Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci z Łańcuta pracują na miejscu zdarzenia drogowego w Dąbrówkach, gdzie doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Na drodze pomiędzy Łańcutem a Żołynią ruch odbywa się wahadłowo.

Policjanci zatrzymali pijanego motorowerzyste

Piątek, 21-08-2015
Dębica
W miejscowości Grabiny policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli motorowerzystę. Okazało się, że kierujący jednośladem był zupełnie pijany. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Wakacyjne spotkania z młodzieżą

Piątek, 21-08-2015
Strzyżów
Strzyżowscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie kontrolowali warunki, w jakich odbywa się letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Tym razem kontrolą objęto obóz sportowy i taneczny. Nie stwierdzono nieprawidłowości.

Pożar ciężarówki przewożącej bale słomy

Piątek, 21-08-2015
Ustrzyki Dolne
Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych otrzymał informację, że na drodze w okolicy miejscowości Roztoka płonie pojazd ciężarowy z przyczepą, przewożący słomę w belach. Przez ponad dwie godziny droga była całkowicie zamknięta, a potem policjanci kierowali ruchem wahadłowo.

Wypadek na lotnisku w Laszkach

Czwartek, 20-08-2015
Jarosław
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku na lotnisku dla szybowców w Laszkach. 46-letni pilot szybowca, najprawdopodobniej zbyt pionowo poprowadził szybowiec, wpadł w korkociąg i spadł na ziemię. Mężczyzna trafił do szpitala.
Ustrzyccy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę opla, który przewoził 7-letnie dziecko. Alkomat wykazał w organizmie 32-latka ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna odpowie za prowadzenie samochodu pomimo sądowego zakazu.
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów z terenu miasta. Zatrzymany mężczyzna to 27-letni mieszkaniec Mielca. W ciągu bieżącego miesiąca ukradł sześć rowerów o łącznej wartości blisko 4 tysięcy złotych. Podczas przesłuchanie przyznał się do popełnienia przestępstw.

Nieostrożność przyczyną wypadków

Czwartek, 20-08-2015
Kolbuszowa
Do niebezpiecznej kolizji doszło wczoraj w południe w Świerczowie. 20-letnia piesza trafiła do szpitala, po tym jak weszła wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Za swoją nierozwagę została ukarana mandatem.

Policjanci zatrzymali podpalacza

Środa, 19-08-2015
Lubaczów
Funkcjonariusze z lubaczowskiej komendy pracowali na miejscu pożaru stodoły w gminie Horyniec-Zdrój. Podejrzanym o jej podpalenie jest 45-letni mieszkaniec gminy Horyniec-Zdrój. Mężczyzna przyznał się do winy. Jak się okazało, miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.
Nie żyje mężczyzna, którego poszukiwano od niedzielnego popołudnia. Znajdujące się w rzece ciało zauważył wędkarz. Policjanci badają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Sławomiara Saneckiego, 33-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Sanecki poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie