Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Uderzył sąsiada widłami

Poniedziałek, 25-08-2014
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności sąsiedzkiej awantury, podczas której jeden z sąsiadów ugodził drugiego widłami. Mężczyźni trafili do szpitala.

Wypadek w Latoszynie

Poniedziałek, 25-08-2014
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku drogowego, do którego doszło w Latoszynie. Do szpitala w Dębicy przewieziono czterech uczestników zdarzenia.
Mieszkaniec Krakowa poprosił wczoraj o pomoc leskich policjantów. Mężczyzna zatrzymał pijanego kierowcę i uniemożliwił mu dalszą jazdę. 50-latek z Uherzec Mineralnych kierujący matizem w organizmie miał 3 promila alkoholu.

Odpowiedzą za uprowadzenie mężczyzny

Niedziela, 24-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci z Nowej Dęby ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o uprowadzenie 26-latka. Sprawcy, w bagażniku bmw, wywieźli swoją ofiarę z miasta, następnie domagali się zwrotu pieniędzy. Szybko wpadli w ręce funkcjonariuszy. Zatrzymanym za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
33 funkcjonariuszy poszukiwało zaginionej 82-letniej kobiety, która podczas grzybobrania zabłądziła w lesie. Już po niespełna dwóch godzinach poszukiwań zaginiona została odnaleziona. Wyziębiona i zmęczona trafiła do lubaczowskiego szpitala.

Pirat drogowy na Wisłostradzie

Sobota, 23-08-2014
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego. 25-latek kierujący jednośladem, przewożąc pasażera, jechał ponad 200 km/h.

Policjanci przejęli przemyt 20 kg bursztynu

Piątek, 22-08-2014
Lubaczów
Policjanci i funkcjonariusze Służby Celnej udaremnili nielegalny przewóz ponad 20 kilogramów bursztynu wartego około 40 tysięcy złotych. Podczas przeszukań zabezpieczyli kolejne 180 kilogramów bursztynu i około 170 tysięcy dolarów w gotówce.
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym, oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień, odpowie 75-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym wraz z przyczepą, wjechał na terenem posesji ochotniczej straży pożarnej i uszkodził budynek remizy.
Kolbuszowscy policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu przeciwko mężczyźnie, który w jednym z kolbuszowskich pubów wymachiwał pistoletem wśród klientów. Zabezpieczony przez policjantów przedmiot okazał się miotaczem gazu w kształcie pistoletu. 51-latek odpowie przed sądem za zakłócenie porządku publicznego.

Nocne poszukiwania zakończone sukcesem

Czwartek, 21-08-2014
Strzyżów
Kilkunastu policjantów, strażacy ochotnicy i rodzina szukali zaginionego 36-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna wyszedł z domu w Pułankach, grożąc, że odbierze sobie życie. Policjanci odnaleźli go i przekazali pod opiekę medyczną.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Andrzeja Wierzbickiego, 65-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Andrzej Wierzbicki w lipcu br. wyjechał z Rzeszowa...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie