Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Trzech aresztowanych za napad na mieszkanie

Sobota, 23-04-2016
Stalowa Wola
Stalowowolscy policjanci ustalili i zatrzymali kolejne osoby mające związek z napadem na mieszkanie, do którego doszło początkiem kwietnia w Stalowej Woli. Trzech mężczyzn decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące.
Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło około godz. 14 w Wólce Krowickiej, gmina Lubaczów. W zderzeniu motoroweru z volkswagenem śmierć poniosła 57-letnia kobieta kierująca jednośladem. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Pechowa ucieczka po kradzieży

Piątek, 22-04-2016
Rzeszów
O wyjątkowym pechu może mówić 23-letni kierowca audi i jego 30-letni pasażer. 23-latek spowodował kolizję trzech pojazdów. Okazało się, że godzinę wcześniej odjechał spod sklepu w Boguchwale, po tym, jak jego 30-letni znajomy ukradł alkohol i inne przedmioty.

Uważajmy na oszustów

Piątek, 22-04-2016
Rzeszów
Wczoraj kolejna osoba została oszukana przez osoby podających się za funkcjonariuszy. Pokrzywdzona straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych. Sprawcy podawali się za funkcjonariuszy CBŚP i policji prowadzących akcję przeciwko hakerom okradającym konta bankowe. Niestety kobieta nie zorientowała się, że rozmawia z oszustami.

Podrobił datę na zaświadczeniu lekarskim

Piątek, 22-04-2016
Kolbuszowa
Za przerobienie daty na druku zaświadczenia lekarskiego odpowie mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna zachorował, ale do lekarza poszedł dopiero po kilku dniach. Lekarz wystawił zwolnienie od daty wizyty, więc 58-latek "poprawił" datę na zwolnieniu. Policjanci zabezpieczyli dokument, a mężczyzna usłyszał zarzut przerobienia dokumentu.
30-latek będzie odpowiadał za znieważenie miejsca kultu i kierowanie gróźb karalnych wobec innych osób. Mężczyzna siekierą zniszczył elewację kościoła, rozbił szyby i wyciął ozdobne krzewy. Policjanci zatrzymali sprawcę, zebrali dowody jego winy, a sąd tymczasowo aresztował go na trzy miesiące.
Kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1500 zł, grozi przemyślaninowi, za nieuzasadnione wezwanie policji i innych służb. Wczoraj wieczorem 61-letni mężczyzna zażądał policyjnej interwencji w związku z zagrożeniem wybuchu gazu w zamkniętym mieszkaniu. Jak się okazało, był to sposób dla nieodpowiedzialnego mężczyzny na otwarcie drzwi, które wcześniej sam zablokował.
W sobotę w Rzeszowie odbędą się dwie imprezy sportowo-rekreacyjne. To 7 Rzeszowski Bieg Wielkanocny na Nowym Mieście i rowerowy I Rajd Szlakiem Green Velo. Policjanci nie przewidują większych utrudnień, ale apelują do kierujących o ostrożność.

TIR zablokował drogę krajową

Piątek, 22-04-2016
Ropczyce
Dzisiejszego ranka po godzinie 8 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Lubzina na drodze krajowej nr 94, w wyniku którego droga została zablokowana w obu kierunkach na około 5 godzin.

Potrącenie pieszej w Dubiecku

Piątek, 22-04-2016
Przemyśl
Poważnych obrażeń doznała 65-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego, która wczoraj została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna kierujący fiatem 126 p nie zachował ostrożności zbliżając się do przejścia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionej Dominiki Góry, 17-letniej mieszkanki Grodziska. Zaginiona 29 marca br. wieczorem wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Kwiecień
2016
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie