Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Dwóch awanturników trafiło wczoraj do policyjnego aresztu. Młodzi ludzie byli pijani i agresywni. Odpowiedzą za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Sprawcy pobicia w rękach Policji

Piątek, 23-01-2009
Jasło
Wczoraj w nocy policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Jaśle zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Odpowiedzą oni za pobicie 28- letniego mieszkańca Jasła.

Ustalono trzeciego uczestnika pobicia

Piątek, 23-01-2009
Krosno
Policjanci ustalili drugiego mężczyznę, biorącego udział w pobiciu 58-letniego mieszkańca Krosna. Podobnie jak jego wspólnicy, do zakończenia postępowania, podejrzany pozostanie pod dozorem Policji.

Odnaleziono kobietę z Czarnej

Piątek, 23-01-2009
Łańcut
Dzięki spostrzegawczości przypadkowego mężczyzny, odnaleziono poszukiwaną mieszkankę Czarnej. 49-letnia kobieta, w poniedziałek wyszła z domu na spacer. Wczoraj po południu została zauważona w kolicy zajazdu „Dymarka”, przy drodze z Łańcuta do Leżajsk. Policjanci odwieźli kobietę do domu.

Akademia Misia Ratownika w łańcuckiej szkole

Piątek, 23-01-2009
Łańcut
Najmłodsi uczniowie szkół podstawowych razem z Misiem Ratownikiem uczą się rozpoznawać zagrożenia i właściwie się zachowywać w ich obliczu. W zajęciach Akademii Misia uczestnicza także policjanci.

Pijana matka "opiekowała się" dziećmi

Czwartek, 22-01-2009
Stalowa Wola
Policjanci ze stalowowolskiej komendy zatrzymali 36-letnią kobietę, która opiekowała się swoją 5-letnią córeczką będąc kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało u niej 3,52 promila alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. 5-letnia dziewczynka trafiła do babci.

Piesi ofiarami wypadków

Czwartek, 22-01-2009
Rzeszów
Policjanci z sekcji ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny dwóch wypadków jakie miały miejsce wczoraj na rzeszowskich ulicach, w których poszkodowani zostali piesi. W jednym z potrąceń brał udział kierowca, który uciekł swoim samochodem z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanej kobiecie.

Sprawcy rozboju zatrzymani

Czwartek, 22-01-2009
Nisko
Niżańscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch sprawców rozboju. 20-letni mężczyźni napadli i okradli mieszkańca Przędzel. Zatrzymani przyznali się do winy.

19-letni włamywacz ujęty

Czwartek, 22-01-2009
Strzyżów
Detektywi z Sekcji Kryminalnej komendy w Strzyżowie zatrzymali wczoraj podejrzanego o włamania do automatów zręcznościowych na terenie jednej z pływalni. 19-latek przyznał się do czterech włamań do automatów i jednego do sklepu.

Przesyłki i listy na śmietniku

Czwartek, 22-01-2009
Rzeszów
Policjanci z sekcji wywiadowczo-interwencyjnej znaleźli porzucone listy. Nieotwarte przesyłki znajdowały się w dwóch pojemnikach na śmieci w okolicach parku przy ulicy Langiewicza w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21 kopert różnych formatów i 23 zdjęcia nie zostały doręczone adresatom przez kuriera jednej z rzeszowskich firm. Nierzetelnemu kurierowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują Katarzyny Drath, 38-letniej mieszkanki Sanoka. Kobieta początkiem lipca wyszła z domu swojej matki nie informując dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie poszukuje Sławomira Bojańczyka, 35-letniego mieszkańca Rzeszowa. Sławomir Bojańczyk poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Lipiec
2014
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie