Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Nietrzeźwy kierujący

Poniedziałek, 18-05-2015
Przeworsk
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w nocy w Przeworsku. Kierujący osobowym bmw na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem i dachował. Mężczyzna nie doznał żadnych obrażeń. Okazało się, że był nietrzeźwy.

Dzieci ucierpiały w zdarzeniach drogowych

Poniedziałek, 18-05-2015
Brzozów
Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń drogowych z udziałem dzieci. Do potrącenia 10-letniej dziewczynki doszło w Bliznem, a 12-letniego chłopca w Brzozowie. Policja przypomina kierowcom o tym, jak ważna jest ostrożność i o tym, że w okresie letnim częściej można spotkać dzieci bawiące się w pobliżu jezdni.

Uniemożliwił jazdę nietrzeźwemu kierowcy

Poniedziałek, 18-05-2015
Łańcut
Mieszkaniec gminy Łańcut uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy. Najpierw zgłosił swe podejrzenia na Policję, a kiedy nadarzyła się sposobność, zabrał mu kluczyki i przekazał policjantom.

Wpadli na kradzieży drzewek ozdobnych

Poniedziałek, 18-05-2015
Przemyśl
Policjanci z Żurawicy zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy na gorącym uczynku usiłowania kradzieży. Mężczyźni weszli na teren szkółki drzewek ozdobnych i wyrwali 80 tui.

Aresztowany za znęcanie się nad rodzicami

Poniedziałek, 18-05-2015
Jasło
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 30-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Policjanci zatrzymali go po ostatniej awanturze.

Policjanci na pikniku rodzinnym

Poniedziałek, 18-05-2015
Sanok
Sanoccy policjanci zaproszeni przez dyrekcję Przedszkola nr 4 w Sanoku wzięli wczoraj udział w pikniku rodzinnym. W trakcie trwania imprezy funkcjonariusze promowali zasady bezpieczeństwa. Najmłodsi mieli okazję zobaczyć policyjny sprzęt.

Cudzoziemcy z promilami

Poniedziałek, 18-05-2015
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli podczas minionego weekendu zatrzymali dwóch cudzoziemców po tym jak jechali samochodami "na podwójnym gazie". Badanie alkomatem 43-letniego obywatela Hiszpanii wykazało u niego ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. U zatrzymanego obywatela Bułgarii alkomat wykazał 1,57 promila. Mężczyźni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Profesjonalne latarki przekazane policjantom

Poniedziałek, 18-05-2015
Stalowa Wola
W piątek Zastępca Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu Rafał Weber przekazał na ręce komendanta stalowowolskiej Policji dziesięć profesjonalnych latarek. Mają one służyć funkcjonariuszom w codziennej służbie.
14 maja 2015 roku w Strzyżowskim Domu Kultury „Sokół” odbył się etap powiatowy VI Wojewódzkiego Przeglądu Małych Form Teatralnych pod hasłem „Porozmawiajmy o uzależnieniach”, adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Strzyżowie. VI Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych został objęty Patronatem Honorowym przez Starostę Strzyżowskiego Roberta Godka.
Od wczesnego rana policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza z udziałem prokuratora pracuje na miejscu zabójstwa 68-letniego mężczyzny, do którego doszło w Czelatycach. W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali 78-letniego mieszkańca gminy Rokietnica.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Maj
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie