Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

90-ta rocznica powstania Policji

Czwartek, 23-07-2009
Tarnobrzeg
Z okazji 90-lecia powstania Policji Państwowej swoje święto obchodzą policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Uroczystości zostaną rozpoczęte mszą świętą w kościele Chrystusa Króla w Tarnobrzegu
Sąd Rejonowy w Łańcucie podjął decyzję o zastosowaniu tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy wobec mężczyzny podejrzanego o zabójstwo.

Zakonnica zamknęła włamywacza w kościele

Czwartek, 23-07-2009
Brzozów
Siostra zakonna nakryła na gorącym uczynku złodzieja, który kradł pieniądze z kościelnej skarbonki. Zamknęła go w kościele i zadzwoniła na Policję. Zatrzymany mężczyzna był pijany. Przyznał się do kradzieży.
Policjanci ze Stalowej Woli pracują na miejscu wypadku drogowego do jakiego doszło dzisiaj po południu. Jedna osoba nie żyje, a trzy pozostałe jadące hondą civic zostały ranne i trafiły do stalowowolskiego szpitala.
Ponad 400 działek marihuany zabezpieczyli policjanci w miejscu zamieszkania 22-letniego krośnianina. Kolejnych kilka gramów narkotyku mężczyzna miał przy sobie w Bieszczadach, gdzie przebywał na wypoczynku. Do czasu wyjaśnienia sprawy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Pocisk artyleryjski na aukcji internetowej

Czwartek, 23-07-2009
Krosno
„Sprzedam dwa granaty i pocisk moździerzowy z czasów II wojny światowej - cena do uzgodnienia” - to treść ogłoszenia, które ukazało się w Internecie. Jak się okazało nie był to wcale żart i autor tekstu istotnie posiadał te przedmioty. Wczoraj zabrali je wezwani przez policjantów saperzy.

Ukradł telefon komórkowy i gołębie pocztowe

Czwartek, 23-07-2009
Jarosław
Policjanci z sekcji kryminalnej przedstawili wczoraj zarzuty 21-letniemu mieszkańcy gminy Chłopice. Zatrzymany mężczyzna, kilka dni temu, ukradł telefon komórkowy wartości 900 złotych. Kilka miesięcy wcześniej, z tej samej posesji 21-latek ukradł gołębie pocztowe. Odzyskany telefon policjanci zwrócili pokrzywdzonej.

Nieletni uszkodzili elewację budynku

Czwartek, 23-07-2009
Jarosław
Trzej nieletni chłopcy odpowiedzą za uszkodzenie elewacji budynku mieszkalnego w Jarosławiu na ul. Dobrzańskiego. Kilka tygodni wcześniej w ścianach budynku wywiercili otwory. Dziś, policjanci z sekcji kryminalnej przesłali materiały w tej sprawie do sądu dla nieletnich.

Okradli powodzian

Czwartek, 23-07-2009
Ropczyce
Ropczyccy policjanci ustalili sprawców kradzieży sprzętu RTV. Sprawcy ukradli sprzęt kiedy powodzianie suszyli go w niezamkniętym samochodzie. Złodziejami okazali się trzej mężczyźni w wieku od 16 do 26 lat.

Karambol na ulicy Solidarności

Czwartek, 23-07-2009
Stalowa Wola
Siedem samochodów uczestniczyło w wypadku drogowym, do jakiego doszło w Stalowej Woli na ulicy Solidarności. Do szpitala trafiła kobieta w ciąży i trójka dzieci, które po zaopatrzeniu zostały zwolnione do domu. Kobieta pozostała na obserwacji. O godzinie 15.30 przywrócono ruch na ulicy Solidarności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
30
Maj
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie