Twoja komenda

Wydarzenia

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Poniedziałek, 26-09-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci podjęli pościg za kierującym oplem, który wczoraj wieczorem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Podsumowanie akcji „Bezpieczna droga do szkoły”

Poniedziałek, 26-09-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci zakończyli realizację akcji pn."Bezpieczna droga do szkoły". Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo dzieci zmierzających do szkoły oraz przeprowadzili cykl spotkań prewencyjnych. W działania zaangażowanych było 92 policjantów.

Nieszczęśliwy wypadek w Barwinku

Poniedziałek, 26-09-2016
Krosno
W sobotę, podczas wykonywania prac polowych, 40-letni mieszkaniec gminy Dukla doznał obrażeń. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.
Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniach 24, 25 września br. (sobota, niedziela) w godz. 7.00 do 19.00 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu „Prządki 2016” drogi na terenie gminy Korczyna w miejscowościach Korczyna, Czarnorzeki, Węglówka.

Policjanci zabezpieczyli 6 kg marihuany

Czwartek, 22-09-2016
Krosno
Policjanci Wydziału Kryminalnego krośnieńskiej komendy ujawnili i zabezpieczyli 6 kg marihuany oraz nasiona i łodygi konopi indyjskich. Narkotyki znaleźli na terenie prywatnej posesji w Krośnie. Dwie osoby zostały zatrzymane.
Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Potrącenie 17-latki w Łężanach

Środa, 21-09-2016
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej na ulicy Markiewicza w Łężanach. 17-letnia poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Zderzenie trzech samochodów w Potoku

Wtorek, 20-09-2016
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 20:50 w miejscowości Potok. Cztery osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia w ruchu na krajowej 28 trwały blisko 3 godziny.
Dziś, w obecności władz wojewódzkich i samorządowych, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie zainaugurował przedsięwzięcie pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa". Interaktywna mapa jest już dostępna na stronie internetowej podkarpackiej Policji. Każdy, może przekazać policjantom informacje o miejscach i zdarzeniach, które w jego odczuciu są niebezpieczne. Wszystkie zgłoszenia zostaną sprawdzone.

Wypadek w Korczynie

Wtorek, 20-09-2016
Krosno
Na krętym odcinku drogi wojewódzkiej nr 991 w Korczynie, doszło wczoraj do groźnie wyglądającego zdarzenia. Osobowa skoda zjechała z drogi, a następnie stoczyła ze skarpy i dachowała. Kierujący i pasażerka trafili do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Wrzesień
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie