Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Nieletni sprawcą pobicia

Piątek, 08-01-2010
Przemyśl
15-latek pobił swojego rówieśnika. Poszkodowanego ze złamanym nosem przewieziono do szpitala. Sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Zawiadomił o rozboju, którego nie było

Piątek, 08-01-2010
Mielec
W środę mieleccy policjanci przyjęli zgłoszenie o rozboju, do którego miało dojść w sylwestrową noc. Zawiadomienie okazało się fałszywe. Mężczyzna chciał ukryć przed rodziną prawdziwe powody utraty portfela. Teraz odpowie za swój czyn, grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Zaczadzenie było skutkiem zaniedbań

Czwartek, 07-01-2010
Krosno
Po blisko rocznym śledztwie Policja i prokuratura zgromadziły materiał dowodowy, pozwalający postawić w stan oskarżenia byłego prezesa jednej ze spółdzielni mieszkaniowych w Krośnie. W zarządzanym przez spółdzielnię bloku doszło w ostatnich latach do kilku zatruć tlenkiem węgla. Przyczyną ostatniego był wadliwy stan przewodów kominowych.
Czterech mężczyzn i dwie kobiety zatrzymali policjanci podczas interwencji w jednym z krośnieńskich bloków. Po konsultacji z prokuratorem do mieszkania funkcjonariusze weszli siłą. Jedna z zatrzymanych kobiet była poszukiwana przez krośnieński sąd.

Napadł z nożem na sąsiada

Czwartek, 07-01-2010
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich 55-letni mężczyzna ugodził nożem swojego sąsiada. Poszkodowany w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Włamali się po telewizor i dekoder

Czwartek, 07-01-2010
Stalowa Wola
Kilkudziesięciu minut potrzebowali stalowowolscy policjanci na ustalenie i zatrzymanie sprawców włamania do domu, z którego skradziono telewizor i dekoder telewizji cyfrowej. Okazali się nimi dwaj młodzi mieszkańcy Stalowej Woli. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanym mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Brawura przyczyną groźnego wypadku

Czwartek, 07-01-2010
Brzozów
W samochodzie, który wczoraj rano w Brzozowie uderzył w drzewo, jechało sześć osób. Na szczęście nie doszło do tragedii. Młodzi ludzie doznali tylko lekkich obrażeń ciała.
Dzisiaj w nocy w Rudniku nad Sanem nietrzeźwy kierowca rovera próbował uciec policjantom. O pijanym mężczyźnie Policję powiadomił inny klient miejscowej pizzerii.

Dzieci na stoku - tylko w kaskach!

Czwartek, 07-01-2010
Ustrzyki Dolne
Policjanci przez cały sezon narciarski będą dbać o bezpieczeństwo korzystających ze stoków narciarskich. Będą pełnić służby patrolowo - prewencyjne, chociaż nie na nartach. Działania ukierunkowane będą przede wszystkim na bezpieczeństwo na stokach poprzez zapobieganie kradzieżom sprzętu narciarskiego, włamaniom do pozostawionych pojazdów, sprawdzaniem stanu trzeźwości korzystających ze stoków.

Poszukiwania nad Wisłokiem

Środa, 06-01-2010
Krosno
W poszukiwaniu zaginionego 50-letniego mężczyzny, policjanci i strażacy sprawdzili brzegi i koryto Wisłoka w Krośnie. Wczoraj nad rzeką znaleziono buty i kurtkę, najprawdopodobniej należące do zaginionego w niedzielę mężczyzny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 31-letniego Grzegorza Słomianego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Słomiany poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Listopad
2015
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie