Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Informujemy, że w dniu 02 lipca 2016 r. na drogach powiatu strzyżowskiego wystąpią utrudnienia w ruchu związane z 27 Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa V etapu będzie prowadzić z Tarnobrzega do Krosna. W związku z wyścigiem wystąpią utrudnienia w ruchu. Policjanci będą zabezpieczali trasy przemieszczania się kolumny kolarskiej.
W najbliższą sobotę 2 lipca mieszkańcy powiatu mogą spodziewać się utrudnień w ruchu. Ograniczenia w ruchu dotyczyć będą głównie drogi wojewódzkiej W 986. Utrudnienia związane będą z ostatnim etapem XXVII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, którego część będzie przebiegała przez teren powiatu.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i Komendy Powiatowej Policji w Mielcu i Stalowej Woli uczestniczyli dzisiaj w konferencji szkoleniowej przeprowadzonej przez sędziów Sądu Najwyższego, która dotyczyła nowelizacji kodeksu postępowania karnego w 2016 r. Uczestnicy szkolenia dyskutowali na temat zmian w prawie karnym procesowym.
Policjanci apelują do osób starszych o rozwagę w kontaktach z nieznajomymi. Kilka dni temu mieszkanka Radymna straciła swoje oszczędności. Do domu 84-letniej kobiety przyszedł mężczyzna podający się za pracownika elektrowni. Mężczyzna oświadczył, że kobieta ma nadpłatę w rachunkach za prąd i poprosił, by pokrzywdzona wydała mu resztę z 200 złotowego banknotu. Gdy kobieta wyjęła pieniądze, oszust zabrał gotówkę.
Trwające wakacje to doskonała okazja do tego, aby przypomnieć dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku. Jak każdego roku nad bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku będą czuwać policjanci.

Podczas sprzeczki pchnął nożem

Wtorek, 28-06-2016
Krosno
Policjanci z Krosna zatrzymali mężczyznę, który podczas sprzeczki kilkakrotnie pchnął nożem 40-latka. 36-letni sprawca został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji i obowiązek powstrzymania się od kontaktowania się z pokrzywdzonym.
Policjanci ze Stalowej Woli podczas minionego weekendu zatrzymali prawa jazdy dziewięciu kierowcom. Zatrzymanie dokumentów związane było z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się 34-letni kierowca motocykla, który jechał z prędkością 135 km/h.

Patrole konne w Radawie

Poniedziałek, 27-06-2016
Jarosław
Blisko trzydziestu policjantów zabezpieczało imprezę, które odbywała się podczas ostatniego weekendu na terenie Radawy. W sobotę, na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji służbę pełnili policjanci a także patrol konny z zespołu policji konnej Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Wypadek w Iwoniczu

Poniedziałek, 27-06-2016
Krosno
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Iwoniczu. W zderzeniu seata z motocyklem, dwie osoby zostały ranne.

Ciągnik przygniótł mężczyznę

Poniedziałek, 27-06-2016
Strzyżów
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 55-letniego mieszkańca Lutczy. Mężczyzna kosił ciągnikiem trawę. Nagle traktor przewrócił się i przygniótł 55-latka. W wyniku doznanych obrażeń zmarł.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Stanisława Stecko. Zaginiony Stanisław Stecko, 70-letni mieszkaniec Rzeszowa, 26 grudnia 2013 r. w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 35-letniego Roberta Cieślickiego, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Robert Cieślicki poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Czerwiec
2016
Środa
pn wt śr cz pt so nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie