Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Przyjechali na gościnne występy

Piątek, 15-10-2010
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 45 lat, którzy dokonali kradzieży słodyczy i artykułów przemysłowych w sklepie. Jeden z zatrzymanych jest mieszkańcem Rzeszowa, drugi to bezdomny. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli pijani. Trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dębiccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przez internet umówił się z 17-letnią dziewczyną. Gdy się spotkali, podał się za policjanta i chciał wyłudzić od niej 500 złotych. Miał to być „mandat” za przestępstwo jakim są internetowe kontakty z osobami dorosłymi. Okazało się, że to nie jedyna oszukana w ten sposób dziewczyna.

Policjanci odnaleźli zaginioną kobietę

Czwartek, 14-10-2010
Rzeszów
Policjanci z komisariatu w Głogowie Małopolskim odnaleźli zaginioną pensjonariuszkę Domu Pomocy Społecznej w Rzeszowie. Przemarznięta 45-letnia kobieta, błąkała się w rejonie wsi Budy Głogowskie.

24-latek na zakazie stadionowym

Czwartek, 14-10-2010
Lubaczów
Zaledwie kilkanaście minut meczu pomiędzy JKS Jarosław a Pogoń- Sokół Lubaczów oglądał mieszkaniec Jarosławia. W drugiej połowie meczu mężczyzna został zatrzymany przez lubaczowskich policjantów.

Sprawcy włamań do domów jednorodzinnych ustaleni

Czwartek, 14-10-2010
Strzyżów
Sukcesem strzyżowskich policjantów zakończyły się czynności prowadzone w związku z włamaniami do domów jednorodzinnych w powiecie strzyżowskim w lutym br. Policjanci ustalili, że sprawcami dwóch włamań i jednej nieudanej próby włamania są członkowie grupy przestępczej, rozbitej przez policjantów z Poznania.

Nagroda za pomoc w ujęciu podpalacza

Czwartek, 14-10-2010
Stalowa Wola
Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli prowadzi postępowanie w sprawie podpaleń budynków gospodarczych i domów, do jakich doszło w miejscowości Żabno (gmina Radomyśl nad Sanem). Policjanci proszą wszystkie osoby, które posiadają informacje o sprawcy lub sprawcach tych podpaleń o kontakt - telefon 997. Gwarantujemy anonimowość.

Pijany pieszy utrudniał jazdę kierowcom

Czwartek, 14-10-2010
Brzozów
Wczoraj policjanci zatrzymali 23-latka, który utrudniał jazdę kierowcom. Młody człowiek chodził po jezdni zmuszając jadących w kierunku Rzeszowa do zatrzymania. Mężczyzna był pijany.
Ośmiu młodych mieszkańców powiatu sanockiego odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków innym osobom. Policjanci z Sanoka przeszukując ich mieszkania zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę i krzak konopi.

Sprawcy pobicia zatrzymani

Czwartek, 14-10-2010
Rzeszów
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili i zatrzymali sprawców pobicia 21-letniego mieszkańca Rzeszowa. Poszkodowany z ranami twarzy i wstrząśnieniem mózgu przez trzy dni przebywał na obserwacji w szpitalu. Zatrzymani sprawcy przyznali się do winy. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mają na sumieniu około 30 włamań

Środa, 13-10-2010
Lesko
Policjanci wydziału kryminalnego leskiej komendy zatrzymali trzech młodych mieszkańców Łobozewa, którzy w ostatnich miesiącach dokonali szeregu włamań w Bieszczadach i sąsiednich powiatach. Mężczyźni przyznali się do popełnionych przestępstw.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 32-letniego Pawła Dąbrowskiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Paweł Dąbrowski poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie