Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Wypadek na przejściu dla pieszych

Czwartek, 26-02-2015
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Stalowej Woli na ulicy Staszica. Kierowca opla na przejściu dla pieszych potrącił trzy osoby, które trafiły do szpitala. Kierujący oplem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Tragiczny wypadek w Zagorzycach

Czwartek, 26-02-2015
Ropczyce
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło po godz. 21 w miejscowości Zagorzyce. W zdarzeniu śmierć poniósł 62-letni mężczyzna.
Na dwa miesiące do aresztu trafił 45-letni mężczyzna podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną i dwójką dzieci. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna odpowie nie tylko za przemoc domową. Podczas wywołanej awantury obuchem siekiery uderzył w nogę swojego syna. Za popełnione czyny sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Zarzut włamania oraz zaboru cudzego samochodu w celu jego krótkotrwałego użycia, usłyszał 24-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Policjanci zatrzymali go kilkanaście godzin po włamaniu i odzyskali skradzione przedmioty. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Śmiertelny wypadek w Górnie

Środa, 25-02-2015
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 19 w Górnie (odcinek między Sokołowem Małopolskim a Niskiem). Kierujący fiatem uno zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwnej strony volkswagenem. Kierowca fiata poniósł śmierć.

Ukradli sprzęt AGD

Środa, 25-02-2015
Przemyśl
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcom Jarosławia, którzy wczoraj dokonali kradzieży sprzętu AGD. Kobieta i mężczyzna weszli do marketu, wybrali interesujący ich sprzęt a następnie chcieli opuścić sklep nie odwiedzając stoiska kasowego. Nieuczciwych klientów ujęli pracownicy ochrony.
Dziś w sali odpraw komendy w Jaśle odbyło się spotkanie w sprawie działań profilaktyczno-edukacyjnych na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym najmłodszych jego uczestników. Wzięli w nim udział przedstawiciele Policji, Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego oraz szkół, samorządów i innych podmiotów zajmujących się upowszechnianiem wiedzy w tym tak ważnym zakresie.

Podejrzani o usiłowanie rozboju zatrzymani

Środa, 25-02-2015
Tarnobrzeg
Dwaj mężczyźni w wieku 18 i 20 lat, odpowiedzą za usiłowanie rozboju. Napastnicy zaatakowali wychodzącego z bloku mężczyznę. Szarpiąc i kopiąc pokrzywdzonego usiłowali zabrać mu bluzę, w którą był ubrany. Policjanci ustalili i zatrzymali sprawców tego czynu. Podejrzani mężczyźni objęci zostali dozorem policyjnym oraz zakazem opuszczania kraju. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.
Od rana policjanci z przeworskiej komendy prowadzą działania "Pieszy". Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na przypadki łamania przepisów dotyczących bezpieczeństwa osób pieszych. Działania potrwają do późnego wieczora.

Poszukiwany wpadł w trakcie kontroli drogowej

Środa, 25-02-2015
Kolbuszowa
Policjanci z kolbuszowskiej drogówki zatrzymali wczoraj do kontroli kierowcę seata. Mężczyzna podróżował z 58-letnim pasażerem, który jak się okazało po wylegitymowaniu był poszukiwany listem gończym. Mieszkaniec województwa świętokrzyskiego trafił do kolbuszowskiego aresztu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzą poszukiwania za zaginionym Ryszardem Partyką, 51-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej. Ryszard Partyka 20 stycznia 2015r. o godz. 8...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Luty
2015
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie