednak o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, aby zmniejszyć ryzyko oszustwa. Poniżej podajemy kilka wskazówek, dzięki którym możemy uchronić się przed przykrymi niespodziankami.

Nietrzeźwy i bez prawa jazdy

Piątek, 27-02-2015
Przemyśl
47-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Dubiecku. Mężczyzna bez uprawnień i w stanie upojenia alkoholowego kierował fiatem. Jak się okazało nigdy nie posiadał prawa jazdy, a w przeszłości już dwukrotnie był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Przemyślanin wjechał w słup energetyczny

Piątek, 27-02-2015
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla pracowali wczoraj na miejscu kolizji, do jakiej doszło na ulicy Okrzei. Kierujący osobowym volkswagenem stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożny słup.
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.

Ukradli sprzęt AGD

Środa, 25-02-2015
Przemyśl
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcom Jarosławia, którzy wczoraj dokonali kradzieży sprzętu AGD. Kobieta i mężczyzna weszli do marketu, wybrali interesujący ich sprzęt a następnie chcieli opuścić sklep nie odwiedzając stoiska kasowego. Nieuczciwych klientów ujęli pracownicy ochrony.

Dzień Bezpiecznego Internetu w Przemyślu

Wtorek, 24-02-2015
Przemyśl
Internet jest ważnym narzędziem w dzisiejszym świecie. Jego ogromny potencjał można wykorzystać do samorealizacji, nauki czy zabawy, jednak niesie on ze sobą także wiele zagrożeń, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych jego użytkowników. W związku z tegorocznymi obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu przemyscy policjanci przyłączyli się do akcji, i tym razem swoją uwagę skupili na dzieciach i młodzieży niesłyszącej i słabo słyszącej.

Groźna kolizja w Przedmieściu Dubieckim

Poniedziałek, 23-02-2015
Przemyśl
Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Przedmieściu Dubieckim. W sobotę doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga w miejscu zdarzenia była częściowo zablokowana przez kilkadziesiąt minut.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Poniedziałek, 23-02-2015
Przemyśl
W ramach prowadzonej już po raz kolejny akcji Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, w komendach Policji, sądach i prokuraturach odbywać się będą dyżury. Tam, osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień. W tym roku Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem odbywać się będzie w dniach 23 - 28 lutego.

Tragiczny finał poszukiwań

Poniedziałek, 23-02-2015
Przemyśl
Ciało zaginionego 33-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego zostało odnalezione na terenie nieużytków rolnych w Orzechowcach. Mężczyzna od miesiąca był poszukiwany przez Komisariat Policji w Żurawicy. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

Wyłudzili kredyt na zakup dwóch laptopów

Piątek, 20-02-2015
Przemyśl
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wyłudzili sprzęt RTV. Przemyślanie chcąc dokonać zakupu w systemie ratalnym posłużyli się dokumentami poświadczającym nieprawdę. Straty banków, które udzieliły kredytów, wynoszą ponad 7000 złotych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Luty
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie