Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci zajmują się sprawą mężczyzny, który na terenie krośnieńskich szkół szukał chętnych do nauki wioślarstwa. Funkcjonariusze wyjaśniają, czy zamiary tego człowieka były uczciwe.

71. rocznica Operacji karpacko-dukielskiej

Poniedziałek, 05-10-2015
Krosno
Policjanci wzięli udział uroczystościach związanych z upamiętnieniem poległych podczas jednego z najkrwawszych starć na terenie Polski – Operacji karpacko-dukielskiej (tzw. bitwy o Przełęcz Dukielską).

Sprawcy włamań w rękach policji

Piątek, 02-10-2015
Krosno
Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców włamań i kradzieży, do których doszło w ostatnich dniach na terenie Krosna.

Trwa konkurs „Przytomni”

Czwartek, 24-09-2015
Krosno
Nie pozwólmy dopalaczom niszczyć naszego życia! Jeśli nie tolerujesz kradzieży, bandytyzmu i kłamstwa oraz tak samo jak my nie godzisz się na dopalacze, weź udział w konkursie MSW pn. „Przytomni”. Nakręć spot, powiedz wszystkim, że „Dopalacze kradną życie” i wygraj dla swojej szkoły atrakcyjne nagrody!
Dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego krośnieńscy policjanci realizowali wczoraj akcję ”Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze przebadali stan trzeźwości 1 238 kierujących pojazdami, ujawnili 2 kierowców w stanie po użyciu alkoholu oraz 4 nietrzeźwych kierujących, w związku z czym zatrzymali 6 praw jazdy.

Bilans minionego weekendu na krośnieńskich drogach

Poniedziałek, 21-09-2015
Krosno
Dwa wypadki, w tym jeden śmiertelny, oraz 18 kolizji - to bilans minionego weekendu na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego. Na wiele z tych wydarzeń miała wpływ nieostrożność uczestników ruchu drogowego oraz zmieniające się warunki drogowe związane z obfitymi opadami deszczu.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę 19 września, około godz. 19.15 na ul. Zręcińskiej w Krośnie.
13 września br. odbył się III Rekreacyjny Rajd Rowerowy Honorowych Dawców Krwi i Szpiku Kostnego. Wśród kilkudziesięciu rowerzystów, którzy brali udział w rajdzie byli również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. W ten sposób funkcjonariusze wraz z innymi uczestnikami promowali zdrowy styl życia, honorowe krwiodawstwo oraz popularyzowali jazdę rowerową, jako czynną formę rekreacji.
Krośnieńscy policjanci, reprezentujący podkarpacką Policję, odnieśli sukces w Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Przełajowym. Dwóch policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie i funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zajęli drużynowo II miejsce.

„Bezpieczna droga do szkoły”

Wtorek, 08-09-2015
Krosno
Rozpoczął się nowy rok szkolny. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży krośnieńscy policjanci prowadzą działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. Głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym uczestnikom dróg.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
10
Październik
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie