Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Pijany 14-latek leżał na ławce

Poniedziałek, 21-07-2014
Leżajsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem pijanego 14-latka, do którego doszło w Nowej Sarzynie. Ustalają także, skąd dziecko wzięło alkohol.

Policjanci rywalizowali na turnieju strzeleckim

Sobota, 19-07-2014
Stalowa Wola
24 lipca mija 95 rocznica powstania Policji Państwowej. W tym dniu swoje święto obchodzą policjanci i pracownicy Policji. Z tej okazji w stalowowolskiej komendzie odbył się Turniej Strzelecki o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stalowej Woli.

Wykopał niewybuchy na swojej działce

Sobota, 19-07-2014
Stalowa Wola
Policjanci z posterunku w Bojanowie interweniowali w związku ze znalezieniem podczas prac ziemnych dwóch niewybuchów. Niebezpieczne przedmioty to pociski artyleryjskie pochodzące prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej. Niewybuchy zostały już zneutralizowane przez saperów.
Policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o kradzież rowerów. Przez ostatni miesiąc 17-letni mieszkaniec Mielca kradł rowery w kilku częściach miasta. Śledczy postawili młodemu mężczyźnie 4 zarzuty kradzieży rowerów o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Pirat drogowy pędził ponad 180 km/h

Piątek, 18-07-2014
Łańcut
Funkcjonariusze łańcuckiej drogówki dostrzegli pirata drogowego, który przez miejscowość Kosina pędził krajową "czwórką" z prędkością ponad 180 km/h. 21-letni kierowca mitsubishi eclipse został zatrzymany po policyjnym pościgu. Za popełnione wykroczenia policjanci ukarali go mandatem maksymalnej wysokości.
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który dzisiaj przy ulicy Asnyka uszkodził samochód rzucając w niego przedmiotem przypominającym nóż. Okazało się, że zatrzymany uszkodził również inny pojazd, a wcześniej groził dwóm osobom oraz zakłócał porządek w autobusach komunikacji miejskiej.
Niezwykłą intuicją wykazali się wczoraj policjanci z kolbuszowskiej drogówki. Zatrzymany przez nich za przekroczenie prędkości kierowca przewoził na tzw. autostopa pasażera, którym okazał się poszukiwany sprawca kradzieży. 22-latek wcześniej ukradł portfel 31-letniemu mężczyźnie i właśnie uciekał z terenu naszego powiatu. Na jego nieszczęście policjanci z kolbuszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którego był pasażerem.

Tragiczny wypadek w Futomie

Piątek, 18-07-2014
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Futomie koło Błażowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac w kamieniołomie przewróciła się koparka, przygniatając operatora. W wyniku wypadku 48-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Wypadek w Tarnobrzegu

Piątek, 18-07-2014
Tarnobrzeg
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego. Doszło do niego na skrzyżowaniu ulicy Sikorskiego z ulicą Świętej Barbary w Tarnobrzegu. 51-letni kierowca pojazdu marki Rover zderzył się z seatem. Pasażerka seata trafiła do szpitala.

Podejrzany o posiadanie narkotyków zatrzymany

Piątek, 18-07-2014
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli jego samochodu, mężczyzna nagle ruszył i próbował uciekać. Uciekając pozbywał się dowodów. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną oraz resztę narkotyków. Więcej marihuany znaleźli podczas dalszych przeszukania w mieszkaniu kierowcy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Lipiec
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie