Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

O dużym szczęściu może mówić nieodpowiedzialny kierowca renault scenica. Mężczyzna nie doznał większych obrażeń w zdarzeniu drogowym, które spowodował będąc pod wpływem alkoholu. Kierowany przez niego samochód wpadł do przydrożnego rowu, po czym staranował ogrodzenie prywatnej posesji.
W środę w siedzibie Polskiego Związku Działkowców przy ul. Chmaja w Rzeszowie odbyła się debata społeczna. Poświęcona była "Bezpieczeństwu na terenie ogrodów działkowych”. Celem organizowanej przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie debaty było poznanie potrzeb i oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa użytkowników tych ogrodów.

Spowodował dwie kolizje pod wpływem alkoholu

Czwartek, 17-07-2014
Rzeszów
Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali kierującego, który najprawdopodobniej będąc pod wpływem alkoholu spowodował dwie kolizje. Mężczyzna odmówił badania stanu trzeźwości, a podczas przyjmowania do izby wytrzeźwień okazało się, że ma przy sobie narkotyki. W związku z tym noc spędził w policyjnym areszcie.

Ugodził syna nożem w trakcie awantury

Czwartek, 17-07-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci razem z prokuratorem wyjaśniają okoliczności zranienia nożem 41-letniego mieszkańca Huty Komorowskiej przez 66-letniego ojca. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy mężczyznami doszło wczoraj do awantury, w trakcie której 66-latek dwukrotnie ranił nożem swojego syna. W wyniku doznanych obrażeń obydwaj mężczyźni przebywają w szpitalu.

Awanturnik zatrzymany przez policjantów

Czwartek, 17-07-2014
Krosno
Policjanci interweniowali w Bóbrce, gdzie doszło do awantury sąsiedzkiej. Nietrzeźwy awanturnik wymachiwał niebezpiecznymi przedmiotami w stronę interweniujących policjantów.Agresor został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

Motocyklista wjechał w samochód

Czwartek, 17-07-2014
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli pracowali wczoraj po południu na miejscu wypadku drogowego, w którym ranny został 19-letni motocyklista. Kierujący motocyklem uderzył w skręcający w lewo samochód. Ranny 19-latek trafił do szpitala. Nie posiadał on uprawnień do kierowania motocyklami. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego uratowali kobietę, którą porwał nurt rzeki. Funkcjonariusze bez chwili wahania wskoczyli do wody, aby pomóc tonącej mieszkance Jasła. Dzięki ich szybkiej reakcji nie doszło do tragedii.
Stalowowolscy policjanci zatrzymali 30-latka i 34-letnią kobietę, którzy są podejrzani o pobicie 66-letniego mężczyzny, włamanie do mieszkania oraz zabicie trzech szczeniąt. Wczoraj stalowowolski sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu zatrzymanych na trzy miesiące. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pirat drogowy stracił prawo jazdy

Środa, 16-07-2014
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego na początku lipca zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Jasła. Mężczyzna popełnił kilka wykroczeń narażając swoich pasażerów oraz innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo. Sąd rejonowy w Dębicy wydał postanowienie, że zatrzymanie prawa jazdy przez policjantów był zasadne.

Podejrzani o kradzież roweru zatrzymani

Środa, 16-07-2014
Rzeszów
Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście ustalili dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru. Wart ponad 2 tys. złotych rower został skradziony z prywatnej posesji w Rzeszowie. Policjanci najpierw zatrzymali pasera. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli ramę skradzionego roweru, szereg innych części oraz narzędzia mogące służyć do usuwania cech charakterystycznych jednośladów. Dzień później wpadł drugi podejrzany.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Trzebownisku  poszukują zaginionego Marcina Miś, mieszkańca Wólki Podleśnej. Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem, prawdopodobnie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Józefa Mroza, 41-letniego mieszkańca Rzeszowa. Józef Mróz poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Lipiec
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie