Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Staną przed sądem za pobicie

Piątek, 11-04-2014
Nisko
Niżańscy policjanci skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko pięciu sprawcom pobicia mieszkańca Cholewianej Góry z gminy Jeżowe. Młodzi mężczyźni poruszający się samochodem napadli na ofiarę, gdy wracała do domu. Pobity i skopany 23-latek został przewieziony do szpitala.

Wypadek w Ostrowie

Piątek, 11-04-2014
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Ostrów. W wyniku doznanych obrażeń do szpitala w Dębicy przewiezione zostały trzy osoby. Kierujący byli trzeźwi.
Policjanci z Przemyśla wyjaśniają okoliczności i ustalają sprawców kradzieży, do jakiej doszło wczoraj w Przemyślu. Dwóch mężczyzn podających się za pracowników administracji osiedla weszło do mieszkania 85-letniej kobiety i wykorzystując jej nieuwagę ukradli ponad 5000 złotych.
Policja apeluje o prawidłowe zabezpieczanie telefonów komórkowych. Jakie są konsekwencje pozostawienia otwartych drzwi w samochodzie przekonał się wczoraj obywatel Słowacji. Złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę mężczyzny i ukradł mu telefon komórkowy.

Wypadek podczas remontu domu

Piątek, 11-04-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym obrażeń doznał 41-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna wykonywał zlecone prace związane z remontem domu. W pewnym momencie stracił równowagę i spadł z balkonu. Z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Jak wykazało badanie trzeźwości w organizmie miał 2,34 promila alkoholu.

Odpowiedzą za kradzieże i włamania

Czwartek, 10-04-2014
Przeworsk
Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej komendy ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy na swoim koncie mają kilka włamań i kradzieży na terenie powiatu przeworskiego. Jeden z nich odpowie również za posiadanie narkotyków. Podejrzani mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem.
W związku z odbywającym się w powiecie leżajskim Spotkaniem Młodych Archidiecezji Przemyskiej od piątku do niedzieli możliwe są utrudnienia w ruchu pojazdów. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność.

Włamał się na mielecki stadion

Czwartek, 10-04-2014
Mielec
Policjanci postawili zarzut włamania 26 – letniemu mężczyźnie, który 30 marca br. włamał się do pomieszczeń klubu piłkarskiego „FKS Stal Mielec” usytuowanego pod trybuną Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu. Mężczyzna przyznał się do winy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Policyjny dozór dla siedmiu pseudokibiców

Środa, 09-04-2014
Jarosław
Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru, wobec 7 pseudokibiców, którzy zaatakowali mieszkańców Skołoszowa wracających z meczu odbywającego się w miejscowości Stubno.

Oszuści tymczasowo aresztowani

Środa, 09-04-2014
Brzozów
Brzozowscy policjanci zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn, obywateli Rumunii. Młodzi ludzie w wieku od 25 do 30 lat usiłowali wypłacić z konta bankowego pieniądze w kwocie ponad 5,5 tys. dolarów amerykańskich. Jak ustalili policjanci, pieniądze te pochodziły od osób oszukanych na aukcjach internetowych. Według policyjnych ustaleń nie było to jedyne przestępstwo, którego się dopuścili. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Kwiecień
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie