Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci na pikniku o wakacyjnym bezpieczeństwie

Niedziela, 26-06-2016
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli brali udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Impreza, w której wzięli udział policjanci była okazja do rozmów o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Policjanci zorganizowali konkursy, zabawy, a także pokazy policyjnego sprzętu.

Pijany kierowca volkswagena polo

Niedziela, 26-06-2016
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego osobowym volkswagenem w Trześni (gmina Gorzyce). Powodem kontroli, było wyprzedzanie innego pojazdu na linii podwójnej ciągłej. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało u kierowcy 1,9 promila alkoholu w organizmie.
W piątek utonął 30-letni mężczyzna. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz prokurator. Wieczorem służby znalazły ciało 30-letniego mężczyzny mieszkańca województwa małopolskiego.
W czwartek w jednym z przemyskich supermarketów doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 33-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna schował skradziony telefon w pudełku z kapsułkami do prania.

18. rocznica śmierci gen. Marka Papały

Sobota, 25-06-2016
Jarosław
Policjanci, rodzina, władze samorządowe i przyjaciele uczcili wczoraj na cmentarzu w Pruchniku, pamięć gen. Marka Papały. W przededniu 18. rocznicy śmierci byłego Komendanta Głównego Policji na jego grobie wieniec złożył Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie inspektor dr Krzysztof Pobuta. Policjanci zaciągnęli wartę honorową, zapłonęły znicze.

Wypadek na ulicy Energetyków

Sobota, 25-06-2016
Stalowa Wola
Stalowowolscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w piątek w Stalowej Woli na ulicy Energetyków. W wypadku ucierpiał 44-letni mężczyzna kierujący motorowerem, który został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Dziś zaczynają się wakacje. Czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na letni wypoczynek podkarpaccy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne Wakacje". Działania rozpoczynają się w piątek 24 czerwca i potrwają do końca sierpnia. Dodatkowo, policjanci ruchu drogowego od dziś do niedzieli prowadzą akcję "Pierwszy weekend wakacji". Funkcjonariusze zadbają o bezpieczeństwo tych, którzy zaplanowali wyjazdy już w pierwszych dniach wakacji.

Bracia okradali niezamieszkany dom

Piątek, 24-06-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci ustalili sprawców kradzieży, do której doszło w Zmiennicy. Okazali się nimi dwaj bracia. Młodzi ludzie z niezamieszkanego domu wynieśli mienie o łącznej wartości około 2000 zł. Jak ustalili funkcjonariusze, 20 i 24-latek okradali ten dom przez trzy noce.

Skradziony telefon trafi do właścicielki

Piątek, 24-06-2016
Mielec
Policjanci odzyskali telefon należący do mieszkanki Mielca. Kobieta pracując na działce zostawiła telefon na ławce obok altanki. Po kilku godzinach policjanci odzyskali telefon pokrzywdzonej interweniując wobec mężczyzny próbującego ukraść wieżę stereo z innej posesji.

Kontrole autokarów

Piątek, 24-06-2016
Przemyśl
Lato to okres zorganizowanych wyjazdów na wycieczki, kolonie, różnego rodzaju obozy i zgrupowania. Każdy z uczestników wyjazdu powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą kontrole autokarów świadczących usługi przewozowe.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Anny Klich, 23-letniej mieszkanki Jeżowego. Zaginiona 28 czerwca br. około godz. 19 wykonała ostatnie połączenie telefoniczne z rodziną.   Rysopis:...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Czerwiec
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie