Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Policjanci odzyskali ciągnik siodłowy

Środa, 10-02-2016
Przemyśl
Czujność policjantów z wydziału kryminalnego pozwoliła odzyskać ciągnik siodłowy o wartości około 40 tys. złotych. Pojazd został skradziony kilkadziesiąt miesięcy wcześniej z terenu Ukrainy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia, w jaki sposób pojazd znalazł się na parkingu w Przemyślu.

Wsiadł za kierownicę pomimo zakazu

Środa, 10-02-2016
Jarosław
21-latek z Jarosławia odpowie za przestępstwo niestosowania się do orzeczenia sądu dotyczącego zakazu prowadzenia pojazdów. Pomimo zakazu mężczyzna wsiadł za kierownicę volkswagena polo, a widząc sygnał dany przez policjantów, nie zatrzymał się do kontroli i popełnił kilka wykroczeń. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Odpowiedzą za kradzież drewna z lasu

Środa, 10-02-2016
Mielec
Policjanci postawili zarzut kradzieży drewna dwóm mieszkańcom gminy Tuszów Narodowy. Podejrzani zostali ujęci przez pracowników straży leśnej podczas wywozu drewna z lasu. Skradzione drewno wycenione zostało na kwotę 700 złotych.
Niżańscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Niska, poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania za przestępstwa popełnione na terenie Holandii. Mężczyzna wpadł w ręce policji pod jednym ze sklepów w Nisku.

Nie ma już utrudnień na ulicy Krakowskiej

Wtorek, 09-02-2016
Rzeszów
Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło na ulicy Krakowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na wysokości stacji paliw kierująca oplem jadąc w kierunku Rzeszowa potrąciła rowerzystę. Mężczyzna przechodził lub przejeżdżał przez przejście dla pieszych. Okazało się, że rowerzysta jest nietrzeźwy.
Dyrektorzy szkół, nauczyciele, radni osiedli i sołtysi biorą udział w konsultacjach społecznych dotyczących tworzenia „Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Policjanci rozmawiają z przedstawicielami społeczności lokalnych powiatu jarosławskiego o tym, jakie zagrożenia występują w ich sąsiedztwie i jak policja może pomóc w ich likwidacji. Te wnioski pozwolą na stworzenie mapy zagrożeń powiatu jarosławskiego.

70-letni mężczyzna zniszczył elewacje

Wtorek, 09-02-2016
Rzeszów
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zniszczenia elewacji budynku przy ulicy Dąbrowskiego. W budynku znajdowała się przychodnia, a mężczyzna był niezadowolony z jej usług. Wyraził to malując farbą elewację przychodni.

W pożarze domu zginęły dwie osoby

Wtorek, 09-02-2016
Mielec
Policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do którego doszło tuż po północy w miejscowości Pierzchne w gminie Padew Narodowa. W wyniku pożaru śmierć poniosły dwie osoby, 93-letnia kobieta oraz 49-letni mężczyzna.
W sobotę wieczorem w miejscowości Krzywdy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód dostawczy bez tablic rejestracyjnych. W jego wnętrzu znaleźli skłusowanego dzika. Policjanci zatrzymali kierowcę i trzech pasażerów. Dwóch z nich w domu przechowywało nielegalnie przerobioną broń oraz amunicję.
Niżańscy policjanci przeprowadzili dzisiaj pierwsze konsultacje społeczne, poświęcone konstrukcji "Mapy zagrożeń bezpieczeństwa" dla powiatu niżańskiego. Na spotkanie zostali zaproszeni włodarze gminy Krzeszów oraz sołtysi.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Katarzyny Kuczek, 37-letniej mieszkanki Brzózy Królewskiej. Zaginiona 14 stycznia 2016 r. rano wyszła z domu udając się do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 30-letniego Michała Pasterza, ostatnio zamieszkałego w Rzeszowie. Michał Pasterz poszukiwany jest na podstawie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
12
Luty
2016
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie