Twoja komenda

Wydarzenia

Zaproszenie na debatę społeczną

Wtorek, 16-12-2014
Krosno
Komendant Miejski Policji w Krośnie zaprasza mieszkańców Krosna i powiatu krośnieńskiego na debatę społeczną na temat "Społeczne i prawne aspekty narkomanii”. Debata odbędzie się w czwartek, 18 grudnia 2014 roku o godz. 11 w ArtKinie, ul. Bieszczadzka 1 w Krośnie.

Zderzenie ciężarowego stara z osobówką

Środa, 10-12-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym kierujący starem najechał na tył skody. Kierowca i pasażerka osobówki trafili do szpitala. Kierujący ciężarówką był trzeźwy.
Komendant Miejski Policji w Krośnie, założyciel Krośnieńskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Policji Państwowej oraz członek krośnieńskiego oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 r., insp. Adam Pietrzkiewicz został uhonorowany medalem „Za Zasługi dla Stowarzyszenia”.
Krośnieńscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Sanoka zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki przygotowany do sprzedaży. 21-latek przyznał, że marihuana pochodzi z jego własnej uprawy.

Strzelał do brata podczas awantury

Środa, 03-12-2014
Krosno
Policjanci interweniowali podczas awantury domowej pomiędzy dwoma braćmi. Starszy z nich strzelał z pistoletu pneumatycznego do młodszego. W ich domu i garażu policjanci znaleźli broń pneumatyczną oraz elementy broni palnej i amunicję.

Uchronić przed zamarznięciem

Wtorek, 02-12-2014
Krosno
Termometry od kilku dni wskazują coraz niższą temperaturę. Nastaje wyjątkowo trudny okres dla osób bezdomnych, bezradnych i samotnych. Każdego roku Policja odnotowuje przypadki zgonów, których przyczyną jest wychłodzenie organizmu. Policja przypomina - aby uratować komuś życie wystarczy zadzwonić pod numer alarmowy 997. Nie bądźmy obojętni na ludzki los!
Podczas interwencji domowej, policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który posiadał nielegalnie broń i amunicję. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie za posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia oraz za znęcanie się nad matką.

XVIII Bieg Niepodległości

Środa, 19-11-2014
Krosno
W świąteczne przedpołudnie 11 listopada, jak co roku krośnieńscy policjanci stanęli na płycie krośnieńskiego rynku, aby wystartować w Biegu Niepodległości. Policjanci rywalizując w dodatkowej klasyfikacji członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA zmagali się na trasie biegu. Każdy uczestnik otrzymał okazały medal z popiersiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł z elewacji kościoła miedziane rynny. Zatrzymany, 35-letni mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się do kradzieży.

Zderzenie trzech aut w Krośnie

Poniedziałek, 17-11-2014
Krosno
Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wieniawskiego i Hallera w Krośnie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Grudzień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie