Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

17. rocznica śmierci generała Marka Papały

Czwartek, 25-06-2015
Jarosław
Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk złożył w imieniu Komendanta Głównego Policji wieniec na grobie gen. Marka Papały. Na cmentarzu w Pruchniku obecni byli policjanci, rodzina, władze samorządowe i uczniowie. Na grobie złożono wiązanki, zapłonęły znicze. Policjanci zaciągnęli wartę honorową.

Oszukali podając się za funkcjonariuszy CBŚP

Czwartek, 25-06-2015
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności oszustwa metodą na „policjanta”. Wczoraj ofiarą oszustów podających się za funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji stał się 85-letni mieszkaniec Rzeszowa. Przestępcy stworzyli wrażenie, że jest to akcja wymierzona przeciwko oszustom.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 47–letniego motorowerzystę, który nie chciał poddać się kontroli drogowej, a uciekając potrącił funkcjonariusza. Badanie kierowcy wykazało w jego organizmie 2,80 promila alkoholu. Teraz mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Wypadek drogowy w miejscowości Jodłowa

Czwartek, 25-06-2015
Dębica
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Jodłowej, do jakiego doszło w środę po południu. Kierujący bmw potrącił pieszego. Ranny 38-latek jest w szpitalu.
Policjanci wyjaśniają okoliczności znalezienia dużej kwoty pieniędzy. Pieniądze znaleźli w Tyczynie pracownicy zakładu gazowniczego w miejscu gdzie prowadzili prace. Funkcjonariusze dotarli już do osoby, która mogła je zgubić. Teraz ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia i weryfikują wyjaśnień wiarygodność wyjaśnień potencjalnego właściciela.

Czołowe zderzenie w Osobnicy

Czwartek, 25-06-2015
Jasło
Policjanci ustalają okoliczności wypadku, który miał miejsce na trasie Osobnica -Brzyście. Doszło tam do czołowego zderzenia osobowej skody z volkswagenem. Wskutek zdarzenia dwie osoby z obrażeniami przewieziono do szpitala.

Samochód uderzył w zaprzęg konny

Czwartek, 25-06-2015
Lubaczów
O wielkim szczęściu może mówić 57-letni furman, w którego zaprzęg konny wjechał rozpędzony minivan. Wskutek uderzenia woźnica wypadł z furmanki, a jego pojazd niemal się rozpadł. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

"Cywil" na spotkaniu z dziećmi

Środa, 24-06-2015
Stalowa Wola
Policjanci z zespołu przewodników psów służbowych stalowowolskiej komendy wzięli udział w spotkaniu z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Stalowej Woli. Uczniowie mogli obejrzeć pokaz tresury psa i dowiedzieć się o służbie czworonogów w Policji.

Podejrzani o kradzieże rowerów zatrzymani

Środa, 24-06-2015
Rzeszów
Policjanci z komisariatu w Śródmieściu ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy kradli rowery. Uzyskali również informację o planowanej przez nich kolejnej kradzieży. W porozumieniu z funkcjonariuszami, pracownicy ochrony galerii, gdzie dochodziło do przestępstw ujęli podejrzanych.
Policjanci przedstawili zarzuty kradzieży kart bankomatowych i dokumentów 56-letniemu mieszkańcowi Jarosławia. W poniedziałkowe popołudnie sprawca wykorzystał fakt, że jeden z klientów pozostawił swój portfel w sklepie. Pokrzywdzony natychmiast zawiadomił Policję i wskazał miejsce, gdzie może przebywać sprawca. Patrol zatrzymał nietrzeźwego mężczyznę. Wczoraj policjanci odzyskali skradzione dokumenty i pieniądze.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Nisku prowadzi poszukiwania zaginionego Józefa Fronca, 63-letniego mieszkańca Chałupek, w gminie Rudnik nad Sanem. Józef Fronc wyszedł z domu 29 maja 2015 roku i do chwili...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
2
Lipiec
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie