Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Dzieci odwiedziły stalowowolskich policjantów

Wtorek, 20-09-2016
Stalowa Wola
Policjanci gościli wczoraj dzieci z przedszkola integracyjnego w Stalowej Woli. Młodzi goście z zainteresowaniem przyglądali się z bliska pracy funkcjonariuszy. Obejrzeli także policyjne wyposażenie i radiowozy.

Motocyklista ranny w wypadku

Wtorek, 20-09-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Jaśle na ul. Bieszczadzkiej (DK 28). W zdarzeniu uczestniczył osobowy mercedes i motocykl. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał motocyklista, został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Policja poszukuje mężczyzny z portretu pamięciowego

Poniedziałek, 19-09-2016
Leżajsk
Policja poszukuje osób, które rozpoznają młodego mężczyznę z portretu pamięciowego. Podejrzewany jest o wyłudzenie od mieszkańca powiatu leżajskiego pieniędzy w kwocie 51 tys. złotych metodą „na wnuczka”.

Odpowiedzą za posiadanie, uprawę i handel narkotykami

Poniedziałek, 19-09-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i udzielanie marihuany. Jeden z zatrzymanych dodatkowo uprawiał konopie. Drugi był odbiorcą marihuany, którą udzielił kolejnej osobie. Obydwaj już usłyszeli zarzuty, a prokurator objął ich dozorem policji.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

Poniedziałek, 19-09-2016
Krosno
Kierujący osobowym renaultem nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Pędził po drodze, powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Był pijany. Badanie trzeźwości wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci uratowali 14-latkę

Poniedziałek, 19-09-2016
Mielec
Szybkie działania mieleckich policjantów oraz współpraca z jednostką Policji w Mogilnie, uratowały 14-latkę z województwa kujawsko-pomorskiego. Nastolatka skontaktowała się przez komunikator internetowy z 18-letnim mielczaninem i poinformowała go, że zażyła dużą ilość leków.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Poniedziałek, 19-09-2016
Rzeszów
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w Nienadówce. Kierujący volkswagenem jadąc drogą lokalną potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku doznanych obrażeń kierujący rowerem zmarł.

Włamali się i ukradli pieniądze oraz cenne przedmioty

Poniedziałek, 19-09-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci zatrzymali sprawców włamania do domu przy ul. Czarnieckiego w Przemyślu. Sprawcy ukradli 20 tys. złotych, biżuterię, laptop, zegarek, telefon i konsolę do gier, powodując straty o łącznej wartości ponad 30 tys. złotych. Jednym ze sprawców okazał się nieletni, za popełniony czyn będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym.

Policjanci na "Dniu Bezpieczeństwa" w Lubli

Poniedziałek, 19-09-2016
Strzyżów
Policjanci zostali zaproszeni na „Dzień Bezpieczeństwa”, który odbył się w Zespole Szkół w Lubli. Spotkanie było okazją do przypomnienia dzieciom i młodzieży zasad bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zapoznania się z pracą policjantów. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia radiowozu, policyjnego sprzętu oraz patrolu konnego.

Zderzenie fiata z audi w Niebylcu

Poniedziałek, 19-09-2016
Strzyżów
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Niebylcu, na drodze krajowej nr 19. W zderzeniu dwóch samochodów, jedna osoba została ranna. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 35-letniego Dawida Łuksika, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Mężczyzna prowadzi wędrowny tryb życia....

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 37-letniego Przemysława Kiczek, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Przemysław Kiczek poszukiwany na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Wrzesień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie