Twoja komenda

Wydarzenia

Dziś krośnieńscy policjanci rozpoczną działania "WIELKANOC - 2014". Funkcjonariusze w sposób szczególny nadzorować będą drogi powiatu. Działania mają zapewnić maksimum bezpieczeństwa pieszym i kierowcom, podczas wzmożonego ruchu związanego z podróżami świątecznymi. Ich celem jest również zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych, ich skutków oraz maksymalne podniesienie płynności ruchu.
Policjanci ustalili trzech nieletnich sprawców czynów karalnych oraz trzech paserów, którzy przejmowali od nieletnich przedmioty pochodzące z przestępstwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z dukielskiego komisariatu.

By święta były bezpieczne

Wtorek, 15-04-2014
Krosno
Zbliżają się Święta Wielkanocne, rozpoczęły się przedświąteczne porządki, zaczyna się także gorączka przedświątecznych zakupów. Zarówno sprzątając, jak i robiąc zakupy nie zapominajmy o własnym bezpieczeństwie.

Dachowanie w Rymanowie

Poniedziałek, 14-04-2014
Krosno
38-latek z Rymanowa wpadł do rowu i dachował. Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. Kierujący z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Nikt inny nie ucierpiał w zdarzeniu.

Zderzenie czterech aut w Krośnie

Poniedziałek, 14-04-2014
Krosno
Krośnieńscy policjanci ustalali przyczyny wypadku na ul. Bieszczadzkiej, gdzie doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Trzech uczestników tego zdarzenia trafiło do szpitala. Kierowca, który spowodował wypadek był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali złodzieja

Środa, 09-04-2014
Krosno
Krośnieńscy policjanci zatrzymali podczas pościgu złodzieja. 21-latek zabrał z półki tablet i nie płacąc wyszedł ze sklepu. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Kradzieże z włamaniem

Wtorek, 08-04-2014
Krosno
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę włamań. Odzyskali część skradzionych pieniędzy i ustalili, że w przeszłości młody mężczyzna dopuszczał się podobnych czynów. 26-latek włamał się do plebanii i sklepu w gminie Dukla.

Wypadek paralotni w Targowiskach

Wtorek, 08-04-2014
Krosno
W Targowiskach koło Krosna policjanci i prokurator pracowali na miejscu wypadku paralotni. 36-letni pilot spadł na ziemię i zginął na miejscu. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce oraz ślady, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia. O wypadku została powiadomiona Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

Apel do seniorów

Poniedziałek, 07-04-2014
Krosno
Krośnieńscy policjanci apelują o ostrożność i przypominają o ograniczonym zaufaniu do osób odwiedzających nasze mieszkania i oferujących usługi oraz sprzedaż towarów po bardzo niskich cenach. Oszuści najczęściej bez skrupułów wykorzystują osoby starsze. Kiedy odwiedzająca nas osoba wzbudza nasze podejrzenie, należy niezwłocznie powiadomić Policję.

W trakcie awantury ugodziła męża nożem

Poniedziałek, 31-03-2014
Krosno
Sąd Rejonowy w Krośnie tymczasowo aresztował 52-letnią kobietę. Mieszkanka powiatu krośnieńskiego, prawdopodobnie w trakcie awantury domowej, ugodziła męża nożem. Mężczyzna, po przewiezieniu do szpitala zmarł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
18
Kwiecień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie