Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na ulicy Kasprzyckiego w Stalowej Woli. Kierowca ciężarowego mana nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Na skrzyżowaniu zderzyły się dwie skody

Piątek, 22-07-2016
Stalowa Wola
33-letni mieszkaniec Rzeszowa ucierpiał w wypadku, do jakiego doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego z ulicą 11-go Listopada, gdzie zderzyły się dwie skody fabia. Ranny mężczyzna trafił do stalowowolskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Policjanci ustalili sprawców kradzieży uli

Czwartek, 21-07-2016
Lubaczów
Policjanci z Wydziału Kryminalnego lubaczowskiej policji ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży czterech uli wraz z pszczołami o łącznej wartości 4800 zł. Dwóch mieszkańców gminy Wielkie Oczy usłyszało zarzuty kradzieży. Funkcjonariusze odnaleźli część rzeczy skradzionych z pasieki. Dodatkowo na posesji jednego ze sprawców ujawnili skradzione z miejsca badań geologicznych przedmioty o wartości 1100 zł.

Kierowca wjechał w pieszych

Czwartek, 21-07-2016
Jasło
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Foluszu na drodze wojewódzkiej nr 993. Jadący w kierunku Gorlic kierujący samochodem marki Ford Focus, potrącił poruszających się poboczem pieszych.
Wczoraj policjanci ze Stalowej Woli otrzymali sygnał od 33-letniego mężczyzny, że w trakcie zbierania jagód stracił orientację w lesie i nie wie, gdzie się znajduje. Mężczyznę odnaleziono. Był pijany, trafił na badania do szpitala.

Wypadek na ul. Kościuszki w Brzozowie

Czwartek, 21-07-2016
Brzozów
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Czołowo zderzyły się tam honda z oplem. Wskutek tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące oplem.

Święto Policji 2016

Czwartek, 21-07-2016
Ustrzyki Dolne
We wtorek na ustrzyckim rynku odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W obecności zaproszonych gości, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych otrzymali nominacje na wyższe stopnie policyjne. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie mł.insp. Tadeusz Szymanek.
Policja informuje o całkowitym zamknięciu odcinka drogi Pobiedno - Bukowsko w dniach 25 i 26 lipca br. w godz. 7.00 - 19.00. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie znaków i korzystanie z wyznaczonych objazdów.

Sprawca kradzieży rowerów zatrzymany

Czwartek, 21-07-2016
Przemyśl
Przemyscy policjanci pracowali przy sprawie kradzieży roweru o wartości 1800 złotych. Przy pomocy przemyślanki zatrzymali sprawcę, 19-letniego mieszkańca gminy Żurawica oraz ustalili pasera . Funkcjonariusze odzyskali dwa utracone jednoślady, które po zakończeniu czynności powrócą do właścicieli.
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców włamania do niezamieszkanego domu w Zmiennicy. Ich łupem padło mienie o łącznej wartości 1400 zł. Do przestępstwa doszło ponad dwa lata temu. Pomimo umorzenia sprawy funkcjonariusze nadal nad nią pracowali. Gdy złodzieje myśleli, że są już bezkarni, w drzwiach ich domów stanęli policjanci.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 7-letniego Maximiliana Majda-Bagnall. Zaginiony 7-latek ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Chłopiec w marcu...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
24
Lipiec
2016
Niedziela
pn wt śr cz pt so nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie