Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci z Sanoka podczas interwencji w jednym z mieszkań w tym mieście ujawnili 21-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli też naboje do broni myśliwskiej.

Zatrzymani włamywacze

Wtorek, 13-10-2009
Przemyśl
Policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy do sklepu. Sprawcy wybili szybę wystawową, weszli do sklepu i szukali pieniędzy. Udało się im ukraść bilon w kwocie 70 złotych i ukryć w sąsiedniej kamienicy. Kilka minut później zostali znalezieni i zatrzymani przez policjantów. Jeden z nich miał 15, a drugi 20 lat. Obydwaj byli pijani.

Pies zagryzł indyki

Wtorek, 13-10-2009
Krosno
Policja wyjaśnia, czy właściciel psa zachował wymagane środki ostrożności przy jego trzymaniu. Pod jego nieobecność zwierzę weszło na posesję sąsiadki i zagryzło dwa indyki.

Włamywacz zatrzymany przez policjantów

Wtorek, 13-10-2009
Sanok
Policjanci z Sanoka ujawnili sprawcę włamania do stolarni. Okazał się nim 21-letni mężczyzna - były pracownik zakładu. Przyznał się do stawianych mu zarzutów.

15-latek uszkodził dwa samochody

Wtorek, 13-10-2009
Stalowa Wola
15-letni mieszkaniec gminy Radomyśl nad Sanem uszkodził dwa mercedesy. Do jego domu doprowadził funkcjonariuszy pies tropiący. Za swój czyn młody człowiek odpowie przed sądem dla nieletnich. Straty związane z uszkodzeniem pojazdów wynoszą 2000 złotych.

Krótko cieszyli się skradzionym BMW

Poniedziałek, 12-10-2009
Jasło
Dwaj młodzi mężczyźni ukradli samochód, stojący na parkingu. Patrol Policji zatrzymał złodziei na gorącym uczynku. Sprawcom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Handlowała podróbkami

Poniedziałek, 12-10-2009
Rzeszów
Zatrzymaniem 55-letniej kobiety, oferującej do sprzedaży na jednym z rzeszowskich bazarów podrobioną odzież i obuwie sportowe znanych światowych firm, zakończyła się kontrola policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą. Kobiecie, oprócz przepadku towaru, którym handlowała, grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Zaatakowali słuchaczy studium policealnego

Poniedziałek, 12-10-2009
Krosno
Dzielnicowy zajmie się wyjaśnieniem szczegółów sobotniego zajścia w jednej z krośnieńskich szkół. Trzech mieszkańców pobliskiego osiedla zaatakowało tam słuchaczy i utrudniało prowadzenie zajęć. Dwóch pijanych awanturników trafiło do policyjnego aresztu.

Podejrzany o spowodowanie wypadku, odleciał do Anglii

Poniedziałek, 12-10-2009
Rzeszów
Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, jaki miał miejsce na skrzyżowaniu drogi głównej z drogą dojazdową do lotniska w miejscowości Jasionka. W wyniku czołowego zderzenia się pojazdów, dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Kierowca forda mondeo, który miał doprowadzić do wypadku, odjechał z miejsca zdarzenia na pobliskie lotnisko, skąd odleciał do Anglii.

Weekend na drogach powiatu krośnieńskiego

Poniedziałek, 12-10-2009
Krosno
Wypadek, 13 kolizji, pięciu nietrzeźwych kierowców i jeden rowerzysta, to bilans weekendu na drogach powiatu krośnieńskiego. Najbardziej pijanym kierowcą okazał się Słowak, prowadzący ciągnik siodłowy z naczepą.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli prowadzi poszukiwania zaginionego Kamila Stefańskiego, 26-letniego mieszkańca Pilchowa. Zaginiony 1 lipca 2015 r. około godz. 10 wyszedł...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Andrzeja Patrylaka, 39-letniego mieszkańca Krosna. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
5
Wrzesień
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie