Twoja komenda

Wydarzenia

Uprawiał konopie indyjskie w szafie

Wtorek, 31-05-2016
Krosno
Policjanci z krośnieńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 18-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie marihuany oraz uprawę konopi indyjskich.

Nietrzeźwy wjechał do przydrożnego rowu

Wtorek, 31-05-2016
Krosno
22-latek zakończył swoją jazdę w przydrożnym rowie. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.
Krośnieńscy policjanci z wydziału prewencji odwiedzili najmłodszych mieszkańców Krosna. Podczas spotkania w jednym z przedszkoli funkcjonariusze przygotowali dzieci do reagowania na różnego rodzaju zagrożenia, z którymi mogą zetknąć się w życiu codziennym.

Policyjne działania "Boże Ciało 2016"

Środa, 25-05-2016
Krosno
Policjanci rozpoczynają dziś działania pod kryptonimem "Boże Ciało 2016". Policyjna akcja będzie trwała do niedzieli 29 maja. Jej głównym celem jest troska o bezpieczeństwo podróżujących drogami Podkarpacia.

Odpowiedzą za udział w pobiciu

Wtorek, 24-05-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o udział w pobiciu dwóch osób, do którego doszło na początku maja w jednej z dzielnic Krosna. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów.

Pijany kierowca autobusu

Piątek, 20-05-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego autobusem. Okazało się, że 49-latek jest nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 0,5 promila alkoholu. Mężczyzna w takim stanie wiózł pasażerów. Już wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem.
W czwartek na terenie Krosna i powiatu krośnieńskiego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie i podległych jej komisariatów prowadzili działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa najbardziej zagrożonych uczestników ruchu drogowego tj. pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.
Minął rok od wejścia w życie przepisów dotyczących zmiany prawa ruchu drogowego. Kierowca, który przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, stracił prawo jazdy na trzy miesiące. W ciągu roku krośnieńscy policjanci zatrzymali za pokwitowaniem 185 praw jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Działania „Prędkość”

Wtorek, 17-05-2016
Krosno
Policjanci ruchu drogowego podczas niedzielnych działań „Prędkość"zwracali uwagę na kierowców, którzy nie stosują się przepisów ruchu drogowego i przekraczają dozwoloną prędkość. W działaniach wzięło udział 17 krośnieńskich policjantów. Celem tej akcji jest poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci interweniowali wobec nietrzeźwych rodziców dwójki dzieci. 2-letnia dziewczynka bawiła się na jezdni, a jej 4-letni brat przebywał w domu z rodzicami. Nieodpowiedzialni opiekunowie mieli po ponad 2 promile alkoholu w organizmach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Maj
2016
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie