Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Potrącenie pieszej w Żołyni

Piątek, 06-03-2009
Łańcut
Policja wyjaśnia okoliczności, w jakich doszło wczoraj do potrącenia pieszej w Żołyni. Na miejscu pracowały policyjne patrole z Leżajska i Łańcuta.
Nie udało się uratować 49-letniego wędkarza, pod którym załamał się lód. Do tragicznego wypadku doszło dziś po południu, gdy mężczyzna wędkował na Jeziorze Solińskim. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Ukradli automat sprzedający zabawki

Czwartek, 05-03-2009
Ropczyce
Policjanci z komisariatu w Sędziszowie Młp. ustalili sprawców kradzieży automatu z zabawkami. Do przestępstwa doszło kilka tygodni temu. Wczoraj, młodzi złodzieje zostali przesłuchani, a część skradzionego wcześniej mienia wróci do właściciela.

Mielczanka oszukana "na przewałkę"

Czwartek, 05-03-2009
Mielec
Policjanci poszukują mężczyzny, który oszukał 63-letnią mielczankę. Do przestępstwa doszło przy transakcji wymiany waluty. Kobieta straciła 2 tysiące euro.
1,5 promila alkoholu w organizmie miał 60-letni mężczyzna obsługujacy dystrybutor gazu propan-butan. O nietrzeźwym pracowniku, dyżurnego jarosławskiej komendy, powiadomił zaniepokojony klient. Mężczyźnie grozi mu kara grzywny nawet do 5 tys. zł.
Dzisiaj, Podkarpacki Komendant Wojewódzki w Rzeszowie powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu nadkom. Roberta Matusza. Do dnia wczorajszego nadkom. Robert Matusz był Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu, odpowiedzialnym za sprawy kryminalne.

Szwagrowie włamywaczami

Czwartek, 05-03-2009
Tarnobrzeg
Tarnobrzescy policjanci zatrzymali nocnych włamywaczy. Dzisiaj sprawcom przedstawiono pierwsze zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Sprawa nie jest zamknięta. Funkcjonariusze wyjaśniają związek zatrzymanych mężczyzn z wcześniejszymi kradzieżami w powiecie. Przestępcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Sarna wbiegła pod koła pojazdu

Czwartek, 05-03-2009
Tarnobrzeg
Wczoraj, policjanci ruchu drogowego przyjęli zgłoszenie o kolizji drogowej z udziałem dzikiego zwierzęcia. Do zdarzenia doszło, gdy kierowca fiata bravo przejeżdżał przez Budę Stalowską. Wprost pod koła jego samochodu wbiegła sarna.
Uczniowie klas o profilu ogólnopolicyjnym z Zespołu Szkół w Tyczynie spotkali się ze specjalistami Policji. Ponad 100 młodych ludzi rozmawiało z ekspertami Laboratorium Kryminalistycznego i Policyjnej Izby Dziecka. Dziewczęta i chłopcy wiążą swoją karierę zawodową z podjęciem pracy w Policji.

Ranna sarna na terenie parku w Przeworsku

Czwartek, 05-03-2009
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają okoliczności znalezienia postrzelonej sarny. Zwierzę znaleziono dzisiaj na terenie Parku Miejskiego w Przeworsku. Aby skrócić cierpienia zwierzęcia, weterynarz podał mu środek usypiający.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Jaśle poszukują zaginionego Mateusza Bajorka, 23-letniego mieszkańca Osobnicy. Mateusz Bajorek, w piątek 26 września br., około godz. 16.15 wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Październik
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie