Twoja komenda

Wydarzenia

W ciągu ostatnich dni policjanci z Komisariatu Policji w Rymanowie skutecznie przeprowadzili dwie następujące po sobie akcje poszukiwawcze. Odnaleźli nastolatkę oraz 30 letniego mieszkańca gminy Rymanów.
Dzięki wzorowej postawie osoby zgłaszającej potrzebę podjęcia interwencji oraz czynnościom podjętym przez krośnieńskich policjantów, udało się uratować kobietę, która najprawdopodobniej próbowała popełnić samobójstwo. Policjanci znieśli 50-letnią kobietę z torowiska, a kilka minut później tą trasą przejechał pociąg.

Usłyszała 35 zarzutów oszustwa

Środa, 10-02-2016
Krosno
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie zakończyli postępowanie w sprawie oszustw wobec osób poszukujących pracy za granicą. 37-letniej mieszkance powiatu brzozowskiego, podejrzanej o oszustwa, przedstawiono łącznie 35 zarzutów.
5 lutego br. krośnieńscy policjanci wzięli udział w dwóch konsultacjach społecznych, podczas których rozpoczęli prace nad tworzeniem mapy zagrożeń bezpieczeństwa dla gmin Krosno oraz Jedlicze.
Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie z dniem 8 lutego 2016 r. powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie podinsp. Leszkowi Buryła.
Policjanci interweniowali wczoraj w związku z awanturą domową między dwoma braćmi. Jednego z nich zatrzymali za nielegalne posiadanie środków odurzających. Mężczyzna miał 1,75 grama zielonego suszu przypominającego konopie indyjskie.
Na terenie całego kraju policja rozpoczęła cykl szerokich konsultacji społecznych, związanych z tworzeniem "Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce", która ma być narzędziem służącym określaniu poziomu zagrożenia oraz wymianie informacji o zagrożeniach dotykających daną społeczność. Każdy obywatel może mieć wpływ na jej ostateczny kształt.

Pożegnanie z mundurem insp.dr Adama Pietrzkiewicza

Poniedziałek, 01-02-2016
Krosno
29 stycznia w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie odbyła się uroczysta zbiórka w związku z pożegnaniem z mundurem insp. dr Adama Pietrzkiewicza.

Weekendowe poszukiwania zakończone sukcesem

Poniedziałek, 01-02-2016
Krosno
W ubiegły weekend policjanci z krośnieńskiej komendy prowadzili poszukiwania za młodym mężczyzną. Funkcjonariusze patrolując ulice miasta odnaleźli mężczyznę przed północą. 17-latek został przekazany pod opiekę rodziny.
7-letni chłopiec stracił przytomność po kąpieli. Rodzina wezwała pogotowie. Strażacy stwierdzili podwyższony poziom tlenku węgla. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
14
Luty
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie