Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci zatrzymali trzech chuliganów

Czwartek, 18-11-2010
Lubaczów
Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali trzech chuliganów. Młodzi i nietrzeźwi mieszkańcy Lubaczowa idąc ulicami bardzo głośno się zachowywali. Mężczyźni odpowiedzą także za rzucanie kamieniami w domy oraz zaparkowane na podwórkach samochody.

Odpowiedzą za udzielanie narkotyków

Środa, 17-11-2010
Jarosław
Policjanci ustalili skąd młody mężczyzna wziął amfetaminę. Przed kilkoma dniami odurzony narkotykami 20-latek trafił do jarosławskiego szpitala. Związek z tą sprawą mają też 18-letnia dziewczyna i 20-latek, mieszkańcy gminy Laszki. Odpowiedzą za udzielanie środków odurzających.

Nastolatek z narkotykami

Środa, 17-11-2010
Krosno
Za posiadanie narkotyków odpowie 17-letni krośnianin, zatrzymany przedwczoraj przez dzielnicowych. Tym razem nastolatek miał przy sobie kilka gramów suszu konopi. Miesiąc wcześniej, znaleziono u niego niewielkie ilości amfetaminy.

W Cierpiszu spłonął drewniany dom

Środa, 17-11-2010
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do pożaru niezamieszkałego budynku w Cierpiszu. Ogień pojawił się po godz. 1 w nocy.

Odpowie za kradzież portfela

Środa, 17-11-2010
Tarnobrzeg
Policjanci z Gorzyc zatrzymali 51-letnią kobietę, która ukradła w sklepie portfel jednej z klientek. Sprawczyni nie cieszyła się długo zrabowanym łupem. Policjanci zapukali do jej mieszkania kilka godzin po kradzieży. Skradziony portfel oddali właścicielce.

Policjanci zatrzymali włamywaczy

Środa, 17-11-2010
Jarosław
Policjanci z posterunku w Laszkach zaledwie kilka godzin po zgłoszeniu ustalili sprawców włamania do domu. Funkcjonariusze odzyskali skradziony sprzęt RTV, który sprawcy ukryli w leśnej kryjówce. Młodzi włamywacze usłyszeli wczoraj zarzuty.

Włamywacze w rękach Policji

Środa, 17-11-2010
Strzyżów
Policjanci wydziału kryminalnego ustalili sprawców włamania do sklepu spożywczego w Dobrzechowie. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy powiatu strzyżowskiego w wieku 24 i 32 lat.

Jeden samochód - dwóch pijanych kierowców

Środa, 17-11-2010
Kolbuszowa
Policjanci zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Samochód, którym kierował został przekazany koledze mężczyzny. Godzinę później policjanci znów zatrzymali do kontroli ten sam pojazd. Tym razem za kierownicą siedział inny mężczyzna - on również był pijany. Samochód trafił ostatecznie na parking strzeżony.
Drużyna Słowacji zwyciężyła w IV Międzynarodowych Mistrzostwach Policji Województwa Podkarpackiego w Halowej Piłce Nożnej. Pozostałe dwa miejsca na podium przypadły drużynom z Węgier oraz Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku. W trakcie imprezy przeprowadzono licytację wielkiej pluszowej maskotki - policyjnego, przeworskiego słonia. Wylicytowana kwota 1400 zł wsparła akcję zbierania funduszy dla dwuletniej Patrycji, która walczy o życie z chorobą nowotworową.
Policjanci z Jasła zatrzymali po pościgu nietrzeźwego "pirata drogowego". 26-letni kierowca poloneza znacznie przekroczył prędkość, a potem nie zatrzymał się do kontroli. Razem z nim samochodem jechała pijana żona i ich dwuletnia córka. Nieodpowiedzialnym rodzicom grożą surowe konsekwencje.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Sierpień
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie