Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 63 km/h. 22-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym i 10 punktami. Zgodnie z nowymi przepisami uprawnienie do kierowania pojazdami odzyska za 3 miesiące.
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Mężczyzna skradł niezabezpieczony rower sprzed Millenium Hall. Do chwili zatrzymania zdołał sprzedać skradziony jednoślad. Zatrzymany usłyszał zarzuty, a policjanci ustalają teraz kupca roweru.

Policjanci uratowali mężczyznę

Czwartek, 21-05-2015
Rzeszów
Wczoraj policjanci z rzeszowskiej komendy interweniowali na Moście Zamkowym, w związku ze zgłoszeniem o mężczyźnie, który chce skoczyć z mostu. Po krótkiej rozmowie funkcjonariusze siłą wciągnęli go za barierkę uniemożliwiając skok. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Doskonalenie umiejętności technik samoobrony

Czwartek, 21-05-2015
Leżajsk
W sali gimnastycznej gimnazjum w Zarzeczu przeprowadzono warsztaty z zakresu taktyki i techniki interwencji dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Zarzeczu o profilu policyjnym. Nadzór instruktorski sprawowali policjanci z Leżajska.

10 uczestników bójki usłyszało zarzuty

Środa, 20-05-2015
Dębica
Policjanci ustalili 10 uczestników bójki pomiędzy kibicami jednej z lokalnych drużyn piłkarskich, a kibicami z Tarnowa. Do zdarzenia doszło w marcu 2014 roku w Dębicy. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty. Wobec 6 z nich skierowany został akt oskarżenia do sądu rejonowego w Dębicy.

Areszt tymczasowy dla 78-letniego mężczyzny

Środa, 20-05-2015
Jarosław
Jarosławscy policjanci zatrzymali w niedzielę mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Policjanci i prokurator wnioskowali o zastosowanie wobec 78-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego izolacyjnego środka zapobiegawczego. Wczoraj Sąd Rejonowy w Jarosławiu zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

Trwają poszukiwania zaginionego Tomasza Mroza

Środa, 20-05-2015
Przeworsk
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego leśnictwa Witoldówka w powiecie przeworskim. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Sprawcy kradzieży zatrzymani

Środa, 20-05-2015
Mielec
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży felg samochodowych z terenu cegielni w Podborzu. Podejrzani mają od 24 do 31 lat. Podczas przesłuchania przyznali się do przestępstwa. Skradzione felgi zostały wycenione na kwotę 600 złotych. Za kradzież polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Osiem osób ucierpiało w wypadkach

Środa, 20-05-2015
Jasło
Policjanci pracowali wczoraj na miejscach dwóch wypadków drogowych. W Jaśle wskutek zderzenia się trzech samochodów, rannych zostało pięć osób. W Osieku Jasielskim po uderzeniu w przydrożny mostek, do szpitala trafił kierowca i dwie pasażerki osobowego audi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tych zdarzeń.

Zarzyty dla sprawców uszkodzenia mienia

Środa, 20-05-2015
Mielec
Policjanci postawili zarzuty dwóm sprawcom uszkodzenia skrzynek elektrycznych na terenie ogródków działkowych w Mielcu. Podejrzani mają 17 i 18 lat. Młodzi mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa, nie potrafiąc wytłumaczyć swojego chuligańskiego czynu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie wykonują czynności w sprawie zaginięcia Tomasza Mróz, 33-letniego mieszkańca powiatu lubaczowskiego, który 5 maja br. zaginął na terenie kompleksu leśnego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Kamila Czaplaka, 22-letniego mieszkańca Lubaczowa. Kamil Czaplak poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Maj
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie