Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Wypadek w Pstrągowej

Środa, 25-03-2009
Strzyżów
Do 8 kolizji doszło dzisiejszego ranka na drogach w powiecie strzyżowskim. Ich główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Rankiem na wszystkich drogach było bardzo ślisko. Do najgroźniej wyglądającego wypadku doszło w Pstrągowej. W tym zdarzeniu rannych zostało 5 osób, jedna z nich jest w stanie ciężkim.

Ćwiczenia policjantów

Środa, 25-03-2009
Przemyśl
Dzisiaj na stadionie przy ul. Sanockiej w Przemyślu odbędą się ćwiczenia III kompanii Nieetatowych Pododdziałów Prewencji Policji. W skład tej kompanii wchodzą funkcjonariusze z Przemyśla, Jarosławia, Przeworska i Lubaczowa, łącznie około 90 osób.

Nie uniknął odpowiedzialności za kradzież

Środa, 25-03-2009
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci po kilkumiesięcznych poszukiwaniach ustalili sprawcę serii kradzieży. Wczoraj do Komendy w Lubaczowie zgłosił się mieszkaniec Przemyśla w asyście swojego adwokata. Po przedstawieniu dowodów przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Awantura w sklepie spożywczym

Środa, 25-03-2009
Krosno
W policyjnym areszcie trzeźwieje krośnianin, który najpierw ukradł towar w sklepie, a potem wszczął awanturę z personelem. Klienta który stanął w obronie kobiet skopał i usiłował pogryźć. Furiata obezwładnili dopiero wezwani na miejsce funkcjonariusze. Musieli użyć przy tym pałek i kajdanek.

Młodzi chuligani zostali zatrzymani

Środa, 25-03-2009
Leżajsk
Wczorajszej nocy grupa młodych mężczyzn zdemolowała jeden z lokali w Leżajsku, a następnie dała ujście swoim emocjom zakłócając mieszkańcom miasta spoczynek nocny i przewracając znajdujące się na ich drodze kosze na śmieci. W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali osiem osób.

Apelujemy o ostrożność na drodze !

Środa, 25-03-2009
Jasło
Opady śniegu, słaba widoczność, śliskie jezdnie wydłużające drogę hamowania w połączeniu z błędami kierowców były przyczyną wielu zdarzeń drogowych. Dzisiaj jasielscy policjanci interweniowali w związku z jednym wypadkiem i siedmioma kolizjami. Zarówno do zmotoryzowanych jak pieszych użytkowników dróg apelujemy o ostrożność.

Niedoszli złodzieje odpowiedzą za swój czyn

Środa, 25-03-2009
Przemyśl
Policjanci z Przemyśla ustalili dwóch młodych napastników, którzy w poniedziałkowy wieczór próbowali wyrwać i ukraść torebkę 53-letniej kobiecie.

Rowerem "na podwójnym gazie"

Środa, 25-03-2009
Jarosław
Dwa promile alkoholu w organizmie miał 39-letni rowerzysta, którego wczoraj wieczorem zatrzymali policjanci z Komisariatu w Radymnie. Przypominamy, że za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości Kodeks Karny przewiduje surowe konsekwencje, kary grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku a także utraty prawa jazdy. Tylko w ostatnim tygodniu w powiecie jarosławskim policjanci udaremnili jazdę jedenastu nietrzeźwym kierowcom.

Przyniósł amunicję na Policję

Środa, 25-03-2009
Brzozów
We wtorek do Rewiru Dzielnicowych w Haczowie przyszedł mężczyzna. W tekturowych pudełkach przyniósł naboje do pistoletu i karabinu. Policjanci zabezpieczyli amunicję.

Czy to było podpalenie?

Środa, 25-03-2009
Jarosław
Policjanci z Jarosławia zbierają dowody w sprawie pożaru stogu słomy w miejscowości Tywonia. W nocy, w odległości około 150 metrów od zabudowań gospodarczych spłonęła słoma wartości 2 tys. złotych. Policjanci wyjaśniają, co było przyczyną pożaru.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie