Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Poranił konia widłami

Niedziela, 22-03-2009
Rzeszów
Policjanci z I komisariatu z Rzeszowa zatrzymali mężczyznę, który na terenie jednego z rzeszowskich gospodarstw widłami ranił stojącego w stajni konia. Napastnik kilkakrotnie wbił widły w ciało zwierzęcia. Na szczęście, powstałe urazy nie są groźne dla życia czworonoga.
Blisko 5 promili alkoholu w organizmie miał kierowca, którego policjanci z posterunku w Fredropolu w powiecie przemyskim zatrzymali wczoraj po południu. Policję wezwali mieszkańcy Kniażyc przestraszeni jego brawurową jazdą po drodze w tej miejscowości.

Nietrzeźwa stomatolog leczyła zęby

Niedziela, 22-03-2009
Jasło
Policjanci z kołaczyckiego posterunku przerwali pracę nietrzeźwej stomatolog. Mając ponad promil alkoholu w organizmie lekarka przyjmowała pacjentów w jednym z ośrodków zdrowia na terenie gminy Kołaczyce. Jeśli naraził któregoś z nich na ciężki uszczerbku na zdrowiu grozi jej do 3 lat więzienia.

Areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Sobota, 21-03-2009
Rzeszów
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie podejrzany o zabójstwo mieszkańca Ulanicy koło Dynowa. Taką decyzję wydał dziś sąd wobec mężczyzny zatrzymanego przez rzeszowskich policjantów w czwartek w kilka godzin po ujawnieniu zbrodni. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Złodziej obrazów zatrzymany

Sobota, 21-03-2009
Rzeszów
Policjanci z komisariatu w Głogowie Małopolskim zatrzymali bezpośrednio po kradzieży, 34-letniego mieszkańca tej miejscowości. Mężczyzna z domu, do którego się włamał ukradł dwa obrazy o tematyce religijnej. Odzyskane obrazy, o wartości blisko dwóch tysięcy złotych, policjanci zwrócili właścicielowi.

Wypadek i dwie kolizje

Piątek, 20-03-2009
Ropczyce
W odstępie zaledwie półtorej godziny na terenie powiatu ropczyckiego doszło do trzech zdarzeń drogowych. Dwóch kolizji i wypadku, w którym ranna została jedna osoba.

Włamywacze w rękach Policji

Piątek, 20-03-2009
Przemyśl
Policjanci ustalili sprawców włamania do sklepu. Złodzieje ukradli alkohol i papierosy.

Kosztowne " wróżby"

Piątek, 20-03-2009
Jarosław
Policjanci z Wiązownicy poszukują dwóch kobiet o ciemnej karnacji, które wczoraj przyszły do samotnie mieszkającego 79-letniego mężczyzny. Jedna z tych kobiet, pod pretekstem wróżenia, poprosiła go o portfel. Druga kobieta odwróciła uwagę mężczyzny. Po zakończeniu wróżenia obie kobiety szybko opuściły mieszkanie. Wtedy mężczyzna zorientował się, że z jego portfela zniknęło 4 tys. złotych.

Areszt dla sprawcy przemocy

Piątek, 20-03-2009
Przemyśl
Od kilku lat, 65-letni mieszkaniec Przemyśla znęcał się nad swoją żoną. W końcu kobieta zdecydowała się przerwać milczenie. Policjanci zatrzymali agresywnego męża. Wczoraj sąd aresztował mężczyznę na 2 miesiące.

Nietrzeźwy pieszy ofiarą wypadku

Piątek, 20-03-2009
Rzeszów
Policjanci z sekcji ruchu drogowego interweniowali na miejscu wypadku, w którym 37-letnia kobieta kierująca osobowym seicento potrąciła pieszego. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala przy ulicy Rycerskiej w Rzeszowie. Badania lekarskie wykazały u niego stłuczenia głowy w okolicy czołowej, natomiast badania na zawartość alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu wykazały 2.64 promila.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Pawła Woszczaka, 39-letniego mieszkańca Lubaczowa. Paweł Woszczak poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
21
Listopad
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie