Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Wypadek drogowy w Grębowie

Czwartek, 18-12-2014
Tarnobrzeg
Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, w którym ranna została 62-letnia rowerzystka. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w miejscowości Grębów w powiecie tarnobrzeskim.

Policjantki odwiedziły uczniów

Czwartek, 18-12-2014
Przeworsk
Policjantki przeworskiej komendy w trosce o bezpieczeństwo dzieci podczas ferii świątecznych odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku. Podczas spotkania funkcjonariuszki omawiały tematy przepisowego poruszania się po drogach, bezpiecznych zabaw oraz używania elementów odblaskowych. Atrakcją była policyjna maskotka.
Policjanci zabezpieczyli znaleziska z czasów prawdopodobnie I wojny światowej, należące do 66-letniego mieszkańca gminy Solina. Dalsze czynności pozwolą stwierdzić, czy posiadanie tych przedmiotów jest zabronione w świetle ustawy o broni i amunicji.

Odpowie za wybicie okna

Czwartek, 18-12-2014
Łańcut
Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który rzucił butelką z piwem w okno domu mieszkańca Łańcuta. Butelka wybiła szyby i zniszczyła wnętrze pokoju. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Odpowie za kradzież

Czwartek, 18-12-2014
Sanok
Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się postępowanie prowadzone przeciwko 22-letniemu mieszkańcowi Krosna. Mężczyzna odpowie za kradzieże narzędzi ze sklepu budowlanego.

Zdarzenia drogowe z udziałem pieszych

Środa, 17-12-2014
Sanok
Dziś rano na terenie powiatu sanockiego doszło do dwóch wypadków z udziałem pieszych. Potrącone na przejściach dla pieszych dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ze względu na panujące warunki atmosferyczne przypominamy o zachowaniu ostrożności na drodze.

Odpowiedzą za kradzież torebek

Środa, 17-12-2014
Sanok
Policjanci ustalili dwóch sprawców kradzieży torebek . Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Sanoka w wieku 15 i 17 lat. Nastolatkowie za swoje czyny już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

63-letni mężczyzna zginął w pożarze

Środa, 17-12-2014
Przemyśl
Przemyscy policjanci pracują przy sprawie pożaru, jaki wybuch w jednym z domów w Wyszatycach. W jego wyniku śmierć poniósł mieszkający tam 63-letni mężczyzna.

Zaatakował siekierą mężczyznę

Środa, 17-12-2014
Leżajsk
Sąd w Leżajsku na wniosek Policji i Prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 24-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego. Jest on podejrzany o usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i kierowanie gróźb pozbawienia życia pod adresem 65-letniego mieszkańca powiatu leżajskiego.

Pijany wandal zatrzymany

Środa, 17-12-2014
Jasło
Policjanci z jasielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku 30-letniego wandala. Pijany mężczyzna zdemolował kiosk rozbijając w nim szyby. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci z komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 44-letniego Sławomira  Szpond, mieszkającego w Boguchwale. Zaginiony Sławomir Szpond wyszedł z domu we wtorek 11 listopada, do...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują Zbigniewa Koszeli, 44-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zbigniew Koszela poszukiwany jest na podstawie listu gończego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
22
Grudzień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie