Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł z elewacji kościoła miedziane rynny. Zatrzymany, 35-letni mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Przyznał się do kradzieży.

Program prewencyjny "Przyjazna cyberprzestrzeń"

Wtorek, 18-11-2014
Kolbuszowa
Jak powinien zachować się młody człowiek, kiedy stanie się ofiarą cyberprzemocy? Czego nie wolno mu robić i gdzie może szukać pomocy? Na te i inne pytania musieli odpowiedzieć wczoraj uczniowie gimnazjum w Widełce na spotkaniu z policjantkami z kolbuszowskiej jednostki oraz psychologiem i pedagogiem. Spotkanie odbyło się w ramach programu prewencyjnego pod nazwą „Przyjazna cyberprzestrzeń”.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wtorek, 18-11-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego, który w swoim miejscu zamieszkania przechowywał marihuanę. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Grozi mu za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Ujął nietrzeźwego kierującego

Wtorek, 18-11-2014
Sanok
Mieszkaniec Sanoka ujął nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna odebrał mu kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę Okazało się, że kierujący fordem miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Policjant po służbie zatrzymał pijaną kierującą

Poniedziałek, 17-11-2014
Tarnobrzeg
Dzięki czujności i szybkiej reakcji dzielnicowego z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli stanie przed sądem kobieta, która mając 1,46 promila alkoholu w organizmie kierowała pojazdem. Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby zatrzymał kobietę na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś.

Potrącenie rowerzystki w Kolbuszowej Dolnej

Poniedziałek, 17-11-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali dziś rano na miejscu wypadku drogowego w Kolbuszowej Dolnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem transitem zderzył się z jadącą w tym samym kierunku rowerzystką. W wyniku zderzenia kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala.

Zderzenie trzech aut w Krośnie

Poniedziałek, 17-11-2014
Krosno
Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wieniawskiego i Hallera w Krośnie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Włamywacz zatrzymany w kościele

Niedziela, 16-11-2014
Rzeszów
Na gorącym uczynku zatrzymali policjanci mężczyznę, który włamał się do kościoła. Przebywającego w środku intruza próbującego skraść pieniądze ze skarbonki zauważyli świadkowie. Nim uciekł zatrzymali go funkcjonariusze. Nie tylko nie udało mu się dokonać kradzieży ale jeszcze pokaleczył się podczas włamania.

Tragiczny wypadek w Bachórzu

Sobota, 15-11-2014
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Bachórzu. Z nieustalonych przyczyn kierująca audi straciła panowanie nad samochodem zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca poniosła śmierć na miejscu, troje pasażerów z ciężkimi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitali. Czwarty pasażer został zaopatrzony i nie wymagał hospitalizacji.
Policjanci z Przemyśla i Medyki wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej rozbili grupę, której członkowie nielegalnie uprawiali konopie. Podejrzani rozprowadzali też wyprodukowaną przez siebie marihuanę. W przypadku trzech mężczyzn sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Listopad
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie