Twoja komenda

Wydarzenia

Polacy darzą policję dużym zaufaniem

Czwartek, 26-11-2015
Krosno
67 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów - to wyniki II edycji Badania spójności społecznej zrealizowanego przez Główny Urząd Statystyczny w I połowie 2015 r. na blisko 14 tys. osób. Z ankiety wynika, że Policja obok straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i wojska cieszy się dużym zaufaniem społecznym.
W dniach 25 listopada – 10 grudnia 2015 roku trwały będą obchody międzynarodowej kampanii zatytułowanej "16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet". Z uwagi na znaczenie problematyki przemocy w rodzinie, ze szczególnym uwzględnieniem przemocy wobec kobiet, dla kondycji polskiego społeczeństwa, podmiotem wspierającym obchody ogólnopolskie, ale także regionalne i lokalne inicjatywy organizowane w ramach kampanii, będzie również polska policja.
W ciągu dwóch dni policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie zatrzymali cztery prawa jazdy kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny. 64-latek prawdopodobnie zmarł w wyniku zaczadzenia.

Tragiczny wypadek w Bajdach

Środa, 18-11-2015
Krosno
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach potrącenia pieszej. Do wypadku doszło w piątek w miejscowości Bajdy.
W środę 11 listopada br. krośnieńscy policjanci wzięli udział w zawodach sportowych zorganizowanych z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Obchody Święta Niepodległości w Krośnie

Czwartek, 12-11-2015
Krosno
Święto Niepodległości jest najważniejszym polskim świętem narodowym. Wczoraj krośnieńscy policjanci uczestniczyli w uroczystościach z okazji 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Ćwiczenia krośnieńskich policjantów

Wtorek, 10-11-2015
Krosno
Pod koniec października krośnieńscy policjanci uczestniczyli w ćwiczeniach dotyczących przeciwdziałania aktom terrorystycznym. Podczas ćwiczeń funkcjonariusze doskonalili swoje umiejętności w zakresie czynności poszukiwawczych i pościgowych. Głównym zadaniem dowodzących, była trafna ocena sytuacji oraz koordynacja prowadzonych działań.
Z uwagi na trudne warunki pogodowe krośnieńscy policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.
Krośnieńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzeń drogowych, do których doszło przed godziną 7 dzisiejszego ranka.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie