Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Spacerował „wężykiem” środkiem drogi

Środa, 07-07-2010
Ropczyce
Kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny grozi mieszkańcowi podsędziszowskiej wsi. Mężczyzna szedł środkiem jedni powodując zagrożenie w bezpieczeństwie drogowym, gdyż jadące samochody musiały nagle hamować i omijać go dużym łukiem. Policjanci ustalili, iż był kompletnie pijany.

Chciał się rzucić pod pociąg

Środa, 07-07-2010
Jarosław
Policjanci z komisariatu w Radymnie uratowali mężczyznę, który z powodu zawodu miłosnego usiłował odebrać sobie życie. 28-latek zapłakany stał na torach i chciał rzucić się pod nadjeżdżający pociąg.

Dwie osoby ranne w wypadku drogowym

Środa, 07-07-2010
Ropczyce
Kierowca i pasażer ciężarowego renaulta przebywają w szpitalu po tym, jak ich samochód wypadł z drogi i zawisł na nasypie nad rowem melioracyjnym. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Tir zderzył się z busem

Środa, 07-07-2010
Brzozów
Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w nocy w Domaradzu. Na łuku drogi naczepa tira uderzyła w peugeota. Przez około trzy godziny krajowa "dziewiątka" była zablokowana.

Wypadek w Stalowej Woli na ulicy 1-go Sierpnia

Środa, 07-07-2010
Stalowa Wola
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to prawdopodobna przyczyna wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj przed południem w Stalowej Woli. W zdarzeniu ucierpiała 38-letnia pasażerka jednego z pojazdów. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Wtorek, 06-07-2010
Rzeszów
Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zatrzymali trójkę mieszkańców Rzeszowa, którzy włamali się do baraku ze sprzętem budowlanym. Dwóch braci w wieku 29 i 27 lat i ich 22-letnia koleżanka zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Młodszy z zatrzymanych braci poszukiwany jest listem gończym przez Prokuraturę Apelacyjną w Rzeszowie.

Ochroniarze mieli pilnować, a sami kradli

Wtorek, 06-07-2010
Dębica
Policjanci z Dębicy ujawnili złodziejski proceder w jednej z hurtowni motoryzacyjnych. Przez blisko miesiąc firmę regularnie okradali strzegący jej majątku pracownicy ochrony. Co ciekawe, była to wzmocniona ochrona, bo właściciele hurtowni chcieli ustrzec się przypadków szabrownictwa - hurtownia została zalana podczas powodzi. Policjanci zatrzymali dotąd pięciu ochroniarzy, nie są wykluczone kolejne zatrzymania. Grożą im kary do 5 lat pozbawienia wolności.

Znaleziono ciało mężczyzny

Wtorek, 06-07-2010
Sanok
Policja ustala tożsamość mężczyzny, który w dniu dzisiejszym został znaleziony na brzegu Sanu. Ciało zauważyła przechodząca tamtędy kobieta. Na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

Włamywacze nie pozostaną bezkarni

Wtorek, 06-07-2010
Przemyśl
Przemyscy policjanci zatrzymali złodziei, którzy pół roku wcześniej okradli sklep w Krasiczynie. Trzej mieszkańcy powiatu przemyskiego czuli się bezkarnie, dopóki policyjne kajdanki nie zatrzasnęły się na ich rękach. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, zostali objęci dozorem Policji.

Stalowowolski radny ujął nietrzeźwego kierowcę

Wtorek, 06-07-2010
Stalowa Wola
W niedzielne popołudnie stalowowolski radny przekazał policjantom informację o nietrzeźwym kierowcy samochodu fiat cinquecento i uniemożliwił mu jazdę. Policjanci zatrzymali 46-latka i umieścili go w policyjnym areszcie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym 60-letnim Stanisławem Małką, mieszkańcem Woli Obszańskiej. Mężczyzna 2 marca br. opuścił miejsce zamieszkania w celu udania...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 56-letniego Grzegorza Kulczyckiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Grzegorz Kulczycki poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
26
Maj
2016
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie