Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Wjechał rowerem w samochód, bo pisał SMS-a

Poniedziałek, 15-12-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci interweniowali wobec 15-letniego rowerzysty, który najechał na tył zaparkowanego audi. Chłopak nie zauważył samochodu, bo jak wyjaśnił policjantom - pisał właśnie SMS-a.

Wypadek drogowy na ul. Okulickiego w Sanoku

Poniedziałek, 15-12-2014
Sanok
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ul. Okulickiego w Sanoku. Kierujący oplem najechał na tył roweru. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem z urazem głowy została przewieziona do szpitala.

Nietrzeźwy kierujący usłyszał zarzut

Poniedziałek, 15-12-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu fiatem palio. W ujęciu nietrzeźwego kierowcy pomogli przypadkowi przechodnie. 22-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Sanoccy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 57-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w jednym z mieszkań na ul. Fabrycznej w Zagórzu. W mieszkaniu, w którym znaleziono mężczyznę, wybuchł pożar.

Szlachetna paczka od jasielskich policjantów

Poniedziałek, 15-12-2014
Jasło
Funkcjonariusze i pracownicy jasielskiej Policji po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka". Jej ideą jest przekazywanie bezpośredniej pomocy osobom najbardziej potrzebującym. W tym roku policjanci wręczyli przygotowane przez nich prezenty dziesięcioosobowej rodzinie z Jasła.
Nadanie pierwszej belki na mundurku uczniów klas policyjnych zgromadziła wielu świadków tej uroczystej chwili. W imieniu kierownictwa jarosławskiej komendy uczniom Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, pierwsze belki wręczył mł. insp. Wacław Cząstka, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu.

"Szlachetna Paczka" od kolbuszowskiej Policji

Niedziela, 14-12-2014
Kolbuszowa
Tradycyjnie już policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Nasze paczki trafiły do magazynu "Szlachetnej Paczki", a stamtąd do wybranej przez nas rodziny z powiatu kolbuszowskiego.

Policjanci zatrzymali wandala

Niedziela, 14-12-2014
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali 21-letniego mieszkańca naszego powiatu, który w samochodzie uszkodził pokrywę silnika, błotnik i tylne światła. W chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Szlachetna paczka stalowowolskiej Policji

Sobota, 13-12-2014
Stalowa Wola
Policjantki, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli po raz pierwszy przygotowali świąteczną paczkę dla podopiecznych stowarzyszenia „Wiosna".

Potrącenie dwóch kobiet na ul. Słowackiego

Sobota, 13-12-2014
Jarosław
Policjanci ustalają okoliczności potrącenia dwóch kobiet na przejściu na ul. Słowackiego. Kierowca fiata uno zatrzymał się przed przejściem, jednak nagle pojazd ruszył gwałtownie do przodu, potrącając kobiety. Poszkodowane trafiły do szpitala. Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Grudzień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie