Twoja komenda

Wydarzenia

Uciekał przed policyjnym patrolem

Wtorek, 16-09-2014
Krosno
Uciekając przed policjantami doprowadził do wypadku. Nietrzeźwy kierowca ze zdarzenia wyszedł bez obrażeń. Jego zachowanie mogło narazić innych na tragiczne skutki.

"Trzeźwy poranek"

Poniedziałek, 15-09-2014
Krosno
14 nietrzeźwych kierujących zatrzymali dziś rano krośnieńscy policjanci w ramach działań "Trzeźwy poranek". Na drogach powiatu funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierujących pojazdami. W sumie skontrolowanych zostało 1110 użytkowników dróg.
Dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju dla pijanego sprawcy wypadku drogowego. W zdarzeniu ciężkich obrażeń doznała pasażerka pojazdu.
Policjanci z wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy zatrzymali 25-latka z Krosna za posiadanie narkotyków. Woreczki z amfetaminą, marihuaną i LSD policjanci znaleźli podczas przeszukania w jego mieszkaniu.
Dziś rusza kampania informacyjna skierowana do osób szukających pracy za granicą - "Praca za granicą? Nie bierz kota w worku. Sprawdź swojego przyszłego pracodawcę". Jej inicjatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, a jednym z partnerów jest Policja. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego.

Zderzenie audi z tirem

Poniedziałek, 08-09-2014
Krosno
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i tira. Kierowca audi z ciężkimi obrażeniami oraz dwóch pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący ciężarówką był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Blokada drogi trwała ponad cztery godziny.

Śmiertelny wypadek w Porębach

Poniedziałek, 01-09-2014
Krosno
W ostatnią niedzielę sierpnia policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Poręby. W wypadku zginęła kierująca samochodem osobowym 19-letnia kobieta. Pasażerka odniosła obrażenia.

"Ostatni weekend wakacji - 2014"

Piątek, 29-08-2014
Krosno
Dzisiaj policjanci rozpoczęli działania "Ostatni weekend wakacji - 2014". Funkcjonariusze spodziewają się wzmożonego ruchu. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach naszego powiatu funkcjonariusze będą pomagać w utrzymaniu płynności ruchu pojazdów oraz zdecydowanie reagować na przypadki popełniania wykroczeń.
W weekend policjanci przewidują utrudnienia na drogach w Czarnorzekach i Korczynie. Odbędzie się tam Zlot Samochodów Terenowych.

Pomoc dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Czwartek, 28-08-2014
Krosno
Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem – Pamiętaj! Możesz otrzymać bezpłatną pomoc.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Wrzesień
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie