Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Wypił skradziony alkohol

Sobota, 21-11-2015
Mielec
Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Przecławiu ustalili sprawcę kradzieży nalewki wartej 1500 złotych. Łupem 32-letniego mężczyzny padło czterdzieści butelek alkoholu. Podejrzany przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał się karze.
Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Borelowskiego i 29 Listopada w Przemyślu. Po zderzeniu pojazdów jeden z nich przejechał przez chodnik i uderzył w budynek. Trwa postępowanie w tej sprawie.

Uszkodził skrzynki bo był pijany

Piątek, 20-11-2015
Mielec
Policjanci Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili sprawcę uszkodzenia skrzynek liczników poboru energii elektrycznej o wartości 2,5 tysiąca złotych. 19-letni podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył obszerne wyjaśnienia.
O tym, jak uchronić najmłodszych przed współczesnymi zagrożeniami, jak wyznaczać młodzieży granice zachowań i o współpracy na rzecz bezpieczeństwa policjanci rozmawiali z rodzicami uczniów Zespołu Szkół w Bóbrce. Podczas spotkania omówiono zasady odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Przybliżono również rodzicom problem używania przez młodzież środków odurzających jakimi są dopalacze.

Włamał się do kiosku, został zatrzymany

Piątek, 20-11-2015
Jasło
Policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który włamał się do kiosku. Podejrzany wpadł w ręce funkcjonariuszy w chwili, gdy kradł towar. 32-letni mieszkaniec Jasła trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem.

Policyjny dozór za rozbój

Piątek, 20-11-2015
Przeworsk
Przeworscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, którzy początkiem listopada br. napadł na 64-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego i zabrał mu pieniądze. Mężczyzna usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem. Za rozbój grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Nocny wypadek przy ulicy Dąbrowskiego

Piątek, 20-11-2015
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w nocy w Rzeszowie przy ulicy Dąbrowskiego. Kierujący skodą z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w latarnię oraz trzy zaparkowane przy ulicy samochody.

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Piątek, 20-11-2015
Rzeszów
Zastępca Komendanta Miejskiego w Rzeszowie młodszy inspektor Bogusław Kania i Wicestarosta Rzeszowski Marek Sitarz spotkali się z laureatami powiatowego etapu konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje 2015". Przy słodkim poczęstunku nagrodzili uczniów szkół z terenu powiatu rzeszowskiego, autorów najlepszych prac.

Policjanci rozdawali odblaski

Piątek, 20-11-2015
Rzeszów
Policjanci z komendy miejskiej spotkali się z najmłodszymi uczniami kolejnej szkoły podstawowej z Rzeszowa. Wspólnie z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie. Na zakończenia spotkania rozdali jego uczestnikom kolejna partię ufundowanych przez urząd opasek odblaskowych.
Policjanci ustalili tożsamość kierowcy, który w Jadachach (powiat tarnobrzeski) śmiertelnie potrącił 51-letniego mężczyznę. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek w rejonie drogi krajowej nr 9 relacji Radom-Rzeszów. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu prowadzi poszukiwania zaginionego Tadeusza Dobrowolskiego, 75-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Zaginiony 11 lipca 2015 r. około godz. 9...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie poszukują Artura KLEPEK, 51-letniego mieszkańca Leska. Artur Klepek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
25
Listopad
2015
Środa
pn wt śr cz pt so nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie