Twoja komenda

Wydarzenia

Policjanci gasili płonący samochód

Piątek, 31-07-2015
Krosno
Policjanci patrolujący Jedlicze zauważyli płonący samochód, powiadomili mieszkańców posesji i sami zaczęli go gasić. Jak ustalili prawdopodobną przyczyną pożaru, było zwarcie instalacji elektrycznej.
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do sklepu. Zauważyli jak próbował rozbić szybę młotkiem. Agresywny 33-latek odpowie za usiłowanie włamania i znieważenie funkcjonariuszy.

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Czwartek, 30-07-2015
Krosno
Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.
Krośnieńscy policjanci, członkowie Grupy Rekonstrukcji Historycznej uczestniczyli w uroczystościach w Legionowie, Warszawie, Rzeszowie i Opolu. Podczas wszystkich spotkań prezentowali umundurowanie Policji Państwowej II RP.

Wypadek w Potoku, trzy osoby ranne

Piątek, 17-07-2015
Krosno
Po godz. 5 na drodze krajowej nr 28 w Potoku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ranne zostały trzy osoby. Ruch na drodze odbywa się bez utrudnień.

Święto Policji w Krośnie

Piątek, 17-07-2015
Krosno
We wtorkowe południe w krośnieńskiej komendzie odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krośnie otrzymali wyróżnienia i nominacje na wyższe stopnie policyjne.

Uciekał motocyklem przed policyjnym radiowozem

Poniedziałek, 13-07-2015
Krosno
Policjanci ustalają tożsamość i poszukują kierowcy jednośladu. Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policyjnym radiowozem, popełniając wiele wykroczeń.

Dopalacze zabijają

Poniedziałek, 13-07-2015
Krosno
W ostatnich dniach na terenie Poznania i Katowic odnotowano kilkadziesiąt przypadków hospitalizacji osób, których stan wskazywał na zażycie tzw. dopalaczy. Jak się okazuje, w innych miastach na terenie Polski również do szpitali trafiały osoby najprawdopodobniej po zażyciu nieznanych, groźnych dla życia substancji. Policjanci ostrzegają: producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

STOP DOPALACZOM!

Poniedziałek, 13-07-2015
Krosno
Ostatnie wydarzenia na terenie Katowic i miast województwa śląskiego, związane z zatruciami dopalaczami nakazują szczególne środki ostrożności i wymuszają konieczność zwiększenia uwagi skierowanej na naszych najbliższych - szczególnie na osoby niepełnoletnie i młodzież.
Krośnieńscy policjanci wzięli udział w „XX Zlocie Rowerowym im. gen. Marka Papały” w Pruchniku. Impreza odbyła się w ramach cyklu maratonów rowerów górskich "Cyklokarpaty". W rozgrywanych dwóch dystansach zaliczanych do klasyfikacji Policji mężczyzn, wśród startujących policjantów nasi reprezentanci osiągnęli znakomite wyniki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Sierpień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie