Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Motorowerzysta ofiarą wypadku

Środa, 22-04-2009
Leżajsk
W dniu 20.04.2009 r. około godz. 16.20 w Leżajsku doszło do wypadku drogowego, w którym obrażeń ciała doznał 14 letni motorowerzysta, mieszkaniec powiatu leżajskiego.

Wyłudzała kredyty na zakup towarów

Wtorek, 21-04-2009
Przemyśl
Policjanci zatrzymali kobietę, która w marcu tego roku wyłudziła towar w kilku przemyskich sklepach. 26-letnia mieszkanka Przemyśla, wykorzystując fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach zawierała umowy kredytowe, z których się nie wywiązywała.
Niżańscy policjanci ustalili sprawcę fałszywego alarmu o pożarze. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Nowosielca. Za swój "żart" odpowie przed sądem.

Policjanci znaleźli narkotyki u 27-latka

Wtorek, 21-04-2009
Jarosław
Jarosławscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna leżał na klatce schodowej jednego z bloków. Policjanci podczas zatrzymania odnaleźli w kieszeni spodni 27-latka woreczek z marihuaną. Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty.

Kolizja drogowa obok dworca PKS

Wtorek, 21-04-2009
Tarnobrzeg
Do groźnej kolizji drogowej doszło dzisiaj przed południem, na tarnobrzeskim skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wisłostrady. W zdarzeniu ucierpiały dwie kobiety i 3-ch miesięczne dziecko. Odniesione obrażenia ciała okazały się niewielkie, nie skutkowały pozostawieniem kobiet w szpitalu.
Wczoraj oraz w zeszłym tygodniu w godzinach porannych policjanci ruchu drogowego kontrolowali autobusy i gimbusy w ramach akcji "BEZPIECZNY AUTOBUS" i "TRZEŹWY AUTOBUS". Działania podjęto w związku z decyzją Wojewody Podkarpackiego oraz z inicjatywy Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Rzeszowie. W powiecie lubaczowskim sprawdzeniem objęto gimbusy Gminy Horyniec - Zdrój oraz busy, autobusy i autokary komunikacji międzymiastowej. Nie stwierdzono poważniejszych uchybień podczas kontroli.

Kierował pojazdem pomimo zakazu

Wtorek, 21-04-2009
Przemyśl
Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Przemyśla, który pomimo sądowego zakazu kierował swoim samochodem. Wcześniej sąd ukarał mężczyznę za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Złodzieje ustaleni pomimo niezgłoszenia

Wtorek, 21-04-2009
Dębica
Policjanci ustalili złodziei włamania pomimo, że minął rok
Policjanci wręczyli nagrody zwycięskim drużynom, które będą reprezentować powiat na eliminacjach wojewódzkich.
Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby. Ciągnik siodłowy zepchnął do rowu fiata cinquecento.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie poszukuje Mykola Sadlivskyy, 42-letniego obywatela Ukrainy. Mykola Sadlivskyy poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy  w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Styczeń
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie