Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

AFIS pomaga w typowaniu sprawców przestępstw

Piątek, 17-10-2014
Jarosław
AFIS - elektroniczny rejestr daktyloskopijny znacznie ułatwia i przyśpiesza typowanie i ustalanie sprawców przestępstw. Kilka miesięcy temu policjanci zabezpieczyli odciski palców, które sprawca pozostawił ma miejscu włamania do zakładu krawieckiego. Eksperckie badania porównawcze wskazały, że sprawcą włamania jest 21-latek z Jarosławia. Wczoraj policjanci przedstawili mu zarzuty.
Policjanci ustali i zatrzymali dwóch sprawców szeregu kradzieży. 18-latek i 17-latek znani są mieleckim funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw. Wczoraj dwóch młodych mężczyzn usłyszało łącznie 6 zarzutów kradzieży, uszkodzenia mienia oraz krótkotrwałego użycia pojazdu.
Policjanci zespołu ds. nieletnich włączyli się w działania promujące bezpieczeństwo w szkole. Spotkania z uczniami odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sanoku. Działania te podjęto w ramach IV edycji programu „Bezpieczna szkoła” opracowanego przez pedagoga szkolnego, który do wspólnych działań zaprosił policjantów.

Potrącenie 14-latka w Tarnobrzegu

Piątek, 17-10-2014
Tarnobrzeg
14-letni chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala, po tym jak na ulicy Dekutowskiego został potrącony przez volkswagena golfa. Okoliczności wypadku wyjaśnia tarnobrzeska Policja. Kierująca golfem była trzeźwa.
Policjant Komendy Powiatowej Policji w Jaśle będąc w krośnieńskim szpitalu zatrzymał kobietę, która porwała kilkudniowe niemowlę. Dziecku ani matce nic się nie stało.
Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 13 w miejscowości Walawa w powiecie przemyskim. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu z pociągiem, w wyniku czego zginął kierujący autem.

Agresywny pies zaatakował swoją właścicielkę

Czwartek, 16-10-2014
Jarosław
Wczoraj policjanci z posterunku w Pruchniku zostali poproszeni o pomoc przez mieszkankę tej gminy. Zgłaszającą pogryzł jej pies. Czworonóg był bardzo agresywny. Policjanci zawiadomili lekarza weterynarii, który podjął decyzję o czasowym uśpieniu psa i obserwacji. Zwierzę nie było zaszczepione.

Tragiczny wypadek na Lwowskiej

Czwartek, 16-10-2014
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego na ulicy Lwowskiej w Dębicy. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 28-letnia mieszkanka Dębicy.

BMW uderzyło w blok mieszkalny

Czwartek, 16-10-2014
Lubaczów
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lubaczowie na ulicy Słowackiego. Kierowca osobowego BMW zjechał z drogi i taranując ogrodzenie uderzył w blok mieszkalny. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Nastolatki falszywymi wolontariuszkami

Czwartek, 16-10-2014
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwie 14-latki podające się za wolontariuszki fikcyjnej fundacji dla zwierząt. Nastolatki zbierały datki do puszki po cukierkach, a zebrane pieniądze miały przeznaczyć na własne potrzeby. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionej Zofii Jasik, 62-letniej mieszkanki Gorzejowej. Policjanci ustalili, że 20 października zaginiona pojechała rowerem...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
23
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie