Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Sprawcy włamania ustaleni i zatrzymani

Niedziela, 22-03-2015
Leżajsk
Policjanci z leżajskiej komendy ustalili, a następnie zatrzymali sprawców włamania do magazynu świetlicy środowiskowej w Ożannie. 25-latek i jego młodszy kolega przyznali się do winy. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Podczas wczorajszej akcji "Prędkość" policjanci ze stalowowolskiej komendy ujawnili 26-letniego kierowcę hondy, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało u niego 0,58 promila alkoholu w organizmie. 26-latek stracił prawo jazdy.
W „Dzień Wagarowicza” lubaczowscy policjanci interweniowali w stosunku do trzech nastolatek, które piły alkohol. Dodatkowo okazało się, że dziewczyny miały przy sobie narkotyki. Ich sprawa niebawem trafi do sądu rodzinnego.
Uświadomienie zagrożeń, a także obowiązujących w tym zakresie przepisów, było głównym tematem spotkania policjantki Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej sierż.szt. Beaty Chmielowiec z kandydatami na rodziców zastępczych. Organizatorem spotkania było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kolbuszowej.
Policjanci z komisariatu w Pilźnie zatrzymali sześciu obcokrajowców, którzy nielegalnie wjechali do Polski. Mężczyźni ukryli się w naczepie z transportem truskawek z Grecji. Zostali przekazani strażnikom granicznym.

48-latek został przejechany przez ciągnik

Piątek, 20-03-2015
Jarosław
Wczoraj na terenie gminy Radymno doszło do nieszczęśliwego wypadku, podczas prac przy wycince drzew. Kierujący ciągnikiem rolniczym pozostawił pojazd na wzniesieniu, na tzw. luzie. Drugi z mężczyzn, 49-latek próbując zatrzymać staczający się pojazd został przejechany przez ciągnik. Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Poszkodowany trafił z obrażeniami do jarosławskiego szpitala.

Policyjna interwencja wobec pijanej matki

Piątek, 20-03-2015
Jarosław
Policjanci z Pruchnika, na prośbę kuratora, który wykonywał wywiad w jednej z rodzin, sprawdzali stan trzeźwości dwóch kobiet. Z policyjnych ustaleń wynika, że 25-latka opiekowała się swoją 5-letnią córką mając ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Zachowanie drugiej z kobiet, która miała pod opieką 7-letnią córkę również wskazywało, że piła wcześniej alkohol.

Przedszkolaki odwiedziły policjantów

Piątek, 20-03-2015
Mielec
Wczoraj policjantów w czasie pracy odwiedziły sześciolatki z Przedszkola nr 12 w Mielcu. Mali goście mieli okazję zobaczyć pracę dyżurnego mieleckiej Policji, przyjrzeć się z bliska umundurowaniu i policyjnym radiowozom.
Krośnieńscy policjanci uczestniczyli w VIII Edycji Regionalnego Konkursu Pierwszej Pomocy w Zespole Szkół Nr 4 w Krośnie. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Walczyło w nim kilkanaście zespołów, w tym także zespoły ze Słowacji.
Policjantka z łańcuckiej komendy, wracając po służbie do domu pomogła w zatrzymaniu pijanego kierowcy. Mieszkaniec Rzeszowa, który rozbił samochód w Jasionce miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Mimo że był ranny, próbował uciekać.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Marzec
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie