Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci odwiedzili gimnazjalistów

Sobota, 18-12-2010
Ropczyce
O zagrożeniach i niebezpieczeństwach czyhających w Internecie mówiła gimnazjalistom policjantka z ropczyckiej komendy. Uczniowie z Woli Ocieckiej dowiedzieli się również o konsekwencjach, jakie grożą im za przestępstwa popełniane w sieci.
17-latka śpiącego w śnieżnej zaspie obudził telefon. Na jego komórkę przez kilkadziesiąt minut dzwonili poszukujący go policjanci. Zmarzniętego młodego człowieka przekazano rodzinie.
Rozpoczął się kolejny sezon na stoku narciarskim w Przemyślu. Nad bezpieczeństwem odwiedzających to miejsce będą czuwać policjanci. Posiadają odpowiednie kwalifikacje, zostali wyposażeni w sprzęt umożliwiający pełnienie służby w trudnych warunkach.
Lescy policjanci wykryli i zatrzymali sprawcę kilku rozbojów, do których doszło na terenie miasta. Mężczyzna został zatrzymany niecałą dobę od ostatniego ze zdarzeń, do którego doszło we wtorkowy wieczór. Zatrzymano również jego kolegę, który zajmował się sprzedażą skradzionych rzeczy. Dwóch młodych mieszkańców Leska usłyszało już zarzut dokonania rozbojów i paserstwa.

Policjanci poszukują oszustki

Piątek, 17-12-2010
Mielec
Blisko 6 tys. zł padło łupem oszustki, która wczoraj przed południem odwiedziła 87-letnią mieszkankę Mielca pod pozorem przekazania pieniędzy z funduszu unijnego. Policjanci poszukują oszustki.
Dziś na ul. Poniatowskiego w Jarosławiu kierowca opla astry potrącił 55-letnią pieszą. Mieszkanka Jarosławia z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierowca i piesza byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego wypadku.

Tymczasowy areszt dla sprawcy kradzieży

Piątek, 17-12-2010
Rzeszów
Policjanci z III komisariatu ustalili, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży. 32-letni mężczyzna, przyznał się do winy. Decyzja sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Trwają poszukiwania jego wspólnika.

W pożarze baraku zginął mężczyzna

Piątek, 17-12-2010
Jarosław
Policjanci ustalają przyczyny pożaru baraku. W trakcie akcji gaśniczej znaleziono w zgliszczach zwłoki mężczyzny. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że przyczyną pożaru mógł być niewłaściwie zabezpieczony piecyk.

Zatrzymano sprawcę rozboju

Piątek, 17-12-2010
Dębica
Pilźnieńscy policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy, który napadł na starszego człowieka. Podejrzany dusił 87-letniego mężczyznę, a potem zabrał mu 30 zł. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia.

W sklepie ukradł kosmetyki

Piątek, 17-12-2010
Stalowa Wola
25-letni mieszkaniec Stalowej Woli odpowie za kradzież kosmetyków. Mężczyzna został ujęty przez pracowników ochrony i przekazany policjantom. Skradł towar o wartości ponad 300 złotych. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukuje zaginionego Kamila Szubart, 29-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony Kamil Szubart ostatni raz widziany był przez rodzinę w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują 52-letniego Bogusława Matyja, ostatnio zamieszkałego w Leżajsku. Bogusław Matyja poszukiwany jest na podstawie listu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Wrzesień
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie