Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Wpadła podczas legitymowania

Środa, 01-07-2015
Rzeszów
Policjanci z Rzeszowa zatrzymali kobietę, która chodziła po klatkach schodowych bloków na rzeszowskim osiedlu. Podczas legitymowania okazało się, że jest poszukiwana przez policjantów z Łodzi. Już po zatrzymaniu funkcjonariusze ustalili, że również w Rzeszowie kradła w mieszkaniach podając się za pracownicę Narodowego Funduszu Zdrowia.
Kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego, zatrzymali wczoraj wieczorem 54-letniego mieszkańca woj. śląskiego poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna został zatrzymany w rejonie jednego ze sklepów na terenie Kolbuszowej. 54-latek trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd trafi do zakładu karnego.

Zdarzenia z udziałem rowerzystów

Środa, 01-07-2015
Ropczyce
Ropczyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem rowerzysty, do którego doszło wczoraj w Okoninie. Kierujący jednośladem z doznanymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Niesprawny autokar nie wyruszył w drogę

Środa, 01-07-2015
Ustrzyki Dolne
Podczas kontroli autokaru, którym dziś w nocy dzieci miały wyjechać nad morze funkcjonariusze z zespołu ruchu drogowego ustrzyckiej komendy stwierdzili usterki, uniemożliwiające wyjazd. Kierowca autobusu został ukarany mandatem, a policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Dzieci wyruszyły w podróż innym, sprawnym autokarem.

Czołowe zderzenie samochodów w Komorowie

Środa, 01-07-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na krajowej „dziewiątce” w Komorowie. W wyniku czołowego zderzenia osobowego volkswagena z mercedesem do szpitala z obrażeniami trafili kierujący tymi pojazdami.

Niewybuch pod osiedlową ławką

Środa, 01-07-2015
Przemyśl
Przemyscy policjanci zabezpieczali wczoraj miejsce znalezienia niewybuchu. Głowica amunicji artyleryjskiej została znaleziona pod ławką na osiedlu przy ulicy Grunwaldzkiej w Przemyślu.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Środa, 01-07-2015
Lubaczów
Lubaczowscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy straży pożarnej i Straży Granicznej poszukiwali 70-letniego mieszkańca gminy Horyniec-Zdrój, który zaginął w bruśnieńskich lasach zbierając jagody. Po niespełna dwóch godzinach intensywnych poszukiwań mężczyzna został odnaleziony.
Lubaczowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce na trasie Chlewiska-Brzeziny w gminie Narol. W wyniku zderzenia samochodu osobowego i motoroweru, obrażeń doznali kierowca i pasażer jednośladu.
W ubiegłym tygodniu na zaproszenie policjantów zrzeszonych w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policjantów IPA Region Rzeszów działającej przy komendzie miejskiej gościli policjanci IPA Presov na Słowacji i IPA Oradea w Rumuni. Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie. Jak zawsze wizyta była okazją do wymiany doświadczeń, a dla gości okazją do lepszego poznania Rzeszowa i regionu.

Zatrzymany podczas włamania

Środa, 01-07-2015
Brzozów
Brzozowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował włamać się do jednego ze sklepów w Jabłonicy Polskiej. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie karnie.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionego Jerzego Mełech, 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jerzy Mełech w dniu 28 czerwca 2015 r. wyszedł z domu i do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Komisariatu Policji w Dynowie poszukują Wojciecha Koszelnika, 31-letniego mieszkańca Laskówki. Wojciech Koszelnik poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
4
Lipiec
2015
Sobota
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie