Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Dziś rano na drodze krajowej K-28 w Zimnej Wodzie w powiecie jasielskim samochód ciężarowy stoczył się z przydrożnej skarpy. Kierujący pojazdem mężczyzna doznał wylewu krwi do mózgu. Będą utrudnienia w ruchu.

Pijana kobieta zasnęła w samochodzie

Środa, 11-03-2009
Krosno
Aby pomóc krośniance, która zasłabła w samochodzie niezbędna była interwencja pogotowia ratunkowego. Okazało się, że powodem niedyspozycji kobiety był alkohol.

Złapali złodziei damskiej torebki

Środa, 11-03-2009
Przemyśl
Nie upiekło się dwóm młodocianym złodziejom, którzy okradli dzisiaj na ulicy 72-letnią kobietę. Złodzieje wyrwali jej torebkę, ale nie uciekli zbyt daleko, bo zatrzymali ich funkcjonariusze Straży Granicznej i przekazali Policji. Dzięki ich postawie poszkodowana odzyskała torebkę z dokumentami i pieniędzmi.

Zatrzymani nieletni włamywacze

Środa, 11-03-2009
Przemyśl
Dwaj chłopcy w wieku 15 i 16 lat okradli w dniu 5 marca kilkanaście piwnic w jednym z przemyskich bloków. Jeden ze złodziei mieszkał w tym bloku. Kilkunastu lokatorów dowiedziało się od policjantów, że ich piwnice zostały okradzione. Policjantom udało się odzyskać część skradzionych rzeczy.

Włamanie do dużej firmy

Środa, 11-03-2009
Przeworsk
Dzisiejszej nocy, w miejscowości Gwizdaj, złodzieje włamali się do biura jednej z największych firm powiatu przeworskiego, produkującej stolarkę budowlaną. Z pomieszczenia kasowego wynieśli sejf z pieniędzmi. Na miejscu od rana pracują eksperci kryminalistyki, zabezpieczając wszelkie ślady i dowody przestępstwa.

Przedszkolaki odwiedziły policjantów

Środa, 11-03-2009
Ropczyce
Dzieci z przedszkola w Gnojnicy Dolnej przyjechały z wizytą do Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach. Chciały zobaczyć gdzie pracują policjanci oraz dowiedzieć się czegoś więcej o ich pracy. Przygotowały również piękną laurkę dla ropczyckich stróżów prawa.

15-latka ranna w wypadku

Środa, 11-03-2009
Stalowa Wola
Piętnastoletnia dziewczyna została ranna w wypadku drogowym, który wydarzył się wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z ulicą Popiełuszki. 15-latka doznała złamania obojczyka, kości ramieniowej, urazu głowy i wstrząśnienia mózgu. Ranna przebywa w stalowowolskim szpitalu.
Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zranienie 24-letniego mieszkańca tego miasta. Do incydentu doszło w sobotę, 7 marca. Napastnik ugodził pokrzywdzonego nożem w klatkę piersiową. Zatrzymany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Chciała podwójnych alimentów

Wtorek, 10-03-2009
Przemyśl
42-letni mężczyzna zamiast wynagrodzenia za pracę otrzymał tytuł egzekucyjny o zajęciu wynagrodzenia wystawiony przez komornika. Wszystko wskazuje na to, że padł on ofiarą konkubiny. Kobieta pomimo tego, że od 2002 roku regularnie otrzymywała alimenty wniosła do komornika o ich egzekucję, chcąc sama sobie podwyższyć ich wielkość.

W wypadku ucierpiała piesza

Wtorek, 10-03-2009
Stalowa Wola
Wczoraj wieczorem stalowowolscy policjanci interweniowali na miejscu wypadku drogowego. Ucierpiała w nim 24-letnia kobieta, mieszkanka powiatu stalowowolskiego. Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dębicy prowadzą poszukiwania zaginionego Kazimierza Pomorskiego, 59-letniego mieszkańca Dębicy. Mężczyzna wyszedł z domu w czwartek 23...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Adama Palucha, 38-letniego mieszkańca Rzeszowa. Adam Paluch poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Październik
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie