Twoja komenda

Wydarzenia

Podczas interwencji domowej, policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który posiadał nielegalnie broń i amunicję. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie za posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia oraz za znęcanie się nad matką.

XVIII Bieg Niepodległości

Środa, 19-11-2014
Krosno
W świąteczne przedpołudnie 11 listopada, jak co roku krośnieńscy policjanci stanęli na płycie krośnieńskiego rynku, aby wystartować w Biegu Niepodległości. Policjanci rywalizując w dodatkowej klasyfikacji członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA zmagali się na trasie biegu. Każdy uczestnik otrzymał okazały medal z popiersiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł z elewacji kościoła miedziane rynny. Zatrzymany, 35-letni mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się do kradzieży.

Zderzenie trzech aut w Krośnie

Poniedziałek, 17-11-2014
Krosno
Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wieniawskiego i Hallera w Krośnie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Kolejny start krośnieńskich policjantów w niemieckim maratonie. W tym roku odbył się on 26 października br. we Frankfurcie. W najstarszym maratonie miejskim w Niemczech wzięło udział prawie 15 tys. biegaczy, w tym 149 Polaków. Krośnieńska ekipa liczyła 5 czynnych i 2 emerytowanych policjantów.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Wtorek, 04-11-2014
Krosno
Policjanci przez cztery dni prowadzili wzmożone działania na drogach powiatu krośnieńskiego. Podczas świątecznego weekendu doszło do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne i 11 kolizji. Policjanci zatrzymali trzech kierowców po alkoholu.

Policyjna interwencja uratowała kobietę

Poniedziałek, 03-11-2014
Krosno
Policjanci zostali wezwani na interwencję przez kobietę, która twierdziła, że ktoś ją truje. Funkcjonariusze zauważyli w mieszkaniu nieprawidłowe podłączenie przewodów odprowadzających spaliny z piecyka gazowego. Przybyła na miejsce jednostka Państwowej Straży Pożarnej potwierdziła nieprawidłowość, która stanowiła zagrożenie dla zdrowia i życia. Okazało się, że kobieta sama wymontowała przewód.
W Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie, odbyło się uroczyste otwarcie Podkarpackiej Izby Pamięci Służb Policyjnych. Organizatorem uroczystości była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Komenda Miejska Policji w Krośnie i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie.

Akcja „Znicz 2014”

Poniedziałek, 27-10-2014
Krosno
Od piątku na drogach powiatu krośnieńskiego rozpoczyna się coroczna akcja „Znicz”. Przez weekend spodziewany jest wzmożony ruch pojazdów i pieszych. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na terenie powiatu krośnieńskiego wprowadzone zostaną 31 października i potrwają do 3 listopada.
Policjanci na spotkaniu w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie dyskutowali z dziećmi, jak być bezpiecznym na drodze oraz przypominali, jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe kamizelki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Bogdana Piątek. Zaginiony 58-latek w 1984 r. wyjechał do USA, gdzie zamieszkał na stałe w Chicago. Z rodziną w Polsce...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Listopad
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie