Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Zatrzymani za kradzież w sklepie

Wtorek, 25-11-2014
Leżajsk
Zarzuty kradzieży usłyszeli młodzi mężczyźni, którzy okradli leżajski dyskont. Łupem rabusiów padły artykuły spożywcze o wartości blisko 700 złotych.

Ruszyła kampania „Biała wstążka”

Wtorek, 25-11-2014
Przemyśl
Happeningiem na przemyskim rynku zainaugurowano wczoraj kolejną edycję ogólnoświatowej kampanii ONZ „16 dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć”. W ramach akcji, mężczyźni popierający tę ideę otrzymywali białą wstążkę, natomiast kobietom organizatorzy wręczali białe tulipany.
Mieszkaniec Jarosławia odpowie za kradzież trzech maszyn do wypieku wafli. Sprawca wykorzystał fakt, że dysponował kluczem do piwnicy, w której składowane były maszyny. Zabrał je, a potem sprzedał w punkcie skupu złomu. Wczoraj 58-latek usłyszał zarzuty kradzieży mienia.
Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 60-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w jednym ze stawów na terenie Weryni, gmina Kolbuszowa. Wstępnie wykluczono aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby.

Zatrzymany za rozbój

Wtorek, 25-11-2014
Stalowa Wola
Zaledwie kilkudziesięciu minut potrzebowali stalowowolscy policjanci na ustalenie i zatrzymanie sprawcy rozboju, do jakiego doszło w sobotę w Stalowej Woli na ulicy Okulickiego. 28-letni napastnik pobił 42-letniego mężczyznę i zabrał mu zakupy i pieniądze. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. 28-latek za swój czyn odpowie przed sądem.

Wypadek w Duńkowiczkach

Poniedziałek, 24-11-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Duńkowice w powiecie przemyskim. W zdarzeniu brały udział samochody ford fiesta i audi.

Nietrzeźwi na drogach powiatu sanockiego

Poniedziałek, 24-11-2014
Sanok
Sanoccy policjanci podejmowali interwencje na miejscu zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem wypadł z drogi, uderzył w znak drogowy a następnie dachował. Jak się okazało był pijany. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

Pijany wjechał w drzewo

Poniedziałek, 24-11-2014
Lesko
Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę, który mimo stanu w jakim się znajdował prowadził samochód po drodze krajowej z Leska do Glinnego. W miejscowości Glinne wjechał na przydrożny parking i uderzył pojazdem w rosnące tam drzewo. Dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwili świadkowie zdarzenia, którzy na miejsce wezwali Policję.

Policjanci ustalają przyczyny wybuchu gazu w Polanie

Niedziela, 23-11-2014
Ustrzyki Dolne
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Ustrzyk Dolnych ustalają okoliczności i przyczynę wczorajszego wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym w Polanie. Gaz najprawdopodobniej wydostał się z nieszczelnej instalacji łączącej kuchenkę z butlą gazową. W wyniku wybuchu poparzeń twarzy, rąk i nóg doznało dwoje mieszkańców domu.

Zdarzenie na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie

Niedziela, 23-11-2014
Brzozów
Kierująca fiatem, która wczoraj spowodowała zdarzenie drogowe na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie została ukarana mandatem karnym. Na łuku drogi kobieta straciła panowanie nad samochodem i doprowadziła do wywrócenia się pojazdu. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z Komisariatu Policji w Dukli prowadzą poszukiwania za zaginionym Janem Smaś, 79-letnim mieszkańcem Kobylan, który 30 sierpnia br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie poszukują Wojciecha Szmagarę, 36-letniego mieszkańca Piastowa w gminie Lubaczów. Wojciech Szmagara poszukiwany jest na...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
27
Listopad
2014
Czwartek
pn wt śr cz pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie