Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Motocyklista i pieszy ucierpieli w wypadkach

Poniedziałek, 20-10-2014
Jarosław
Wczoraj w Wysocku doszło do wypadku drogowego, w którym ucierpiał 41-letni motocyklista. Z kolei na obwodnicy Jarosławia kierujący audi A4 potrącił nietrzeźwego pieszego, który poruszał się po pasie jezdni. Obaj mężczyźni z obrażeniami trafili do szpitala. Policja ustala okoliczności tych zdarzeń.

Przedszkolaki z wizytą u policjantów

Poniedziałek, 20-10-2014
Nisko
W piątek dzieci z przedszkola nr 15 w Stalowej Woli odwiedziły naszą Komendę. Maluchy mogły z bliska zobaczyć pracę policjantów, czy usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Na koniec wycieczki wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe opaski.

Działania "Trzeźwy poranek" w Radymnie

Poniedziałek, 20-10-2014
Jarosław
Wczoraj od wczesnego rana jarosławscy policjanci prowadzili na terenie Radymna działania „Trzeźwy poranek”. Przez kilka godzin policyjne patrole skontrolowały stan trzeźwości ponad 730 kierowców. Wśród skontrolowanych czterech kierujących wsiadło za kierownicę w stanie nietrzeźwości i czterech po użyciu alkoholu.

Pijany za kierownicą

Poniedziałek, 20-10-2014
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności niedzielnego zdarzenia drogowego w miejscowości Machowa. Kierujący alfa romeo uderzył w barierę ochronną mając 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Harcerze na swój zlot zaprosili policjantów

Poniedziałek, 20-10-2014
Stalowa Wola
Harcerze to ta formacja, z którą stalowowolscy policjanci aktywnie współpracują od lat. Choćby na rzecz bezpiecznego wypoczynku i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W sobotni poranek policjanci wzięli udział w harcerskim zlocie.

Wypadek w Krośnie

Poniedziałek, 20-10-2014
Krosno
Zderzenie dwóch aut na ul. Podkarpackiej. Trzy osoby ranne. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W wypadku ucierpiała motocyklistka

Poniedziałek, 20-10-2014
Strzyżów
21-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego kierująca motocyklem marki Suzuki ucierpiała w wypadku drogowym do jakiego doszło w Lutczy. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Maraton rzeszowski - utrudnienia w ruchu

Niedziela, 19-10-2014
Rzeszów
W weekend na ulicach Rzeszowa zagoszczą biegacze. W sobotę rozegrany zostanie „Bieg na Piątkę”, w niedzielę na ulicach pojawią się maratończycy. Trasy biegów prowadzić będą ulicami miasta. Część z nich będzie czasowo całkowicie lub częściowo zamknięta dla ruchu. W zabezpieczeniu maratonu policjantów wesprze zdalnie sterowany dron.
Policjanci uczestniczyli w ćwiczeniach służb ratowniczych w Arłamowie, które były realizowane w ramach III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pn. „Współdziałanie fundamentem skutecznego ratownictwa”. W konferencji brał udział Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Andrzej Sabik.
Dwa policyjne samochody, które zakończyły już swoją „służbę” dla Policji, zostały wczoraj przekazane dwóm gminom powiatu leskiego, gdzie dalej będą służyć mieszkańcom. Wójt gminy Cisna odebrała kluczyki do daewoo lanosa, wójt gminy Baligród do opla astry. Obie panie przyznają, że samochody bardzo się w kierowanych przez nie gminach przydadzą.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Październik
2014
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie