Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci ustalili sprawców pobicia

Środa, 21-01-2015
Tarnobrzeg
Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych przed jedną z restauracji w Tarnobrzegu. Jak ustalili funkcjonariusze powodem pobicia miały być „obce” tablice rejestracyjne pojazdu, którym przyjechali mężczyźni.

Śmiertelne potrącenie pieszego

Wtorek, 20-01-2015
Sanok
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 53-letni mężczyzna został potrącony przez samochód marki VW Transporter. Poniósł śmierć na miejscu. Kierujący był trzeźwy.

Oszuści nadal groźni

Wtorek, 20-01-2015
Rzeszów
Wczoraj ponownie zaatakowali oszuści. Podszywając się pod inne osoby i podając nieprawdziwą historię chcieli wyłudzić pieniądze. Niestety w jednym przypadku skutecznie. Tym razem oszuści podawali się za policjantów, a przekazanie pieniędzy miało pomóc w schwytaniu sprawców.

Uszkodził siekierą samochód na parkingu

Wtorek, 20-01-2015
Łańcut
Policjanci z łańcuckiej komendy zatrzymali mężczyznę, który siekierą uszkodził samochód zaparkowany pod sklepem, a następnie chodził po parkingu z siekierą w ręce. W chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wtorek, 20-01-2015
Dębica
Policjanci dębickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Wczoraj został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Sprawca kradzieży rozbójniczej aresztowany

Wtorek, 20-01-2015
Jarosław
Najbliższe trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 27-latek z Radymna. Policjanci zatrzymali go kilka dni wcześniej, tuż po tym jak ukradł 20-latkowi telefon i pobił go. Policjanci i prokuratura skierowali wobec sprawcy kradzieży rozbójniczej wniosek o środek zapobiegawczy. W piątek Sąd Rejonowy w Jarosławiu przychylił się do tego wniosku.

Wpadli, gdy przyszli po ukryty łup

Wtorek, 20-01-2015
Rzeszów
Policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o włamanie. Gdy powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze odnaleźli ukryte w zaroślach przedmioty, zdecydowali się w pobliżu zaczekać na sprawców. Krótko po tym zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy przyszli zabrać łup.

Wszedł przez okno i ukradł pieniądze

Wtorek, 20-01-2015
Lubaczów
Wiedząc gdzie starszy mężczyzna trzyma gotówkę wszedł do mieszkania przez niedomknięte okno i skradł schowane w barku pieniądze. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawcę i odzyskali większość skradzionej gotówki.
W 2014 roku na stalowowolskich drogach doszło do 104 wypadków drogowych, w których rannych zostało 150 osób. W wypadkach zginęły 3 osoby. W porównaniu do ubiegłego roku nastąpił wzrost liczby wypadków i osób rannych oraz spadek liczby osób, które zginęły. W minionym roku mniej było kolizji drogowych.

BMW uderzyło w drzewo

Poniedziałek, 19-01-2015
Przemyśl
Policjanci z dubieckiego komisariatu wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Przedmieściu Dubieckim. Kierujący osobowym bmw stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna zginął na miejscu, zaś 19-letni pasażer z obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Roberta Surowca 29– letniego mieszkańca Lipska, gmina Narol. Robert Surowiec poszukiwany jest na podstawie Listu Gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Styczeń
2015
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie