Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Jechał, pomimo cofniętych uprawnień

Środa, 18-11-2015
Kolbuszowa
Kierowcy, którzy kierują pomimo cofnięcia uprawnień, po kontroli drogowej mogą spodziewać się kary pozbawienia wolności nawet do lat 2. Taka kara grozi skontrolowanemu wczoraj mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego.

Sześć osób rannych w wyniku wypadku

Wtorek, 17-11-2015
Rzeszów
Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Hyżnem. W wyniku czołowego zdarzenia toyoty z renaultem 6 osób odniosło obrażenia. Ranni zostali przewiezieni do szpitali.
Policjanci z ropczyckiej komendy spotkali się z dziećmi szkół podstawowych oraz przedszkoli w ramach prowadzonych działań "Bezpieczna Droga do Szkoły". Przedszkolaki z Zespołu Szkół nr 2 w Ropczycach poznały zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i rozmawiali z policjantami o bezpieczeństwie.
Policjanci dębickiego wydziału prewencji zatrzymali na gorącym uczynku dwóch sprawców włamań do garaży i kradzieży elektronarzędzi. Przestępcami okazali się dwaj mieszkańcy Dębicy.

Kradł budowlane narzędzia pomiarowe

Wtorek, 17-11-2015
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież narzędzi pomiarowych w jedym z marketów budowlanych. Skradzione narzędzia zastawiał w lombardach na terenie Rzeszowa. To pozwoliło na jego zidentyfikowanie. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna przyznał się do kradzieży.
Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wczorajszego wypadku, do którego doszło w Kołaczycach. Wskutek zdarzenia uszkodzone zostały cztery samochody. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala.

Wjechał w autobus szkolny

Wtorek, 17-11-2015
Łańcut
Policjanci z Łańcuta pracowali wczoraj na miejscu kolizji drogowej w Husowie. Kierujący samochodem renault megane uderzył w autobus przewożący dzieci do szkoły, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu okazało się, że był w stanie nietrzeźwości. Nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

W wypadku ucierpiała piesza

Wtorek, 17-11-2015
Stalowa Wola
69-letnia kobieta ucierpiała w wypadku drogowym do jakiego doszło dzisiaj rano w Stalowej Woli. Kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych przez kierującego seatem. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Mieszkaniec powiatu przemyskiego odpowie za przywłaszczenie telefonu komórkowego. 24-latek dopuścił się tego przestępstwa kilka miesięcy temu na terenie Radawy, następnie wyjechał za granicę. Z policyjnych ustaleń wynikało, że to właśnie ten mężczyzna zabrał telefon wartości 1500 złotych. Sprawca już usłyszał zarzuty i oddał telefon.
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu strzyżowskiego, który odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1 kilogram marihuany, a w pojeździe niewielką ilość amfetaminy. Za popełnione czyny grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Listopad
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie