Twoja komenda

Wydarzenia

W 95. rocznicę powstania Policji Grupa Rekonstrukcji Historycznej Policji Państwowej z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie zaprezentowała się 26 lipca br. podczas obchodów Święta Policji w Warszawie. Dzień później rekonstruktorzy z Krosna zadebiutowali w inscenizacji „Akcji Burza” w Szczawnicy podczas 70-rocznicy Powstania Szczawnickiego.
Krośnieńscy policjanci ustalili i zatrzymali autora poniedziałkowego fałszywego alarmu bombowego. Ładunki wybuchowe miały się znajdować w budynkach krośnieńskiego sądu i prokuratury. Zatrzymany 39-latek był pijany.
„Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!” apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą niepokojące sytuacje mogące mieć związek z wykorzystywaniem nieletnich w seksturystyce.

Święto Policji w Krośnie

Poniedziałek, 21-07-2014
Krosno
W piątek w krośnieńskiej komendzie odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie otrzymali wyróżnienia i nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Wypadek w Równem

Poniedziałek, 21-07-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na drodze krajowej nr 19. W Równem zderzyły się dwa samochody, trzy osoby zostały ranne. Droga w tym miejscu była zablokowana.

Awanturnik zatrzymany przez policjantów

Czwartek, 17-07-2014
Krosno
Policjanci interweniowali w Bóbrce, gdzie doszło do awantury sąsiedzkiej. Nietrzeźwy awanturnik wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami w stronę interweniujących policjantów.Agresor został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Zagubiony portfel do odebrania

Piątek, 11-07-2014
Krosno
Policjanci z Rymanowa informują, że portfel zagubiony w okolicach Rynku w Rymanowie jest do odbioru w komisariacie Policji.
Policjant po służbie ujął sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna był agresywny i trafił do policyjnego aresztu. Krośnieńscy funkcjonariusze ustalili i zatrzymali dwóch jego wspólników.
Policjant z krośnieńskiej komendy najlepszym policjantem w maratonie rowerowym im. Generała Marka Papały na dystansie 69 km.
W piątek 4 lipca policjanci z krośnieńskiej komendy będą zabezpieczali trasę przejazdu kolarzy biorących udział w 25. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Kolarze wjadą na teren powiatu krośnieńskiego od strony powiatu jasielskiego około godz. 17. Na godzinę przed przyjazdem peletonu kolarskiego ruch na drogach będzie ograniczony, natomiast pół godziny później zostanie całkowicie zamknięty.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Lipiec
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie