Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Brzozowscy policjanci ujawnili znaczną ilość narkotyków. W samochodzie i miejscu zamieszkania 23-latka zabezpieczyli ponad 300 gramów metamfetaminy. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo odpowie przed sądem.
Przed sądem stanie 24-letni kierowca, który mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem i spowodował wypadek. Policjant, który wracał po służbie do domu był świadkiem zdarzenia. Wezwał patrol i pilnował pijanych mężczyzn, aby nie uciekli.

Dyżurny pomógł uratować mężczyznę

Wtorek, 21-04-2015
Przemyśl
"Pomóżcie mi..." - te dwa słowa usłyszał dyżurny przemyskiej Policji odbierając telefon alarmowy, po czym połączenie zostało przerwane. Rozpoczęła się walka z czasem. Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze odnaleźli na jednej z ulic miasta nieprzytomnego mężczyznę. 42-letni mieszkaniec Przemyśla trafił do szpitala.

Poszukiwania zaginionego Kazimierza Sidorko

Wtorek, 21-04-2015
Jarosław
Do jarosławskiej Policji docierają informacje o zaginionym 52-letnim Kazimierzu Sidorko. Każdy taki sygnał jest sprawdzany. Dziś od rana, kilkunastu funkcjonariuszy i członkowie rodziny sprawdzali miejsca, gdzie może przebywać zaginiony. Przeszukano zarośla, pustostany i zbiorniki wodne w Tuczempach. Mężczyzny nie odnaleziono.
Drużyna Zespołu Szkół nr 1 będzie reprezentować Łańcut na eliminacjach wojewódzkich XIX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Zwyciężyli oni w eliminacjach powiatowych zorganizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Łańcucie.

Sprawca rozboju zatrzymany

Wtorek, 21-04-2015
Dębica
Policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który wraz z innymi osobami pobił 24-letniego mieszkańca Dębicy. Napastnicy zabrali poszkodowanemu odzież, telefon komórkowy, portfel oraz dokumenty.

Pijany kierowca spowodował kolizję

Wtorek, 21-04-2015
Dębica
Wczoraj policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali sprawcę kolizji na ulicy Fredry w Dębicy. Mężczyzna odjechał fordem fiesta po tym, jak uszkodził inny pojazd. Okazało się, że był pijany. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Dozór policyjny dla włamywacza

Wtorek, 21-04-2015
Dębica
Dębiccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 18-letniego mężczyznę, który włamał się do budynku przy ulicy Cmentarnej. Kolejnego włamania dopuścił się w sobotę, tym razem do samochodu.

44-latka straciła prawo jazdy

Wtorek, 21-04-2015
Mielec
Policjanci zatrzymali prawo jazdy 44-letniej kobiecie, która prowadziła pojazd w stanie po użyciu alkoholu i leków psychoaktywnych. O kierującej, której styl jazdy wskazywał na to, że może być nietrzeźwa, Policję powiadomił mieszkaniec Trzciany. Mężczyzna uniemożliwił kobiecie dalszą jazdę zabierając jej kluczyki.

Atak szaleńca w przemyskiej archikatedrze

Poniedziałek, 20-04-2015
Przemyśl
Błyskawiczna akcja policjantów wobec szaleńca grożącego nożem i obezwładnienie go paralizatorem elektrycznym – to scenariusz zdarzeń rozgrywających się w piątek w archikatedrze w Przemyślu. Był to finał dwudniowego szkolenia funkcjonariuszy przemyskiej komendy i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie pod nazwą „Active Shooter – zarządzanie jednostką Policji w przypadku zagrożenia z użyciem broni”.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
28
Kwiecień
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie