Twoja komenda

Aktualności z komend miejskich i powiatowych

Podejrzany o kradzież tymczasowo aresztowany

Środa, 27-08-2014
Łańcut
Łańcuccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pieniędzy z siedziby jednej z firm na terenie naszego powiatu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Groźny wypadek w Hyżnem

Środa, 27-08-2014
Rzeszów
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Hyżnem. Kierująca audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez chodnik, przydrożna łąkę i wpadła do rzeki. Kierująca odniosła obrażenia i śmigłowcem została przetransportowana do szpitala.
W ostatnich dniach mieleccy funkcjonariusze ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży. Pierwszy z nich kradł metalowe wycieraczki z przedblokowych klatek, drugi natomiast włamał się do garażu z którego zabrał 120 litrów oleju napędowego. Obaj mężczyźni to mieszkańcy Mielca, przyznali się do popełnienia przestępstw.
Do kolizji z udziałem wózka widłowego doszło w poniedziałkowe popołudnie w miejscowości Sadkowa Góra. Kierujący wózkiem widłowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącą Mazdą. Jak się okazało, 36-latek jadący tym pojazdem był nietrzeźwy.

Za kradzież odpowie przed sądem

Środa, 27-08-2014
Przeworsk
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Jawornik Polski, który dopuścił się kradzieży. Sprawca zabrał pieniądze znajdujące się w pomieszczeniu biurowym tartaku w Manasterzu. Policjanci ustalili, że podejrzanym o dokonanie tego przestępstwa jest 49-letni mieszkaniec sąsiedniej miejscowości. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych pieniędzy, które zwrócono właścicielowi.

Po poślizgu uderzył w drzewa

Środa, 27-08-2014
Krosno
Kierujący fiatem bravo uderzył w dwa drzewa. Rażąco naruszył prawo o ruchu drogowym i stworzył zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Stracił prawo jazdy.

Został oszukany przez "krewnego"

Środa, 27-08-2014
Sanok
Policjanci przestrzegają przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka”. Ofiarami tego rodzaju przestępstw padają najczęściej osoby starsze i samotnie mieszkające. Wczoraj na terenie powiatu sanockiego doszło do oszustwa z wykorzystaniem tej metody. Mężczyzna przekazał przestępcy kilkanaście tysięcy złotych.
Policjanci z krośnieńskiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który jechał z włączonymi sygnałami uprzywilejowania w postaci niebieskich i czerwonych błysków oraz sygnałów dźwiękowych. Okazało się, że sygnały uprzywilejowania miał zamontowane na pojeździe bezprawnie.

Okradała pacjentów w szpitalach

Wtorek, 26-08-2014
Mielec
Policjanci zatrzymali 37-letnią mieszkankę województwa lubelskiego, która w ciągu tego miesiąca dopuściła się szeregu kradzieży w szpitalach naszego województwa. Z takiego procederu uczyniła sobie stałe źródło utrzymania. Na wniosek mieleckiej prokuratury sąd zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wraz z zakazem opuszczania kraju.

Zdarzenie drogowe w Orłach

Wtorek, 26-08-2014
Przemyśl
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło tuż przed godz. 11, na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Orły. Osobowy volkswagen zjechał do przydrożnego rowu. Z pomocą kierującemu pośpieszyli świadkowie zdarzenia.
Szukana fraza:
Tematyka:
Jednostka:
Okres od daty
do daty
Szukaj
Wyczyść
Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki  Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.   Halina...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow
Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie poszukuje 35-letniego Krzysztofa Kalisza, mieszkańca Twierdzy. Sąd Rejonowy w Rzeszowie IV Zamiejscowy Wydział Karny z siedzibą w Strzyżowie wydał za nim list...

arrow widziałeś? napisz więcej arrow

Policyjne statystyki Podkarpacia

Wybierz dzień
1
Wrzesień
2014
Poniedziałek
pn wt śr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
wybierz miesiąc:   
pozostałe statystyki

Galeria zdjęć

Galeria video

 


 więcej

Powiadom nas

Ankieta

Nasza strona na Facebook

realizacja:Ideo
powered by: CMS Edito
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera tylko jawne dane
Wszystkie prawa zastrzeżone. Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie