Twoja komenda

Wydarzenia

Dzisiaj o godz. 8.00 w rejonie skrzyżowania ulicy Korczyńskiej i Stapińskiego w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dostawczego renault. Kierujący zasnął za kierownicą i uderzył w słup latarni drogowej. Z obrażeniami trafił do szpitala.
W piątek policjanci interweniowali w Faliszówce, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterokołowca typu „SAM”. Wstępnie ustalono, że kierujący czterokołowcem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do jego przewrócenia. W wyniku zdarzenia kierujący i przewożony przez niego pasażer odnieśli obrażenia i trafili do szpitala.

Tragiczny niedzielny poranek

Poniedziałek, 22-08-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielny, wczesny poranek w Lubatowej. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący osobową hondą najechał na leżącego na jezdni mężczyznę.
Wczoraj po południu w Miejscu Piastowym doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Ciężarowa cysterna najechała na tył osobowego seata. Kierujący seatem trafił do szpitala.
Sztafeta krośnieńskich policjantów zajęła czwarte miejsce triathlonie, który odbył się w lipcu w Radłowie koło Tarnowa.

Święto Wojska Polskiego w Krośnie

Wtorek, 16-08-2016
Krosno
Policjanci uczestniczyli w krośnieńskich obchodach Święta Wojska Polskiego i 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej.
Krośnieńscy policjanci zakończyli realizację działań pod nazwą „Sierpniowy weekend 2016”. W ramach akcji funkcjonariusze kontrolowali pojazdy, dbali o przejezdność dróg, płynność ruchu oraz o bezpieczeństwo podróżujących. W ciągu czterech dni, na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego policjanci odnotowali 15 kolizji oraz 1 wypadek drogowy, w którym ranna została jedna osoba.
Krośnieńscy policjanci rozpoczynają dziś wzmożone działania pn.”Sierpniowy weekend”. W akcję, która będzie trwała 4 dni zaangażowani są funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, prewencji oraz policjanci z komisariatów.

Odpowie za posiadanie amfetaminy

Czwartek, 11-08-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci podjęli interwencję wobec awanturującego się nietrzeźwego mężczyzny. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. 32-latkowi zostały przedstawione zarzuty.

Wypadek w Barwinku

Czwartek, 11-08-2016
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 21 w Barwinku. Kierujący vw golfem wjechał pod poruszającego się w tym samym kierunku tira. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują 59-letniego Juliana Oleniacza, ostatnio zamieszkałego w Łukawcu. Julian Oleniacz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Sierpień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie