Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Iwoniczu

Środa, 27-07-2016
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem ciężarówki oraz dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze krajowej nr 28 w Iwoniczu. W zderzeniu ranna została kierująca oplem.
Policjanci z krośnieńskiej komendy wzięli udział w działaniach pod nazwą „Bezpieczny kierowca i pasażer” realizowanych w ramach XI Ogólnopolskiego Dnia Bezpiecznego Kierowcy.

Bezpieczne wakacje

Wtorek, 26-07-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w spotkaniu z dziećmi zorganizowanym w świetlicy ogródka jordanowskiego w Krośnie. Tematem rozmów było bezpieczeństwo najmłodszych podczas letniego wypoczynku.
Krośnieńscy policjanci zabezpieczali „Dni Diecezji w Krośnie” odbywające się w ramach tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Nasi mundurowi są również w Krakowie, gdzie odbywają się centralne spotkania pielgrzymów oczekujących na przyjazd papieża Franciszka.
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.
Wczoraj po południu w miejscowości Moderówka doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący lawetą marki Mercedes najechał na tył osobowego fiata, który został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z fordem.
Co warto wiedzieć, uczestnicząc w Światowych Dniach Młodzieży 2016? - pod takim hasłem Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji przygotowało ulotkę dla uczestników Światowych Dni Młodzieży. Można w niej znaleźć przydatne informacje i porady dla pielgrzymów, dotyczące m.in. postępowania w przypadku zagrożenia terrorystycznego, kradzieży bądź zagubienia dokumentów i rzeczy osobistych, a także obowiązujących w Polsce przepisów ruchu drogowego.
Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zbliżających się Światowych Dni Młodzieży to priorytet dla Policji oraz innych służb. Do naszego kraju w tym okresie przyjedzie kilkadziesiąt tysięcy pielgrzymów. Dbając o ich bezpieczeństwo, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach przygotowała specjalny film przedstawiający podstawowe zasady zachowania gwarantujące obcokrajowcom bezpieczniejszy i spokojniejszy pobyt w naszym kraju. /
W tym tygodniu podczas obchodów Święta Policji na terenie województwa podkarpackiego odbyły się uroczyste wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych oraz aktów nominacyjnych na wyższy stopień policyjny. Nominację na wyższy stopień policyjny otrzymał Komendant Miejski Policji w Krośnie podinsp. Leszek Buryła. Wśród funkcjonariuszy odznaczonych medalem za długoletnią służbę jest 2 krośnieńskich policjantów. 5 mundurowych z naszej komendy otrzymało odznakę „Zasłużony Policjant”.

Policjanci uratowali mężczyznę

Wtorek, 19-07-2016
Krosno
Krośnieńscy policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Kornela Białek, 25-letniego mieszkańca Radruża w gminie Horyniec Zdrój. Kornel Białek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie