Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci ustalili, kto włamał się do domu 85-letniego mężczyzny i okradł go. Do przestępstwa doszło kilka tygodni temu w Goleszowie. 18-latek przyznał się do zarzutu. Okazało się, że wiedział, gdzie starszy człowiek trzyma pieniądze, bo wcześniej pomagał mu w pracach domowych.
Wczoraj niżańscy policjanci brali udział w nietypowej interwencji na ul. Sandomierskiej w Nisku. Rowerzysta uderzył pięścią w dach volkswagena, potem w jego przednią szybę powodując jej pęknięcie. 50-letni mężczyzna twierdził, że był zły, bo samochód zablokował mu przejazd.

27-latek usłyszał trzy zarzuty

Czwartek, 23-04-2015
Leżajsk
Policjanci z Leżajska zatrzymali 27-latka podejrzanego o dokonanie trzech przestępstw. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i włamań. Przyznał się do ich popełnienia.
Osiem drużyn walczyło o tytuł najlepszej drużyny w Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu. Medalowe III miejsce zajęła reprezentacja policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

U pacjenta znaleziono mefedron

Czwartek, 23-04-2015
Leżajsk
Zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał wczoraj 23-letni mieszkaniec Leżajska. Mężczyzna, przy którym personel szpitala ujawnił zakazaną substancję został zatrzymany przez leżajskich policjantów. Tester narkotykowy potwierdził, że biały proszek, który miał przy sobie, to mefedron.
Gdy gwizdek sędziego zakończył mecz piłki nożnej, policjanci z Przemyśla przystąpili do zatrzymania 24-latka poszukiwanego listem gończym. Piłkarz został zatrzymany w szatni. Młody człowiek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Jednej nocy dokonał trzech włamań

Czwartek, 23-04-2015
Leżajsk
Leżajscy policjanci zatrzymali 28-latka, który jednej nocy dopuścił się trzech przestępstw. Najpierw włamał się do piwnicy, potem próbował włamać się do mieszkania i samochodu. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy, więc grozi mu surowa kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjant ciężko ranny w wypadku

Czwartek, 23-04-2015
Jasło
Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dziś w Kołaczycach. Osobowa honda zjechała z jezdni do przydrożnego rowu i dachowała. Samochodem kierował, w czasie wolnym od służby, funkcjonariusz jasielskiej komendy. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.
Nagrody, puchary i okolicznościowe dyplomy trafiły do rąk finalistów VI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Policyjno - Prewencyjnych. W zawodach rywalizowało 7 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych. Honorowy patronat nad konkursem objął Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk.
13 zarzutów kradzieży rowerów na terenie Rzeszowa usłyszał zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Dębicy. Jak ustalili policjanci, w ciągu kilku dni, razem z innym mężczyzną skradł kilkanaście rowerów. Policjanci odzyskali 11 jednośladów, z których część już zwrócono właścicielom.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Kwiecień
2015
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie