Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Nieuwaga i brawura przyczyną kolizji

Sobota, 28-03-2015
Strzyżów
W piątek na terenie powiatu strzyżowskiego policjanci interweniowali w związku z dwoma zdarzeniami drogowymi. Uszkodzone zostały trzy samochody, na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Apelujemy o zachowanie ostrożności.
Mieszkanka Bliznego mogła paść ofiarą oszustwa metodą "na policjanta". Kobieta wpuściła do swojego domu mężczyznę podającego się za funkcjonariusza Policji, który rzekomo poszukiwał fałszywych pieniędzy. Przestrzegamy przed tego typu zachowaniami i apelujemy o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi.

Uciekał przed radiowozem

Piątek, 27-03-2015
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 30-letniemu mieszkańcowi gminy Majdan Królewski. Mężczyzna zignorował podany przez funkcjonariuszy sygnał do zatrzymania pojazdu i zaczął uciekać przed policyjnym radiowozem, lekceważąc znaki i przepisy drogowe. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjantom nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania.
Dzisiaj na ulicach Rzeszowa odbędą się uroczystości Drogi Krzyżowej. W związku z procesjami uczestniczących w nich wiernych, mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują do kierujących, aby w rejonach, gdzie będą odbywały się procesje Drogi Krzyżowej, zachowali szczególną ostrożność.
Od piątku do niedzieli w Brzozowie odbywać się będzie się XXII Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu pojazdów i centrum miasta Brzozowa czasowo będzie wyłączone z ruchu. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Omal nie wjechał w radiowóz

Piątek, 27-03-2015
Sanok
Kierowca BMW jadąc z nadmierną prędkością, nie zapanował nad pojazdem i wjechał na przeciwny pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia, nadjeżdżający z przeciwka policjanci zmuszeni byli do gwałtownego hamowania i zjechania na pobocze. 22-latek za naruszenie przepisów i stworzenie zagrożenia odpowie przed sądem.

Miał w plecaku amfetaminę

Piątek, 27-03-2015
Leżajsk
Policjanci z wydziału kryminalnego w Leżajsku zatrzymali młodego mężczyznę, przy którym znaleźli amfetaminę. W związku z tą sprawą 24-latek usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa.
Wczoraj podczas Dnia Przedsiębiorczości, krośnieńskie licealistki odwiedziły Komendę Miejska Policji w Krośnie. Młodzież podczas 12 edycji programu miała możliwość spotkania się z policjantami i z zaciekawieniem dążyła do poznania ich codziennej służby.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Piątek, 27-03-2015
Sanok
Policjanci z zespołu ds. nieletnich odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Zahutyniu. Na spotkaniu omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa. Na zakończenie funkcjonariusze wydziału prewencji i ruchu drogowego wręczyli najmłodszym elementy odblaskowe.  

Grożąc nożem, ukradł pieniądze i papierosy

Czwartek, 26-03-2015
Jarosław
Policjanci ustalili rysopis mężczyzny, który grożąc nożem ekspedientce, ukradł pieniądze i papierosy. W poszukiwaniach sprawcy rozboju użyto psa tropiącego. Zatrzymany 21-latek miał przy sobie skradzione pieniądze i papierosy, a także nóż. Okazało się, że młody mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze inny rozbój. Wczoraj usłyszał prokuratorskie zarzuty i oczekuje na decyzję sądu w sprawie aresztu.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują zaginionego 52-letniego Kazimierz Sidorko. Mężczyzna 12 marca 2015 r. po godz. 17.15 opuścił dom pomocy społecznej w Jarosławiu,...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Posterunek Policji w Horyńcu - Zdroju Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukuje Wiesława Bereżańskiego, 29-letniego mieszkańca Horyńca Zdroju. Wiesław Bereżański poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
31
Marzec
2015
Wtorek
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie