Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Areszt dla trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie

Poniedziałek, 18-07-2016
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności pobicia mieszkańca Przemyśla przez siedmiu mężczyzn. Funkcjonariusze zatrzymali czterech podejrzanych w wieku od 19 do 20 lat, z których trzech spędzi najbliższe dwa miesiące w tymczasowym areszcie.

Nagroda dla mieleckiego policjanta

Poniedziałek, 18-07-2016
Mielec
St. asp. Marcin Błażejowski z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, laureat tegorocznej edycji plebiscytu „Policjant, który mi pomógł” podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie przyjął gratulacje od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, Ministra SWiA Mariusza Błaszczaka oraz Komendanta Głównego Policji nadinsp. dr. Jarosława Szymczyka.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzoną śledztwo przeciwko 22-letniej mieszkance powiatu mieleckiego oraz 32-letniemu obywatelowi Tunezji. Para okradła i pobiła dwie kobiety. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące oboje spędzą w areszcie.

Wypadek na ul. Flisackiej

Poniedziałek, 18-07-2016
Jarosław
Mieszkaniec Sieniawy, kierujący motorowerem ucierpiał w sobotnim wypadku drogowym w Jarosławiu na ul. Flisackiej. Kierowca osobowego hyundaia zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w motorowerzystę, a potem odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany był trzeźwy, trafił do szpitala.

Święto Policji w Krośnie

Poniedziałek, 18-07-2016
Krosno
15 lipca w komendzie miejskiej w Krośnie obchodzono Święto Policji. W uroczystości wzięli udział nie tylko policjanci, ale także parlamentarzyści, samorządowcy oraz kierownictwo instytucji współpracujących z policją. Akty mianowania na wyższe stopnie służbowe z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł. insp. Tadeusza Szymanka oraz Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie podinsp. Leszka Buryły odebrało 73 policjantów.

Jechał 116 km/h i wmawiał policjantom, że to nie on

Poniedziałek, 18-07-2016
Brzozów
Kierowca audi mijając policjantów w Bliznem rozpędził swój samochód do prędkości 116 km/h. Funkcjonariusze podjęli za nim pościg. Ten jednak lekceważył sygnał do zatrzymania nadawany przez policjantów i nadal uciekał. Był bardzo zaskoczony, gdy policjanci wyprzedzili go, korzystając z krótszej drogi i uniemożliwili dalszą jazdę.

Ukradł farbę z magazynu

Poniedziałek, 18-07-2016
Jarosław
34-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego odpowie za kradzież farby z magazynu jednej z firm. Pracownik ochrony zatrzymał mężczyznę, gdy pakował farbę do swojego samochodu. Policjanci przejrzeli zapisy monitoringu i ustalili, że 34-latek odpowiada też za wcześniejsze kradzieże. Sprawca już usłyszał zarzuty.
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego przemyskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do samochodu zaparkowanego pod jednym ze sklepów budowlanych w Przemyślu. Straty pokrzywdzonego oszacowano na kwotę 1250 złotych.

Wypadek w Brzostku

Poniedziałek, 18-07-2016
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego do którego doszło w Brzostku. W zderzeniu dwóch samochodów, ranni zostali kierowcy pojazdów. Obaj trafili do szpitala.

Patrol konny w Ostrowach Baranowskich

Poniedziałek, 18-07-2016
Kolbuszowa
Niecodzienny patrol policyjny mogli wczoraj zaobserwować uczestnicy I Regionalnego Turnieju Drwali, który odbył się na terenie gminy Cmolas. Nad bezpieczeństwem i porządkiem podczas imprezy czuwali policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, patrolujący teren Ostrów Baranowskich na koniach.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie