Twoja komenda

Wydarzenia

Krośnieńscy policjanci pełniący służbę na drogach powiatu zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Za nadmierną prędkość utracili prawo jazdy. Teraz na odzyskanie uprawnień do kierowania pojazdami będą musieli poczekać 3 miesiące.

Policyjne działania "Prędkość"

Wtorek, 19-05-2015
Krosno
Krośnieńscy policjanci prowadzili wczoraj działania "Prędkość". Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wszelkie przypadki przekraczania dozwolonej prędkości. Policja przypomina - od wczoraj kary dla piratów drogowych są znacznie surowsze!

Sportowe sukcesy krośnieńskich policjantów

Poniedziałek, 18-05-2015
Krosno
Policjanci z krośnieńskiej komendy w ostatnich dwóch miesiącach startowali w różnych zawodach sportowych osiągając wysokie wyniki. Do sukcesów sportowych biegaczy, można dodać udział krośnieńskiego policjanta w maratonie rowerowym.
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości oraz Infra
Zmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

Nowe przepisy dotyczące kierowców

Czwartek, 14-05-2015
Krosno
Od 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym, polegające w szczególności na kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwości, powodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, rażącym przekraczaniu dopuszczalnej prędkości czy kierowaniu pojazdem pomimo nieposiadania do tego stosownych uprawnień. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym

Wezwał karetkę, aby pozbyć się kolegi

Sobota, 09-05-2015
Krosno
Policjanci interweniowali w sprawie bezzasadnego wezwania karetki. Pogotowie wezwał pijany mężczyzna, który chciał się pozbyć z mieszkania swojego pijanego kolegi. Okazało się, że jeden z mężczyzn miał nakaz doprowadzenia do aresztu.

Krośnieńscy policjanci i PZU o bezpieczeństwie

Poniedziałek, 04-05-2015
Krosno
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie prowadzili działania prewencyjne podczas pikniku rodzinnego w trakcie odbywających się w Krośnie XVI Górskich Zawodów Balonowych. W trakcie dwudniowej akcji stoisko prewencji kryminalnej odwiedzili mieszkańcy naszego regionu. Partner wspólnej akcji krośnieński oddział PZU udostępnił symulator dachowania i seans bezpieczeństwa w mobilnym kinie 5D.

Seniorzy na debacie społecznej w Krośnie

Poniedziałek, 04-05-2015
Krosno
W Zespole Szkół Kształcenia Zawodowego w Krośnie w ubiegłym tygodniu odbyła się debata społeczna pn. „Bezpieczny senior” przygotowana przez policjantów Wydziału Prewencji krośnieńskiej komendy. Tematem spotkania było bezpieczeństwo osób starszych.
Zakończył się tegoroczny majowy weekend i związane z nim policyjne działania. Od czwartku do niedzieli na drogach powiatu krośnieńskiego doszło do 19 kolizji, w których nikt nie zginął i nikt nie został ranny. Wszyscy poddani kontroli kierowcy byli trzeźwi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie