Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę ciągnika siodłowego. Powodem zatrzymania było przekroczenie prędkości, lecz w trakcie kontroli okazało się, że pojazd porusza się z niesprawną technicznie naczepą.
Policjanci z krośnieńskiej komendy pobiegli w I Biegu Obrońców Granic w Arłamowie. W imprezie biegowej wzięli udział czynni i emerytowani policjanci. Bieg odbył się na dwóch dystansach 7 i 14 km. W każdej z rozgrywanych podczas biegu kategorii reprezentanci KMP w Krośnie zajęli wysokie miejsca.
Projekt mający na celu propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze oraz zwiększenie świadomości wszystkich użytkowników dróg przeprowadzili policjanci z Krosna wspólnie z krośnieńskim oddziałem PZU. W ramach tych działań skierowanych do dzieci i młodzieży ze świetlic środowiskowych zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Odblaski życia”.
W środę 1 lipca policjanci z krośnieńskiej komendy będą zabezpieczali trasę przejazdu kolarzy biorących udział w 26. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Kolarze wjadą na teren powiatu krośnieńskiego od strony powiatu brzozowskiego około godz. 19.30. Na godzinę przed przyjazdem peletonu kolarskiego ruch na drogach będzie ograniczony, natomiast pół godziny później zostanie całkowicie zamknięty.
"Bezpieczne Wakacje" to hasło konkursu prac plastycznych oraz konkursu na profilaktyczny spot filmowy. Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się 15 czerwca i od tego dnia, aż do 8 października 2015 r. można nadsyłać prace.

Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów

Poniedziałek, 29-06-2015
Krosno
Policja przypomina o specjalnej linii telefonicznej dla zagranicznych turystów. Telefon działa przez cały rok - od października do maja, w godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 8.00-22.00. Turyści zagraniczni mogą uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center posługują się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Najbliższe dwa miesiące to dla dzieci czas wakacji. Wielu dorosłych też z pewnością zdecyduje się na urlop i letnie wyjazdy. Spodziewamy się, że sporo osób zechce wypoczywać w naszym regionie, bo na Podkarpaciu nie brak atrakcyjnych turystycznie miejsc. Podkarpaccy policjanci troszcząc się o bezpieczeństwo wypoczywających, ale też podróżujących drogami naszego województwa, włączają się w doroczną akcję "Bezpieczne wakacje".
Po raz czwarty krośnianie mieli okazję odwiedzić komendę Policji w swoim mieście, w ramach "Dnia Otwartego". Podczas spotkania odwiedzający mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez krośnieńskich policjantów, instytucje i osoby zaproszone do współudziału w tym przedsięwzięciu. Każda osoba odwiedzająca komendę w tym dniu otrzymała odblask.
„Policja przyszłości” to konkurs plastyczno-literacki adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jego organizatorem jest Komenda Główna Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia.

Potrącenie rowerzystki w Krośnie

Wtorek, 23-06-2015
Krosno
Policjanci pracowali na skrzyżowaniu ul. Niepodległości i Walslebena w Krośnie, gdzie doszło do potrącenia rowerzystki. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Sprawca wypadku był trzeźwy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
6
Lipiec
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie