Twoja komenda

Wydarzenia

Podczas interwencji domowej, policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który posiadał nielegalnie broń i amunicję. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie za posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia oraz za znęcanie się nad matką.

XVIII Bieg Niepodległości

Środa, 19-11-2014
Krosno
W świąteczne przedpołudnie 11 listopada, jak co roku krośnieńscy policjanci stanęli na płycie krośnieńskiego rynku, aby wystartować w Biegu Niepodległości. Policjanci rywalizując w dodatkowej klasyfikacji członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA zmagali się na trasie biegu. Każdy uczestnik otrzymał okazały medal z popiersiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł z elewacji kościoła miedziane rynny. Zatrzymany, 35-letni mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się do kradzieży.

Zderzenie trzech aut w Krośnie

Poniedziałek, 17-11-2014
Krosno
Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wieniawskiego i Hallera w Krośnie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Kolejny start krośnieńskich policjantów w niemieckim maratonie. W tym roku odbył się on 26 października br. we Frankfurcie. W najstarszym maratonie miejskim w Niemczech wzięło udział prawie 15 tys. biegaczy, w tym 149 Polaków. Krośnieńska ekipa liczyła 5 czynnych i 2 emerytowanych policjantów.

Podsumowanie akcji "Znicz 2014"

Wtorek, 04-11-2014
Krosno
Policjanci przez cztery dni prowadzili wzmożone działania na drogach powiatu krośnieńskiego. Podczas świątecznego weekendu doszło do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne i 11 kolizji. Policjanci zatrzymali trzech kierowców po alkoholu.

Policyjna interwencja uratowała kobietę

Poniedziałek, 03-11-2014
Krosno
Policjanci zostali wezwani na interwencję przez kobietę, która twierdziła, że ktoś ją truje. Funkcjonariusze zauważyli w mieszkaniu nieprawidłowe podłączenie przewodów odprowadzających spaliny z piecyka gazowego. Przybyła na miejsce jednostka Państwowej Straży Pożarnej potwierdziła nieprawidłowość, która stanowiła zagrożenie dla zdrowia i życia. Okazało się, że kobieta sama wymontowała przewód.
W Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie, odbyło się uroczyste otwarcie Podkarpackiej Izby Pamięci Służb Policyjnych. Organizatorem uroczystości była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, Komenda Miejska Policji w Krośnie i Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie.

Akcja „Znicz 2014”

Poniedziałek, 27-10-2014
Krosno
Od piątku na drogach powiatu krośnieńskiego rozpoczyna się coroczna akcja „Znicz”. Przez weekend spodziewany jest wzmożony ruch pojazdów i pieszych. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na terenie powiatu krośnieńskiego wprowadzone zostaną 31 października i potrwają do 3 listopada.
Policjanci na spotkaniu w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie dyskutowali z dziećmi, jak być bezpiecznym na drodze oraz przypominali, jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe kamizelki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują Zenona Hajduka, 31-letniego mieszkańca Straszydla. Zenon Hajduk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Listopad
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie