Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci z przeworskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który chciał się włamać do kościelnej skarbonki i próbował ukraść znajdujące się tam pieniądze. 67-letni podejrzany usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kradzieże z włamaniem

Wtorek, 08-04-2014
Krosno
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę włamań. Odzyskali część skradzionych pieniędzy i ustalili, że w przeszłości młody mężczyzna dopuszczał się podobnych czynów. 26-latek włamał się do plebanii i sklepu w gminie Dukla.
Blisko promil alkoholu w organizmie miał 19-latek z jednej z podleżajskich miejscowości. Młody mężczyzna w tym stanie wiózł motorowerem swojego ojca i starszego brata. Obaj pasażerowie również znajdowali się pod działaniem alkoholu.

Środki zapobiegawcze za zranienie nożem

Wtorek, 08-04-2014
Stalowa Wola
Policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju to środki zapobiegawcze dla mężczyzny zatrzymanego przez policjantów w związku z podejrzeniem o zranienie nożem 35-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w Stalowej Woli. Ranny trafił do szpitala. 30-letniemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 11 pseudokibiców

Poniedziałek, 07-04-2014
Jarosław
Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie uszkodzeń pojazdów oraz pobicia mieszkańców Skołoszowa przez radymiańskich pseudokibiców. Mieszkańcy Skołoszowa wracający z meczu odbywającego się w Stubnie zostali zaatakowani na moście rzeki Wisznia. Policjanci zatrzymali 11 mężczyzn, w tym jedną osobę nieletnią.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety

Poniedziałek, 07-04-2014
Stalowa Wola
Przez dwa dni funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli przy wsparciu Ochotniczej Straży Pożarnej prowadzili działania poszukiwawcze 17-letniej mieszkanki Krzaków. Wczoraj w nocy znaleziono zwłoki zaginionej. Policja wraz z prokuraturą wyjaśnia okoliczności śmierci młodej kobiety.

W Jaśle zderzyły się trzy samochody

Poniedziałek, 07-04-2014
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Jaśle. Na ul. Lwowskiej zderzyły się trzy samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Policjanci zatrzymali wandala

Poniedziałek, 07-04-2014
Sanok
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uderzył pięścią w lusterko przejeżdżającego obok niego samochodu. Jak się okazało po zbadaniu stanu trzeźwości, był on kompletnie pijany. Sprawca będzie odpowiadał za uszkodzenie cudzego mienia.

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży

Poniedziałek, 07-04-2014
Mielec
Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym zatrzymali 60-letniego mieszkańca Młodochowa, który ukradł z posesji sąsiadki osiem drutów oraz metalową belkę trawersową o wartości około 700 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Skradzione przedmioty policjanci ujawnili na ogrodzie sprawcy w czasie przeszukania posesji.
Niespełna pół godziny zajęło niżańskim policjantom zatrzymanie kobiety, która ukradła portfel ekspedientce w sklepie. Policjant przeglądający monitoring rozpoznał kobietę. Została zatrzymana w miejscu zamieszkania.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Tadeusza Adamczyka, 52-letniego mieszkańca Rzeszowa. Tadeusz Adamczyk w styczniu 2012 roku wyjechał do Londynu. Do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Marka Chamielca, 46-letniego mieszkańca Rzeszowa. Marek Chamielec poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
17
Kwiecień
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie