Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Złodzieje whisky zatrzymani

Środa, 22-10-2014
Jasło
Policjanci wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali mężczyzn, którzy systematycznie okradali jedne z marketów znanej sieci w Jaśle. Podejrzani wpadli podczas "zakupów". Złodziejskie trio specjalizowało się w kradzieży alkoholi, w szczególności whisky. Na swoim koncie mają co najmniej siedem tego typu przestępstw. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Spotkanie z dziećmi w Chorkówce

Środa, 22-10-2014
Krosno
W ubiegłym tygodniu policjanci krośnieńskiej komendy spotkali się z przedszkolakami i pierwszoklasistami gminy Chorkówka. Na spotkaniu, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”, dzieci otrzymały odblaskowe upominki.
Od rana policjanci z przeworskiej komendy prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.

Spełnił swoje marzenie

Środa, 22-10-2014
Rzeszów
W izbie wytrzeźwień spędził noc mężczyzna, który wczoraj przy ulicy lubelskiej rozbił na jezdni butelkę z płonącą substancją. Interweniujący na miejscu policjanci po krótkich poszukiwaniach zatrzymali nietrzeźwego piromana. Twierdził, że w ten sposób spełnił swoje marzenie.

Areszt dla złodziei

Środa, 22-10-2014
Dębica
Dębiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do hali produkcyjnej w Straszęcinie i próbowali ukraść różne przedmioty. Spowodowane przez nich zniszczenia oszacowano na kwotę około 500 tys. złotych. Przedstawione zarzuty pozwoliły na zastosowanie wobec zatrzymanych tymczasowego aresztu.
Policjanci Wydziału Kryminalnego łańcuckiej komendy ujawnili i zabezpieczyli 4 krzewy konopi. Zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który uprawiał krzewy. Za swoje czyny 26-latek odpowie przed sądem.

Dachowanie opla w Niwiskach

Środa, 22-10-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego w Niwiskach, na drodze relacji Tuszyma-Kolbuszowa. Jak wstępnie ustalili, kierująca oplem 54-letnia kobieta wjechała do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia kobieta i podróżująca z nią 3-letnia wnuczka trafiły do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń.
Alkohol przyczyną wypadków -„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” – to temat spotkania, które odbyło się w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, uczniowie i policjanci.

Zarzuty dla 19-latka za posiadanie narkotyków

Środa, 22-10-2014
Kolbuszowa
Zarzut uprawy konopi i posiadania narkotyków przedstawili wczoraj kolbuszowscy policjanci 19-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przez kilka miesięcy uprawiał krzew konopi, a po zebraniu „plonu” przerobił go na susz. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i młynek do mielenia konopi. 19-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.
Niżańska policja poszukuje świadków śmiertelnego potrącenia 53-letniego mieszkańca Łazorów. Sprawca zbiegł z miejsca nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na miejscu pozostały elementy pojazdu. Prawdopodobnie był to opel insignia koloru granatowego bądź ciemnego.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Październik
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie