Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Pożar domu w Sieniawie

Niedziela, 21-08-2016
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru drewnianego budynku mieszkalnego, do którego doszło dziś w nocy w Sieniawie. Spłonęły elementy dachu i poddasze. Na szczęście mieszkańcy zdołali bezpiecznie opuścić budynek.

Policjanci honorowymi dawcami krwi

Sobota, 20-08-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci uczestniczyli w akcji zbiórki krwi, zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Brzozowie i straż pożarną. Zebrana krew została przeznaczona dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. To już kolejne działania tego rodzaju, w które aktywnie włączyli się funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Pobili szwagra w jego domu

Sobota, 20-08-2016
Lubaczów
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Zatrzymani przyszli do domu swojego szwagra, pobili go i straszyli ponownym pobiciem. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Napastnikom grozi kara do trzech lat więzienia.

W wakacje z wizytą na komendzie policji

Sobota, 20-08-2016
Ustrzyki Dolne
Wczoraj dzieci z Radomskiego Hospicjum Królowej Apostołów odwiedziły ustrzycką komendę. Dla niektórych była to już ich kolejna wizyta, mimo to nie nudziły się i były bardzo zadowolone, że mogły odwiedzić policjantów.
Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty, do którego doszło dziś w Wesołej. Mężczyzna kierujący jednośladem uderzył w bariery energochłonne. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Droga była zablokowana. Ruch na tym odcinku przywrócono przed godz. 11.

Zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty

Piątek, 19-08-2016
Przeworsk
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, w którym ucierpiał 31-letni motocyklista. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci poszukiwali mężczyzny

Piątek, 19-08-2016
Brzozów
Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który poinformował rodzinę, że chce popełnić samobójstwo. W poszukiwania zaangażowane było kilkadziesiąt osób. Funkcjonariusze odnaleźli 53-latka.
Dostawczy mercedes na zakręcie wjechał w motorowerzystę. Kierujący jednośladem doznał poważnych obrażeń nogi i został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia.

Odpowie za posiadanie marihuany

Piątek, 19-08-2016
Jarosław
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swoim domu posiadał środki odurzające. 24-latek odpowie karnie przed sądem. Już usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Postępowanie w tej sprawie prowadzi jarosławska policja.

Niecodzienna interwencja policjantów

Piątek, 19-08-2016
Ustrzyki Dolne
W niecodziennej sytuacji interweniowali policjanci dziś w nocy w miejscowości Lipie. Po godz. 3 dyżurny ustrzyckiej policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze leży koń. Niestety do chwili obecnej nie udało się ustalić właściciela zwierzęcia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Sanoku poszukuje zaginionego Dariusza Wojnarowicza, 34-letniego mieszkańca Sanoka. Zaginiony, wczoraj około godz. 13, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Sierpień
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie