Twoja komenda

Wydarzenia

Wypadek w Krośnie

Poniedziałek, 20-10-2014
Krosno
Zderzenie dwóch aut na ul. Podkarpackiej. Trzy osoby ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Policjant Komendy Powiatowej Policji w Jaśle będąc w krośnieńskim szpitalu zatrzymał kobietę, która porwała kilkudniowe niemowlę. Dziecku ani matce nic się nie stało.

Dachowanie w Iskrzyni

Wtorek, 14-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Iskrzyni. Kierujący bmw wjechał do przydrożnego rowu i dachował. 20-latek był pijany. W samochodzie jechało z nim dwóch jego kolegów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Międzynarodowy Dzień Mediacji i Tydzień Mediacji

Poniedziałek, 13-10-2014
Krosno
Dziś rozpoczyna się "Tydzień Mediacji" - ogólnopolska kampania zainicjowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. W ramach Tygodnia Mediacji obchodzony będzie także Międzynarodowy Dzień Mediacji (czwartek, 16 października). Policja wspiera te działania.

Rocznica Operacji Karpacko-Dukielskiej

Piątek, 10-10-2014
Krosno
Krośnieńscy policjanci złożyli wiązankę kwiatów na cmentarzu wojennym w Dukli podczas obchodów 70 rocznicy Operacji Karpacko-Dukielskiej. Delegacja z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie uczestniczyła również w uroczystościach upamiętniających poległych żołnierzy w walkach o Przełęcz Dukielsko-Preszowską na Słowacji.

Zdarzenie drogowe w Miejscu Piastowym

Wtorek, 07-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Dukielskiej w Miejscu Piastowym. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Przez ponad dwie godziny ruch na tym odcinku drogi krajowej relacji Rzeszów - Barwinek odbywał się wahadłowo.

Wypadek śmiertelny w Korczynie

Poniedziałek, 29-09-2014
Krosno
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Korczynie. Na leżącego na jezdni mężczyznę najechał samochód. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca oplem była trzeźwa.
Krośnieńscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w Bóbrce. W wyniku potrącenia przez kierującego samochodem osobowym poszkodowana została rowerzystka. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia nie udzielając kobiecie pomocy. Chwilę później został zatrzymany przez udającego się do służby policjanta. Wobec sprawcy zastosowany został areszt tymczasowy.
Policjant z krośnieńskiej komendy okazał się najlepszym policjantem dzielnicowym podczas wojewódzkich eliminacji konkursu „Dzielnicowy Roku”. Tym zwycięstwem młodszy aspirant Marcin Paszkiewicz zapewnił sobie udział w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się w połowie października w Katowicach.

Uciekał przed policyjnym patrolem

Wtorek, 16-09-2014
Krosno
Uciekając przed policjantami doprowadził do wypadku. Nietrzeźwy kierowca ze zdarzenia wyszedł bez obrażeń. Jego zachowanie mogło narazić innych na tragiczne skutki.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
20
Październik
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie