Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 26-letni mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi do Zakładu Karnego.
Niżańscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży puszki z pieniędzmi, przeznaczonymi na leczenie chorego dziecka. W trakcie przeszukania, znaleźli przy mężczyźnie 6 woreczków foliowych z białym proszkiem. Funkcjonariusze zatrzymali także kolegę i młodszego brata mężczyzny.

Mając 3 promile rozbił auto kolegi

Wtorek, 14-10-2014
Brzozów
Policjanci zatrzymali 20-latka, który mając 3 promille alkoholu w organizmie spowodował kolizje „pożyczonym” samochodem. Mężczyzna będąc pasażerem hondy wykorzystał chwilową nieobecność kierowcy i wsiadł na jego miejsce. Po uruchomieniu silnika nie zapanował nad pojazdem i uderzył w zaparkowaną alfę romeo. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie karnie.

Zderzenie dwóch samochodów w Duńkowiczkach

Wtorek, 14-10-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów w miejscowości Duńkowiczki. Kierowca osobowego volkswagena najechał na tył busa. Trzy osoby zostały lekko ranne.
Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia, do którego doszło tuż przed południem na ulicy Glazera. Osobowy ford uderzył w latarnię uliczną.
Policjanci z Przeworska wyjaśniają okoliczności i ustalają sprawcę kradzieży, do jakiej doszło kilka dni temu w Przeworsku. Mężczyzna podający się za hydraulika wszedł do mieszkania i wykorzystując nieuwagę domowników ukradł 1700 złotych.

Policjanci uratowali życie młodej kobiecie

Wtorek, 14-10-2014
Przemyśl
Przemyscy policjanci uratowali życie kobiecie, która wskoczyła do Sanu. 23-latka została przekazana pod opiekę lekarzy.

Nietrzeźwy kierujący spowodował kolizję

Wtorek, 14-10-2014
Rzeszów
Policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego przy ulicy Piłsudskiego. Kierujący volkswagenem najechał na tył poprzedzającego go pojazdu, a ten uderzył w kolejny samochód stojący przed nim. Okazało się, że kierujący volkswagenem jest nietrzeźwy.

Dachowanie w Iskrzyni

Wtorek, 14-10-2014
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Iskrzyni. Kierujący bmw wjechał do przydrożnego rowu i dachował. 20-latek był pijany. W samochodzie jechało z nim dwóch jego kolegów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.

Dziecko pod opieką nietrzeźwych rodziców

Wtorek, 14-10-2014
Stalowa Wola
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała matka niespełna 2-letniego chłopca, a ponad 2 promile jego ojciec. Policjanci przekazali dziecko pod opiekę rodziny. Materiały w tej sprawie trafią do stalowowolskiego sądu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Październik
2014
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie