Twoja komenda

Wydarzenia

„Bezpiecznie na wakacyjnych drogach”

Piątek, 24-06-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci wzięli udział w akcji pn.„Bezpiecznie na wakacyjnych drogach”. Celem przedsięwzięcia było zwiększenie świadomości uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych jak ważne jest przestrzeganie zasad ruchu drogowego.
Dziś zaczynają się wakacje. Czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na letni wypoczynek podkarpaccy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne Wakacje". Działania rozpoczynają się w piątek 24 czerwca i potrwają do końca sierpnia. Dodatkowo, policjanci ruchu drogowego od dziś do niedzieli prowadzą akcję "Pierwszy weekend wakacji". Funkcjonariusze zadbają o bezpieczeństwo tych, którzy zaplanowali wyjazdy już w pierwszych dniach wakacji.

Sukces krośnieńskiego patrolu

Czwartek, 23-06-2016
Krosno
Reprezentujący Komendę Miejską Policji w Krośnie st. sierż. Michał Torba i post. Piotr Bobola zajęli II miejsce w eliminacjach wojewódzkich konkursu „Patrol Roku 2016”. Razem z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie wezmą udział w krajowym finale, który we wrześniu odbędzie się w Szkole Policji w Słupsku.
Policja jest jedną z instytucji odpowiedzialnych za przygotowanie i zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Przeprowadziła szkolenie dla wolontariuszy także w Krośnie.

IPA Region Krosno zorganizował turniej piłkarski

Poniedziałek, 20-06-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w II Międzynarodowych Rozgrywkach Piłkarskich o puchar IPA Region Krosno. W zawodach rozegranych 17 czerwca 2016r uczestniczyły drużyny z IPA Lwów / Ukraina /, IPA Ancona i Genova / Włochy /, IPA Slobozia / Rumunia / oraz policjanci ze Świdnika / Słowacja /. Ponadto w turnieju wystąpili reprezentanci Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Imprezę zorganizowano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.
Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. dr Krzysztof Pobuta z dniem 20 czerwca br. powołał na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie podinsp. Roberta Wróbla.

Cała Polska czyta dzieciom – i my też!

Czwartek, 16-06-2016
Krosno
Głośne czytanie dzieciom wspiera ich rozwój psychiczny, intelektualny i społeczny. Dzieci, którym czytamy książki uczą się zachowań prospołecznych i odróżniania dobra od zła. Policjanci z krośnieńskiej komendy już od kliku lat włączają się w kampanie promujące czytelnictwo wśród najmłodszych.
Pomimo niesprzyjającej aury zorganizowano kolejną edycję „Dnia Otwartego” Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Wszyscy, którzy w deszczowy wtorek zdecydowali się na odwiedzenie siedziby krośnieńskich policjantów uczestniczyli w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.
Krośnieńscy policjanci spotykają się z mieszkańcami powiatu podczas odbywających się naszym regionie pikników rodzinnych. Tego typu imprezy są dobrą okazją do rozmów o bezpieczeństwie zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi.
Krośnieńscy policjanci wzięli udział w rodzinnym festynie „Michayland-Fantastyczna Kraina Zabawy” zorganizowanym dla dzieci i młodzieży przy Oratorium "Twój Dom" w Krośnie. Podczas spotkania funkcjonariusze prowadzili działania prewencyjne. Tuż po godz. 12 w ramach obchodów "Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki", została odczytana odezwa nawołująca do życia wolnego od uzależnień.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Czerwiec
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie