Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do sklepu w Krościenku Wyżnem. Trzeciego z włamywaczy ujął świadek zdarzenia. Okazało się, że to nie jedyne włamanie, jakie na swoim koncie mają zatrzymani mieszkańcy Krosna.

Odpowie za zniszczenie kamery

Czwartek, 25-08-2016
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili sprawcę umyślnego uszkodzenia kamery monitoringu na sklepie w Medyni Łańcuckiej. 19-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Kierował daewoo, miał ponad 3 promile

Czwartek, 25-08-2016
Ropczyce
Wczoraj wieczorem uwagę policjantów zwróciło osobowe daewoo, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że 31-letni kierowca miał ponad 3 promile alkoholu.

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Środa, 24-08-2016
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali czterech mężczyzn, którzy podejrzani są o przestępstwa narkotykowe. 20-letni kierowca audi wraz z pasażerem wpadli podczas kontroli drogowej, gdy w bagażniku policjanci ujawnili krzewy konopi. Natomiast dwóch braci odpowie za nielegalną uprawę konopi. Zatrzymane osoby, za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą przed sądem.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem. Mieszkaniec Żołyni, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku, usłyszał wołanie o pomoc dochodzące z posesji jego sąsiadów. Natychmiast pobiegł na ratunek i obezwładnił agresywnego mężczyznę.

Ukrył narkotyki w portfelu

Środa, 24-08-2016
Brzozów
Brzozowscy policjanci skontrolowali trzech młodych mężczyzn, stojących na przystanku autobusowym na terenie gminy Haczów. Zachowanie jednego z nich było bardzo nerwowe. Szybko wyjaśniło się dlaczego. 18-latek odpowie za posiadanie narkotyków.

Ciągnik przygniótł mężczyznę

Środa, 24-08-2016
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze serwisowej przy autostradzie A4. Kierujący ciągnikiem rolniczym zjechał ze skarpy i został przygnieciony przez przewracający się pojazd. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł.
Reprezentacja funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu rozegrała mecz towarzyski w ramach akcji „Futbolowa Niedziela” zorganizowanej przez Urząd Gminy w Gorzycach. Przeciwnikiem funkcjonariuszy w meczu piłki nożnej byli dziennikarze lokalnych mediów. Drużyna policjantów okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając spotkanie 6:4. Serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów sportowych.

Odpowiedzą za usiłowanie rozboju

Środa, 24-08-2016
Jarosław
Dwaj mężczyźni odpowiedzą za usiłowanie rozboju na mieszkańcu Jarosławia. Do zdarzenia doszło kilka tygodni temu w okolicach jednej ze stacji paliw. Pokrzywdzony został zaatakowany przez nieznanych mu sprawców, którzy zażądali od niego wydania pieniędzy. Policjanci ustalili dane obu mężczyzn i przedstawili im już zarzuty.

Pijany kierowca uszkodził zaparkowany samochód

Środa, 24-08-2016
Ustrzyki Dolne
W sobotę, dyżurny ustrzyckiej komendy otrzymał telefoniczną informację o uszkodzeniu samochodu na jednej z ulic w Ustrzykach Dolnych. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Jak się później okazało był poszukiwany listem gończym do odbycia wcześniej zasądzonej kary pozbawienia wolności. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje zaginionego Janusza Myśliwca, 51-letniego mieszkańca Przedmieścia Czudeckiego. Janusz Myśliwiec 16 sierpnia br. przebywał na terenie Niemiec w...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu poszukują Krzysztofa Zielińskiego 35-letniego mieszkańca Jarosławia. Krzysztof  Zieliński poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
29
Sierpień
2016
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie