Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Dachowanie w Foluszu

Poniedziałek, 08-02-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Foluszu. Osobowe bmw wpadło w poślizg i dachowało. Dwie osoby podróżujące samochodem trafiły do szpitala.

Policyjne konsultacje społeczne

Poniedziałek, 08-02-2016
Mielec
W piątek w Urzędzie Gminy w Tuszowie Narodowym odbyły się konsultacje społeczne dotyczące wdrażania w policji mapy zagrożeń. Konsultacjom przewodniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Lesław Zdziebło.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Poniedziałek, 08-02-2016
Leżajsk
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 82-letniego mieszkańca Zmysłówki. Mężczyzna cierpiący na zaniki pamięci wyszedł z domu bez wiedzy opiekunów. Policyjna akcja poszukiwawcza z udziałem kilkudziesięciu policjantów oraz pomoc strażaków doprowadziły do szczęśliwego finału.
Niespełna cztery miesiące cieszył się uprawnieniami do kierowania pojazdami 18-latek z gminy Kamień. Dzisiaj został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego w Nowosielcu w chwili, kiedy na liczniku miał 105 km/h.

Policja identyfikuje ciało odnalezione w Sanie

Poniedziałek, 08-02-2016
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli ustalają w jakich okolicznościach utonął mężczyzna, którego ciało strażacy wyłowili wczoraj w pobliżu mostu na rzece San w Radomyślu nad Sanem. Zwłoki w wodzie zauważyła spacerująca kobieta,

Konsultacje społeczne z seniorami

Niedziela, 07-02-2016
Jasło
Problematyka przestępstw najczęściej popełnianych na szkodę osób starszych była tematem debaty społecznej, która odbyła się w Podkarpackiej Szkole Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza w Jaśle. Spotkanie otworzyło również cykl konsultacji społecznych organizowanych przez policję, których celem jest wsparcie tworzenia "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" dla powiatu jasielskiego. Konsultacje pozwoliły na wymianę informacji oraz poznanie potrzeb i oczekiwań seniorów w kwestii bezpieczeństwa.

Policjanci zatrzymali włamywacza

Sobota, 06-02-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie szeregu włamań na terenie Rzeszowa. Wśród obiektów, do których włamywał się były m. in. przedszkole, lecznice dla zwierząt, salony fryzjerskie. Mężczyzna kradł pieniądze, sprzęt elektroniczny, telefony. Policjanci przedstawili mu łącznie zarzuty 9 kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Odpowie również za kierowanie samochodem mimo sądowego zakazu.

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

Sobota, 06-02-2016
Przeworsk
Policjanci z Sieniawy zatrzymali kierowcę, który nie chcąc poddać się kontroli drogowej zaczął uciekać. Okazało się, że był pijany a samochodem kierował wbrew zakazowi. Mężczyzna swoją jazdę zakończył w policyjnej izbie zatrzymań. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.
Tworzenie "Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce" zapoczątkowało cykl konsultacji społecznych organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Sanoku. Przedmiotowa mapa ma być narzędziem służącym określaniu poziomu zagrożenia oraz wymianie informacji o niebezpieczeństwach mogących spotkać lokalną społeczność. Każdy obywatel może mieć wpływ na jej ostateczny kształt.

Policjanci ujawnili marihuanę w samochodzie

Sobota, 06-02-2016
Łańcut
Policjanci z Łańcuta ujawnili marihuanę w kontrolowanym samochodzie. Do jej posiadania przyznał się jeden z mężczyzn znajdujących się w pojeździe. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie od sierpnia 2007 roku poszukują zaginionego Mariusza Jarosza. Mariusz Jarosz, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, ostatni raz...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
12
Luty
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie