Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Nagła śmierć 19-latka

Środa, 01-07-2009
Przeworsk
Policjanci wyjaśniają przyczyny śmierci 19-latka. Wstępnie wynikało, że został on porażony prądem, kiedy podłączał ładowarkę telefonu komórkowego. Godzinna akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatu i zmarł.
Policjanci ze Stalowej Woli otrzymali wczoraj od 86-letniej kobiety zgłoszenie o kradzieży 4100 złotych i 300 dolarów amerykańskich. Pieniądze ukradła jej kobieta podająca się za lekarza, którą starsza pani wpuściła do mieszkania. Policjanci szukają oszustki.

„Bezpieczne wakacje”

Środa, 01-07-2009
Przemyśl
Policjanci zapraszają na piknik o nazwie „Bezpieczne Wakacje”. Funkcjonariusze, oprócz pokazu sprzętu, przygotowali konkursy z nagrodami. Na specjalnie przygotowanym stanowisku będzie można przystąpić do egzaminu na kartę rowerową. Wszystkie atrakcje czekają na dzieci i młodzież na Wzgórzu Zamkowym w Przemyślu w najbliższą niedzielę, 5 lipca od godziny 14.
Policjanci zatrzymali do kontroli motorower, którego kierowca i pasażer nie mieli na głowach kasków ochronnych. Po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy okazało się, że kierujący jest pijany, a jego 15-letni pasażer ma ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Wjechali quadem pod samochód

Wtorek, 30-06-2009
Mielec
Dwaj chłopcy, którzy jechali quadem, ulegli wypadkowi. Kierujący wszędołazem 14-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, kiedy wyjeżdżał z leśnej przecinki na drogę. W quada uderzył volkswagen golf. Chłopcy są ranni.

Policja poszukuje oszusta

Wtorek, 30-06-2009
Sanok
50 tys. zł utracił 78-letni mieszkaniec Sanoka oszukany metodą "na syna". Do zdarzenia doszło 29 maja br. Policja poszukuje oszusta.
Policjanci z Mielca uwolnili szczeniaka zamkniętego w samochodzie zaparkowanym w słońcu. Właściciel zostawił psa na prawie cztery godziny w szczelnie zamkniętym fiacie. Zwierzę trafiło do schroniska. Policja sprawdza, czy niefrasobliwy właściciel nie popełnił przestępstwa.

Policja ustaliła sprawcę wypadku

Wtorek, 30-06-2009
Łańcut
Policja wyjaśnia okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Husowie. Dwie potrącone kobiety znalazły się w szpitalu, natomiast nietrzeźwy kierowca w areszcie.
Na drogach policjanci ruchu drogowego swoją służbę rozpoczną w nowym umundurowaniu. Granatowe koszule i spodnie z elementami odblaskowymi mają zwiększyć bezpieczeństwo policjanta na drodze. Jak dotychczas, funkcjonariusze tej służby nosić będą pasy w białym kolorze oraz czapki z białym otokiem.

Młody mężczyzna nie żyje

Wtorek, 30-06-2009
Rzeszów
Zmarł kierowca opla omegi, który wczoraj na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Targowej zderzył się z autobusem MPK. Jadący z nim pasażer został opatrzony w szpitalu przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Trwają czynności wyjaśniające przyczyny i okoliczności wypadku.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Kwiecień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie