Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Nie dajmy się okraść

Piątek, 20-05-2016
Lubaczów
Policjanci przypominają, aby uważać na złodziei. Możemy ich spotkać w sklepach, na targowiskach, przy bankomatach, w tych miejscach są oni szczególnie aktywni. Podczas codziennych zakupów jesteśmy zabiegani, roztargnieni, co sprawia, że tracimy czujność. W tym momencie możemy stracić portfel z pieniędzmi, dokumenty czy telefon komórkowy.

Rowerzysta ranny w wypadku

Piątek, 20-05-2016
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Przemyślu. 4-letni chłopiec wbiegł na ścieżkę rowerową wprost przed koła prawidłowo jadącego mieszkańca Przemyśla. Mężczyzna wskutek gwałtownego hamowania upadł i w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala.
Dzisiaj rano policjanci zostali skierowani na miejsce kolizji drogowej na ul. Kwiatkowskiego. W trakcie legitymowania uczestników okazało się, że sprawca od 2009 roku ma cofnięte uprawnienia.

Wypadek drogowy w Grabinach

Piątek, 20-05-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Grabiny. W wyniku zderzenia volkswagena polo z rowerzystką do dębickiego szpitala przewieziona została kierująca jednośladem, 46-letnia mieszkanka Grabin.

Jechał za szybko, stracił prawo jazdy

Piątek, 20-05-2016
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy, kierującemu renault za jazdę z nadmierną prędkością. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 107 km/h. Teraz na trzy miesiące stracił uprawnienia do kierowania pojazdami.

Przedszkolaki z wizytą w komendzie

Piątek, 20-05-2016
Ustrzyki Dolne
Wczoraj dzieci z Przedszkola nr 2 w Ustrzykach Dolnych odwiedziły komendę. Nie obyło się bez wielu pytań maluchów, dotyczących codziennej pracy policjanta i zwiedzania siedziby ustrzyckich funkcjonariuszy.

Policjanci zatrzymali seryjnego włamywacza

Czwartek, 19-05-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg włamań do piwnic. Okazał się nim mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Z włamań uczynił sobie źródło utrzymania. Łącznie policjanci przedstawili mu 18 zarzutów. Odzyskali również część skradzionych przedmiotów.

Odpowie za znieważenie flagi państwowej

Czwartek, 19-05-2016
Ropczyce
Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim przedstawili zarzuty usunięcia i znieważenia flagi państwowej 25-letniemu mieszkańcowi gminy Sędziszów Małopolski. Grozi mu kara do roku więzienia.
Dziś rozpoczną się Kulturalia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Imprezę zainauguruje korowód studentów, którzy przejdą sprzed budynku głównego uniwersytetu na rzeszowski Rynek, skąd po uroczystościach wyruszą do akademików przy ulicy Cichej. Podczas przemieszczania się korowodu mogą wystąpić znaczne utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Policjantki z wizytą w sanockim żłobku

Czwartek, 19-05-2016
Sanok
Początkiem tygodnia policjantki z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odwiedziły dzieci ze Żłobka Nr 2 w Sanoku. W trakcie spotkania opowiadały o pracy policjanta, prezentowały mundur oraz wyposażenie. Nie zabrakło również podstawowych informacji o bezpieczeństwie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie