Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Dozór policyjny dla sprawcy rozboju

Poniedziałek, 06-04-2009
Tarnobrzeg
Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu zastosowała wobec Pawła Ch. sprawcy niedzielnego rozboju środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenie majątkowe w wysokości 2 tys. złotych.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w sobotę, w miejscowości Radawa ( powiat jarosławski). W zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło około godziny 13, uczestniczył samochód bmw należący do funkcjonariusza tutejszej jednostki. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Fałszowali zaświadczenia, żeby wziąść kredyt

Poniedziałek, 06-04-2009
Dębica
Dębiccy policjanci zatrzymali dwie osoby usiłujące wyłudzić kredyt. Zatrzymani mężczyźni przyznali się do winy.

Dębiczanin sprzedawał nielegalne papierosy

Poniedziałek, 06-04-2009
Dębica
2 kwietnia policjanci udali się do jednego z mieszkańców Dębicy, który sprzedawał papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Pijany kierowca trzeźwieje w policyjnym areszcie

Poniedziałek, 06-04-2009
Leżajsk
5 kwietnia bieżącego roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku zatrzymali pijanego kierowcę skutera, który przewoził pasażera będącego także pod wpływem alkoholu. Kierowca próbował uniknąć odpowiedzialności za swój czyn, odmawiając podania swoich danych osobowych interweniującym policjantom. Za nieudzielenie funkcjonariuszowi Policji informacji co do tożsamości własnej grozi odpowiedzialność karna, a takie postępowanie sprawcy nie uchroni go przed wymierzeniem kary

Wylądował w polach próbując nowe koła

Poniedziałek, 06-04-2009
Łańcut
Policjanci z posterunku w Markowej znaleźli stojący na polach samochód. Według przyjętego wcześniej zgłoszenia takim pojazdem miał jeździć pijany kierowca.

Upadła wyskakując z pociągu

Poniedziałek, 06-04-2009
Łańcut
W niedzielę, kilka minut po północy, z pociągu ruszającego z dworca w Łańcucie wyskoczyły dwie młode kobiety. Jedna z nich z urazem głowy została przewieziona do szpitala.
Na wniosek Policji i prokuratury, Sąd Rejonowy w Jarosławiu aresztował na trzy miesiące 24-letniego mieszkańca Jarosławia. Kilka dni temu, dwaj mężczyźni, używając przemocy zabrali forda fiestę właścicielowi. Sprawcy, siłą umieścili właściciela i jego kolegę w samochodzie, poczym zmuszali ich do przebywania w pojeździe. Drugi ze sprawców, do czasu rozprawy będzie pozostawał pod policyjnym dozorem

Zwłoki mężczyzny wyłowiono z Wisłoka

Poniedziałek, 06-04-2009
Rzeszów
Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki zostały wyłowione wczoraj z rzeki Wisłok na wysokości kładki przy ulicy Bulwarowej w Rzeszowie. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Odnaleziono pocisk artyleryjski

Poniedziałek, 06-04-2009
Jarosław
Ponad dobę policjanci zabezpieczali miejsce odnalezienia pocisku artyleryjskiego. W miejscowości Zamiechów, w powiecie jarosławskim, podczas prac polowych właściciel ujawnił pocisk. Powiadomiono saperów, którzy w sobotę zabezpieczyli niewypał.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Grudzień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie