Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy

Czwartek, 11-09-2014
Lubaczów
Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w gminie Narol. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, trzech uczestników zdarzenia z obrażeniami trafiło do szpitala. Niestety jeden z rannych pomimo starań lekarzy zmarł.

Odpowie za uprawę konopi

Czwartek, 11-09-2014
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka, który na terenie własnej posesji uprawiał konopie indyjskie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Czwartek, 11-09-2014
Łańcut
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 55-letniej kobiety, który zgubiła się wczoraj w lesie w miejscowości Zalesie. W poszukiwaniach kobiety brało udział 20 policjantów i strażacy. Zaginiona cała i zdrowa wróciła do domu.

Zarzuty dla sprawców pobicia

Czwartek, 11-09-2014
Mielec
Mieleccy policjanci postawili zarzut pobicia czterem mężczyznom, którzy w dniu 24 sierpnia zaatakowali wracającą z ogniska grupę znajomych. Pokrzywdzeni w wyniku pobicia doznali obrażeń. Sprawcy częściowo przyznali się do postawionych zarzutów. Za przestępstwo pobicia grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Skradzione przedmioty wróciły do kościoła

Czwartek, 11-09-2014
Jarosław
35-letni mieszkaniec Radymna odpowie przed Sądem za uszkodzenie mienia i kradzież z włamaniem do kościoła w Radymnie. Sprawca zrabował między innymi rzutnik, kadzielnicę, kadzidła, a także uszkodził okno.
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali 19-latka podejrzanego o szereg włamań. Mężczyzna usłyszał już pierwszy zarzut.

Kradli alkohol w jednym z dębickich marketów

Czwartek, 11-09-2014
Dębica
Policjanci z dębickiej komendy zatrzymali sprawców kradzieży alkoholu. Łupem przestępców padło 180 zgrzewek piwa pakowanego po 12 sztuk. Poszkodowany wycenił straty na kwotę 3,593 zł.

W wypadku ucierpiał motorowerzysta

Czwartek, 11-09-2014
Stalowa Wola
17-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego kierujący motorowerem ucierpiał w wypadku drogowym do jakiego doszło wczoraj po południu w Stalowej Woli. Młody mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do policyjnego depozytu trafiło działko przeciwpancerne, które zostało wykopane w lesie w gminie Horyniec-Zdrój. Niecodzienne znalezisko odkryli przypadkowo pracownicy nadleśnictwa Lubaczów, podczas prac leśnych. Z kolei w lasach gminy Lubaczów, z ziemi wydobyto pięć pocisków artyleryjskich.

Nietypowy wypadek przy ulicy Dąbrowskiego

Środa, 10-09-2014
Rzeszów
Policjanci interweniowali na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Bohaterów Westerplatte, gdzie doszło do wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, że poruszający się wózkiem inwalidzkim mężczyzna przejeżdżając przez skrzyżowanie został potrącony przez kierującego fiatem doblo. Potrącony z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie