Twoja komenda

Wydarzenia

Akcja „Znicz 2014”

Poniedziałek, 27-10-2014
Krosno
Od piątku na drogach powiatu krośnieńskiego rozpoczyna się coroczna akcja „Znicz”. Przez weekend spodziewany jest wzmożony ruch pojazdów i pieszych. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na terenie powiatu krośnieńskiego wprowadzone zostaną 31 października i potrwają do 3 listopada.
Policjanci na spotkaniu w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie dyskutowali z dziećmi, jak być bezpiecznym na drodze oraz przypominali, jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe kamizelki.

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Krosno
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.

Spotkanie z dziećmi w Chorkówce

Środa, 22-10-2014
Krosno
W ubiegłym tygodniu policjanci krośnieńskiej komendy spotkali się z przedszkolakami i pierwszoklasistami gminy Chorkówka. Na spotkaniu, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”, dzieci otrzymały odblaskowe upominki.

Wypadek w Krośnie

Poniedziałek, 20-10-2014
Krosno
Zderzenie dwóch aut na ul. Podkarpackiej. Trzy osoby ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Policjant Komendy Powiatowej Policji w Jaśle będąc w krośnieńskim szpitalu zatrzymał kobietę, która porwała kilkudniowe niemowlę. Dziecku ani matce nic się nie stało.

Dachowanie w Iskrzyni

Wtorek, 14-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Iskrzyni. Kierujący bmw wjechał do przydrożnego rowu i dachował. 20-latek był pijany. W samochodzie jechało z nim dwóch jego kolegów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

Poniedziałek, 13-10-2014
Krosno
Dziś rozpoczyna się "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.

Rocznica Operacji Karpacko-Dukielskiej

Piątek, 10-10-2014
Krosno
Krośnieńscy policjanci złożyli wiązankę kwiatów na cmentarzu wojennym w Dukli podczas obchodów 70 rocznicy Operacji Karpacko-Dukielskiej. Delegacja z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie uczestniczyła również w uroczystościach upamiętniających poległych żołnierzy w walkach o Przełęcz Dukielsko-Preszowską na Słowacji.

Zdarzenie drogowe w Miejscu Piastowym

Wtorek, 07-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Dukielskiej w Miejscu Piastowym. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Przez ponad dwie godziny ruch na tym odcinku drogi krajowej relacji Rzeszów - Barwinek odbywał się wahadłowo.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie