Twoja komenda

Wydarzenia

Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny"

Piątek, 24-10-2014
Krosno
Na drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Właśnie ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków.
Policjanci na spotkaniu w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie dyskutowali z dziećmi, jak być bezpiecznym na drodze oraz przypominali, jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe. Na zakończenie spotkania pierwszoklasiści otrzymali odblaskowe kamizelki.

Spotkanie z dziećmi w Chorkówce

Środa, 22-10-2014
Krosno
W ubiegłym tygodniu policjanci krośnieńskiej komendy spotkali się z przedszkolakami i pierwszoklasistami gminy Chorkówka. Na spotkaniu, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”, dzieci otrzymały odblaskowe upominki.

Wypadek w Krośnie

Poniedziałek, 20-10-2014
Krosno
Zderzenie dwóch aut na ul. Podkarpackiej. Trzy osoby ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Policjant Komendy Powiatowej Policji w Jaśle będąc w krośnieńskim szpitalu zatrzymał kobietę, która porwała kilkudniowe niemowlę. Dziecku ani matce nic się nie stało.

Dachowanie w Iskrzyni

Wtorek, 14-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Iskrzyni. Kierujący bmw wjechał do przydrożnego rowu i dachował. 20-latek był pijany. W samochodzie jechało z nim dwóch jego kolegów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

Poniedziałek, 13-10-2014
Krosno
Dziś rozpoczyna się "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.

Rocznica Operacji Karpacko-Dukielskiej

Piątek, 10-10-2014
Krosno
Krośnieńscy policjanci złożyli wiązankę kwiatów na cmentarzu wojennym w Dukli podczas obchodów 70 rocznicy Operacji Karpacko-Dukielskiej. Delegacja z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie uczestniczyła również w uroczystościach upamiętniających poległych żołnierzy w walkach o Przełęcz Dukielsko-Preszowską na Słowacji.

Zdarzenie drogowe w Miejscu Piastowym

Wtorek, 07-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Dukielskiej w Miejscu Piastowym. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Przez ponad dwie godziny ruch na tym odcinku drogi krajowej relacji Rzeszów - Barwinek odbywał się wahadłowo.

Wypadek śmiertelny w Korczynie

Poniedziałek, 29-09-2014
Krosno
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Korczynie. Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał samochód. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca oplem była trzeźwa.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie