Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Przejażdżka zakończona w rowie

Środa, 24-09-2014
Rzeszów
W przydrożnym rowie zakończyła się przejażdżka młodych mieszkańców Tyczyna. Interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali cztery osoby, które jechały w samochodzie. Okazało się, że kierującym był 14-latek, a samochód zabrał ojcu bez jego wiedzy. Niepełnoletni byli również pasażerowie auta.

Sprawca usiłowania rozboju zatrzymany

Środa, 24-09-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który napadł na mieszkańca Jaślan. Mężczyzna żądając pieniędzy kopał swoją ofiarę po całym ciele i uderzał metalową puszką po głowie. Wczoraj sąd zastosował wobec zatrzymanego 2-miesięczny areszt. 27-latek odpowie za usiłowanie rozboju i znieważenie policjantów.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Wtorek, 23-09-2014
Tarnobrzeg
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 65-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna wyszedł z mieszkania bez wiedzy opiekunów, cierpi na zaniki pamięci. Policyjna akcja poszukiwawcza oraz pomoc strażaków i straży miejskiej doprowadziły do szczęśliwego finału. Odnaleziony mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Policjanci otrzymali nowy AlcoBlow

Wtorek, 23-09-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiej komendy zostali wyposażeni w nowe urządzenie do badania stanu trzeźwości - AlcoBlow MK-2. Funkcjonariusze będą wykorzystywać go podczas codziennej służby do ujawniania kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po wypiciu alkoholu. Urządzenie zostało zakupione przez Urząd Miasta Jasła.

Potrącenie pieszej w Niwiskach

Wtorek, 23-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego w Niwiskach. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy do szpitala trafiła 16-letnia mieszkanka gminy Niwiska. Jak wstępnie ustalili policjanci, dziewczyna wysiadła z autobusu, który zatrzymał się na poboczu. Kierowca był trzeźwy.

Fałszywy bratanek oszukał małżeństwo

Wtorek, 23-09-2014
Stalowa Wola
73-letni mieszkaniec Stalowej Woli i jego żona zostali oszukani metodą "na wnuczka", stracili ponad 33 tysiące złotych. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego przestępstwa i szukają oszusta.
Policjanci z Tarnobrzega ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginął pieszy. Do zdarzenia doszło w piątek w Dąbrowscy.

Okradał domy gości weselnych

Poniedziałek, 22-09-2014
Nisko
Policjanci z Posterunku Policji w Jeżowem zatrzymali mężczyznę, który w pojeździe miał fanty z włamania do domu jednorodzinnego. Mężczyzna został zatrzymany w Jeżowem pod domem, który okradł. Wcześniej, tego samego wieczoru okradł dom w Nisku. W obydwóch przypadkach domownicy, w chwili włamania bawili się na weselu.

Pijany kierowca busa zatrzymany

Poniedziałek, 22-09-2014
Rzeszów
Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pasażerskim busem. Kierujący przekroczył dozwoloną prędkość, co było bezpośrednim powodem kontroli. W jej trakcie okazało się, że jest nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a 20 pasażerów kontynuowało podróż z innym kierowcą.
Kolbuszowscy policjanci pracowali na miejscu znalezienia materiałów wybuchowych w Widełce. O znalezisku powiadomił Policję mieszkaniec Widełki, który obok swojego ogrodzenia znalazł reklamówkę z podejrzaną zawartością. Jak ustalili funkcjonariusze heksogen i zapalniki należały do brata zgłaszającego, byłego wojskowego. Mężczyzna przyznał się do nielegalnego posiadania materiałów wybuchowych.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Tadeusza Pająka, 66-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Tadeusz Pająk wyszedł z domu w środę 3...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie