Twoja komenda

Wydarzenia

Śmiertelny wypadek w Porębach

Poniedziałek, 01-09-2014
Krosno
W ostatnią niedzielę sierpnia policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Poręby. W wypadku zginęła kierująca samochodem osobowym 19-letnia kobieta. Pasażerka odniosła obrażenia.

"Ostatni weekend wakacji - 2014"

Piątek, 29-08-2014
Krosno
Dzisiaj policjanci rozpoczęli działania "Ostatni weekend wakacji - 2014". Funkcjonariusze spodziewają się wzmożonego ruchu. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego powiatu funkcjonariusze będą pomagać w utrzymaniu płynności ruchu pojazdów oraz zdecydowanie reagować na przypadki popełniania wykroczeń.
W weekend policjanci przewidują utrudnienia na drogach w Czarnorzekach i Korczynie. Odbędzie się tam Zlot Samochodów Terenowych.

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Czwartek, 28-08-2014
Krosno
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.

Bezpiecznie w drodze do szkoły

Czwartek, 28-08-2014
Krosno
Zbliża się koniec wakacji i powrót do szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza tych, które pierwszy raz założą szkolne tornistry, apelujemy do rodziców by przypomnieli swoim pociechom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 1 września startuje policyjna akcja "Bezpieczna droga do szkoły".

Po poślizgu uderzył w drzewa

Środa, 27-08-2014
Krosno
Kierujący fiatem bravo uderzył w dwa drzewa. Rażąco naruszył prawo o ruchu drogowym i stworzył zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Stracił prawo jazdy.
Policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który jechał z włączonymi sygnałami uprzywilejowania w postaci niebieskich i czerwonych błysków oraz sygnałów dźwiękowych. Okazało się, że sygnały uprzywilejowania miał zamontowane na pojeździe bezprawnie.
Kierowca audi poruszając się z nadmierną prędkością wyprzedzał cztery pojazdy omijając wysepkę z lewej strony na podwójnej ciągłej linii. W sumie dopuścił się czterech wykroczeń i swoją jazdą doprowadziłby do czołowego zderzenia.

„Nietrzeźwy poranek” na krośnieńskich drogach

Poniedziałek, 25-08-2014
Krosno
Dziesięciu nietrzeźwych kierujących zatrzymali dziś rano krośnieńscy policjanci w ramach działań "Trzeźwy poranek". Na drogach powiatu funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało 1098 kierowców.

Noszenie odblasków to już obowiązek!

Czwartek, 21-08-2014
Krosno
Już od 31 sierpnia br. każdy pieszy, poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, będzie miał obowiązek używania elementów odblaskowych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie