Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Zarzuty dla pijanego 24-latka

Poniedziałek, 15-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali pijanego 24-latka, który w minioną sobotę rzucając pustakami powybijał szyby w jednym z domów w Komorowie. Z pomocą sąsiada, pokrzywdzony mieszkaniec Komorowa, schwytał sprawcę. Agresywny mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu zarzuty.

"Balkonowy" złodziej

Poniedziałek, 15-09-2014
Jarosław
22-letni mieszkaniec Jarosławia, odpowie przed Sądem za kradzieże odzieży i przedmiotów pozostawionych na balkonach. W nocy z soboty na niedzielę sprawca przemieszczając się po balkonach bloku osiedla Armii Krajowej w ten sposób okradł kilka osób.

Potrącił dziecko na przejściu i odjechał

Poniedziałek, 15-09-2014
Stalowa Wola
Policjanci ze Stalowej Woli ustalili kierowcę samochodu, który w piątek na przejściu dla pieszych potrącił 5-letnią dziewczynkę idącą z matką przez pasy. Po zdarzeniu kierowca odjechał z miejsca. Dziecko trafiło do szpitala. Badanie kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Dzięki nagraniu, odpowie przed sądem

Sobota, 13-09-2014
Kolbuszowa
Wniosek o ukaranie kierowcy renault laguny, który wyprzedzał na przejściu dla pieszych, skierowali wczoraj do sądu kolbuszowscy policjanci. Wykroczenie zostało nagrane przez innego kierowcę, który przesłał je na skrzynkę e-mailową podkarpackiej Policji. Nagranie trafiło do kolbuszowskich policjantów, którzy ustalili sprawcę i przedstawili mu zarzut. Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Zarzut pobicia usłyszało pięciu mieszkańców gminy Tuszów Narodowy. W ubiegłą niedzielę napadli oni w Sarnowie na dwóch mężczyzn w wieku 50 i 49 lat. Napastnicy uderzali pokrzywdzonych butelkami po głowach i kopali. Pobici mężczyźni trafili do szpitala. Trwają dalsze czynności w tej sprawie mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Policjanci spotkali się z dziećmi w Pysznicy

Sobota, 13-09-2014
Stalowa Wola
Stalowowolscy policjanci od początku roku szkolnego prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W pobliże szkół i przedszkoli kierowane są patrole ruchu drogowego. Policjanci odwiedzają dzieci i uczą ich zasad poruszania się po drodze. Wczoraj policjanci spotkali się z dziećmi w Pysznicy.

Bezpieczna droga do szkoły

Piątek, 12-09-2014
Rzeszów
Od początku września policjanci prewencji i ruchu drogowego rzeszowskiej komendy uczą dzieci bezpiecznego poruszania się po drogach. Akcja „Bezpieczna droga do szkoły” adresowana do uczniów najmłodszych klas, powadzona będzie na terenie powiatu rzeszowskiego do końca października. Dzisiaj policjanci odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzeszowie. Kilka dni wcześniej w Głogowie Małopolskim policjanci spotkali się z dziećmi podczas dużej imprezy plenerowej.
Wczoraj przed Zamkiem Dzikowskim w Tarnobrzegu odbyły się skoordynowane ćwiczenia funkcjonariuszy Policji oraz strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Nad przebiegiem działań sztabowych czuwał Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu młodszy inspektor Tomasz Oleksak oraz Komendant Miejski PSP w Tarnobrzegu starszy brygadier Andrzej Babiec.

Policjanci interweniowali w związku z wężem

Piątek, 12-09-2014
Brzozów
Brzozowscy policjanci interweniowali w związku z nietypowym zdarzeniem. Według zgłoszenia na polach w Przysietnicy miał leżeć sporych rozmiarów wąż. Zaniepokojony mieszkaniec tej miejscowości powiadomił o tym Policję. Funkcjonariusze ustalają właściciela gada.

Prosił o wodę, a ukradł pieniądze

Piątek, 12-09-2014
Kolbuszowa
Kolbuszowscy policjanci zatrzymali wczoraj 46-letniego mężczyznę, który najpierw poprosił o szklankę wody mieszkankę Kolbuszowej, a w czasie, kiedy ona poszła do domu, ukradł pieniądze z jej samochodu i uciekł. Policjanci znaleźli go ukrytego za budynkami. Skradzione pieniądze schował w bucie. Był nietrzeźwy.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
19
Wrzesień
2014
Piątek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie